Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Dieta pudełkowa
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
happyday
początkujący
początkujący


Dołączył: 24 Sie 2021
Posty: 1

PostWysłany: Wto 24 Sie 2021, 8:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja skorzystałam z cateringu dietetycznego dopiero na kilka miesięcy przed ślubem - wiadomo, sukienka musi idealnie leżeć oczko Myślałam, że nie obędzie się bez ćwiczeń czy innych diet-cud, ale byłam bardzo pozytywnie zaskoczona. Dieta pudełkowa pomogła mi zrzucić nadmiarowe kilogramy i wyglądać świetnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sowa4
gaduła
gaduła


Dołączył: 28 Sty 2018
Posty: 483

PostWysłany: Wto 7 Wrz 2021, 10:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi też bardzo zależało żeby zrzucić kilka kilo przez ślubem. Tylko, że ja postawiłam na dietę 1:1 i to był strzał w dziesiątkę! Ze wsparciem od konsultantki Kasi na czas schudłam ile chciałam, waga nie wzrosła ponownie, więc bardzo polecam. Suknia pięknie na mnie leżala Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jezyk
maniak
maniak


Dołączył: 12 Sie 2021
Posty: 1053

PostWysłany: Wto 7 Wrz 2021, 12:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uśmiech

Ostatnio zmieniony przez jezyk dnia Czw 7 Kwi 2022, 13:13, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wiola84
gaduła
gaduła


Dołączył: 26 Mar 2009
Posty: 392

PostWysłany: Wto 4 Sty 2022, 12:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Już od dawna korzystam z diety pudełkowej i wszystko jest w najlepszym porządku. Fajne jest to, że można smacznie zjeść, a jednocześnie utrzymać się w rozsądnej liczbie kalorii. U mnie to 1500 kalorii. Jedzenie dostaję od przelomwodzywianiu.pl. Zalety? Smaczne posiłki, no i zdrowe. Widzę po sobie, że tracę kilogramy, więc wychodzi na to, że wszystko idzie w dobrym kierunku.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
barto776
maniak
maniak


Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 1272

PostWysłany: Sro 5 Sty 2022, 9:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie chciałbym Wam polecić stronę https://lightcatering.pl , na której znajdziecie genialny catering dietetyczny w Warszawie. Korzystam z niego od wielu miesięcy i nigdy nie było najmniejszego problemu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agas77
początkujący
początkujący


Dołączył: 11 Lut 2022
Posty: 1

PostWysłany: Pią 11 Lut 2022, 15:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przed ślubem czy nie uważam, że jak najbardziej warto skorzystać lub chociaż przetestować dietę pudełkową. Kiedyś uważałam, że to wynalazek dla leni Very Happy Jednak teraz chyba sama już nim zostałam na dobre. Jeżeli nie macie jeszcze wybranego cateringu możecie zajrzeć na dietę od cateringu dietetycznego Heroes Diet: https://heroes-diet.pl/dieta-pudelkowa/zielonka . Pozdrawiam forumowiczów!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jjusti18
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Kwi 2017
Posty: 774

PostWysłany: Sob 19 Lut 2022, 15:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Natomiast ja doszłam do wniosku, że dla mnie idealnym rozwiązaniem będzie catering pudełkowy Sopot i właśnie teraz planuje poszukać sobie odpowiednią firmę, która zadba o moje potrzeby żywieniowe w pełnym zakresie... Może ktoś z was mi jest w stanie nawet kogoś dobrego polecić?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Inga88
kandydat
kandydat


Dołączył: 09 Paź 2020
Posty: 55

PostWysłany: Sro 23 Lut 2022, 15:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja z kolei polecam catering dietetyczny Tanie Szamanie https://tanieszamanie.pl/ Wiadomo, że ślub i wesele to horrendalne wydatki, warto więc wybrać taką dietę, która będzie przyjazna dla portfela. A oni mają naprawdę tanio. Możesz wziąć dzień próbny. Przykładowo dieta Slim w opcji 1200 kcal (pięć posiłków) w ramach dnia próbnego kosztuje 44 zł, ale jak zamówisz na dłuższy okres to może kosztować nawet 33 zł dziennie (przy 5 posiłkach, które są całodziennym wyżywieniem to tyle co nic).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nikolas
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Mar 2022
Posty: 19

PostWysłany: Pią 11 Mar 2022, 17:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W moim przypadku taka dieta to było jedyne słuszne rozwiązanie żeby móc w końcu zacząć normalnie żyć. Jadłem dość dużo na mieście i głównie stąd pojawiały się u mnie wzdęcia. Postanowiłem coś zmienić w tym dietę oczywiście ale i zacząłem przyjmować sanprobi ibs na problemy trawienne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
barto776
maniak
maniak


Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 1272

PostWysłany: Sob 12 Mar 2022, 12:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem jest to genialne rozwiązanie, pozwala na dbanie o zdrowe odżywianie bez gotowania.

VIN Sprawdzenie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 6 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group