Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Dieta pudełkowa
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bezniku
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Maj 2016
Posty: 369

PostWysłany: Wto 7 Mar 2017, 19:56    Temat postu: Dieta pudełkowa Odpowiedz z cytatem

Co sądzicie na temat diety pudełkowej? Czytałam o tym sporo i ponoć to świetna metoda aby zrzucic nadprogramowe kilogramy. Przeglądałam juz rózne oferty i trafiłam na firmę Nutridieta http://nutridieta.pl/zestaw-probny/ . Mozna u nich zamówić na dwa dni zestaw próbny, zastanawiam się czy się nie skusić. Korzystała któraś z Was z takiej diety?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Teleminiak
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Mar 2017
Posty: 1

PostWysłany: Sro 8 Mar 2017, 16:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja korzystam z http://catering-pozywny.pl/. Dieta pudełkowa jest bardzo dobra jeśli nie ma się czasu na gotowanie zdrowego i pożywnego jedzenia. W takiej sytuacji mogę rzeczywiście to polecić uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Majka2312
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Mar 2017
Posty: 30

PostWysłany: Pon 11 Wrz 2017, 11:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja korzystam z Wygodnej Diety i jestem bardzo zadowolona! Posiłki są smaczne, zdrowe i świeże. A ja w końcu zaczęłam jeść regularnie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MrJanina
początkujący
początkujący


Dołączył: 09 Gru 2016
Posty: 8

PostWysłany: Czw 28 Wrz 2017, 20:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Catering dietetyczny to bardzo fajna sprawa. Rano przywożą, wszystko gotowe, nie martwię się zakupami. Nie zastanawiam się, czy zdążę sobie na jutro ugotować. Bardzo polecam wszystkim zabieganym oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dominika_La
początkujący
początkujący


Dołączył: 10 Paź 2017
Posty: 3
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 10 Paź 2017, 20:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A nie odczuwacie głodu na tej diecie? Ile kcal bierzecie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nicce
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Paź 2017
Posty: 83

PostWysłany: Sro 1 Lis 2017, 13:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

najgorzej jest popasc wlasnie w diecie-glodowke, ktora moze przyniesc jedynie efekt w postaci wycieńczenia organizmu i problemow trawiennych z ktorymi sie aktualnie borykam z kuracja dicopeg 10g Catering dietetyczny jest extra bo dieta jest ukladana przez spacjalistow, je sie regularnie wiec bez glodowania, wiec i efekty beda trwale
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
amandek
początkujący
początkujący


Dołączył: 28 Sie 2017
Posty: 4

PostWysłany: Sro 1 Lis 2017, 21:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja osobiście nie rozumiem diety pudełkowej, jak nie zjem chociaż świeżego obiadu to mam kiepski dzień. Mój dietetyk w http://bodycareclinic.pl/ też mi polecał żebym wcześniej przygotowywała posiłki bo wtedy nie będę się objadać i zaplanuje kalorie na cąły dzień ale to nie dla mnie :/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
renia21
bywalec
bywalec


Dołączył: 21 Maj 2017
Posty: 188
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 10 Lis 2017, 23:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a kto powiedział że jedzenie z cateringu dietetycznego nie jest świeże? ja zamawiam z macro bios bar - codzinnie dostaje paczuszkę z 5 daniami szczelnie zapakowanymi w termosy, ktore utrzymuja cieplo. jestem przedstawicielem handlowym i caly dzien spedzam praktycznie w trasie. dieta pudelkowa to argument na nie zatrzymywanie sie na stacjach, na nie jedzenie smieciowego zarcia i dostarczenie organizmowi regularnych posilkow - swiezych!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
otylesmotyles
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Kwi 2017
Posty: 10

PostWysłany: Sob 11 Lis 2017, 21:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taka dieta ok, pod warunkiem, że jest to dobra firma, która to przygotowuje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
monika90
bywalec
bywalec


Dołączył: 03 Lip 2017
Posty: 209

PostWysłany: Czw 14 Gru 2017, 22:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja tam wolę widzieć jakich z jakich składników korzystam uśmiech mam wykupiony program treningowy i dietę teraz u Michała Wrzoska - świetny specjalista. Bezproblemowy dobry kontakt. Sprawnie odpisuje na wszystkie wiadomości. Jasne że nie zawsze jest łatwo ale ogólnie dieta jest smacznie ułożona i bardzo dobrze mi idzie, przede wszystkim są efekty co mnie motywuje, a z moją chorą tarczycą zawsze było ciężko. także jak coś to serdecznie polecam konsultacje online u niego uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 1 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group