Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

remont kuchni
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 14, 15, 16  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
izzygnr
bywalec
bywalec


Dołączył: 10 Kwi 2019
Posty: 175

PostWysłany: Pon 13 Maj 2019, 16:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W remontach najważniejsze jest wykonanie. Trzeba się znac na temacie by remont przyniósł pożądany efekt. Może warto pomyslec o profesjonalnej ekipie remontowej? Według mnie http://rycerz-budowlany.pl sprawdził by się nieźle. Jest to ekipa działająca od 1989 co świadczy o ich doświadczeniu w zawodzie oczko.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karinabolek
kandydat
kandydat


Dołączył: 07 Lut 2019
Posty: 23

PostWysłany: Pią 17 Maj 2019, 9:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy remoncie kuchni z pewnością przydadzą się fachowcy, którzy wszystko dokładnie pomierzą i zaplanują, a następnie ustawią i dobrze podłączą. Ja się kompletnie na tym nie znam, więc korzystałam z pomocy firmy remontowej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karinabolek
kandydat
kandydat


Dołączył: 07 Lut 2019
Posty: 23

PostWysłany: Pią 17 Maj 2019, 9:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy remoncie kuchni z pewnością przydadzą się fachowcy, którzy wszystko dokładnie pomierzą i zaplanują, a następnie ustawią i dobrze podłączą. Ja się kompletnie na tym nie znam, więc korzystałam z pomocy firmy remontowej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kordi33
kandydat
kandydat


Dołączył: 18 Mar 2019
Posty: 27

PostWysłany: Pią 17 Maj 2019, 13:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy remoncie łazienki, polecam zaopatrzyć się w jakiś kontener do którego będziemy mogli załadować gruz. Warto robić to systematycznie, bo później przez to mamy 2x więcej pracy i bałaganu. Uwierzcie mi przechodziłem przez to. Korzystałem wtedy z usług firmy gruzmax - mają bardzo dobre warunki i szeroką ofertę jeśli chodzi o te sprawy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klarka12
maniak
maniak


Dołączył: 15 Maj 2018
Posty: 1011

PostWysłany: Nie 2 Cze 2019, 13:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdybyś szukała akcesorii kuchennych do kuchni to warto zajrzeć na https://europ24.pl/frico Oferta jest bardzo rozbudowana i na pewno każdy znajdzie tam coś dla siebie. Sama mam w planach zamówienie tam kilku rzeczy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Frania25
maniak
maniak


Dołączył: 25 Sie 2018
Posty: 1298

PostWysłany: Wto 25 Cze 2019, 19:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jest wiele ciekawych sposobów na aranżacje oraz na ozdoby w kuchni czy salonie, mi sie bardzo spodobała oferta na wyroby ceramiczne tutaj https://www.pucharydeserowe.pl/ Oraz myslę nad zamówieniem pucharków do lodów które beda pieknie zdobic salon.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Hasia12
początkujący
początkujący


Dołączył: 26 Cze 2019
Posty: 2
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 26 Cze 2019, 11:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A szukałaś różnych sklepów online?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
izzygnr
bywalec
bywalec


Dołączył: 10 Kwi 2019
Posty: 175

PostWysłany: Nie 30 Cze 2019, 17:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o kuchnie to też myślałam nad jakimś remontem czy całkowitą zmianą wystroju. Znalazłam firmę https://interio-meble.pl/kuchnie-nolte/ , która tworzy bardzo ładne kuchnie. Mają wysokiej klasy projektantów, którzy potrafią stworzyc z mebli Notle cudeńka;). Według mnie to fajna oferta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Julitka26
kandydat
kandydat


Dołączył: 27 Sty 2019
Posty: 62

PostWysłany: Pon 1 Lip 2019, 1:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja swoją kuchnię i łazienkę urządziłam z pomocą firmy Meble Janas i jestem ogromnie zadowolona z przebiegu współpracy a zwłaszcza z efektów końcowych uśmiech Nowe szafki są prześliczne, idealnie wkomponowały się w minimalistyczny wystrój mieszkania uśmiech
_________________
Pasjonatka wszystkiego co związane z modą i urodą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Selin21
początkujący
początkujący


Dołączył: 14 Lip 2019
Posty: 4
Skąd: Kraków

PostWysłany: Nie 14 Lip 2019, 15:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam was. Ja za jakiś czas będę miał remont kanalizacji w moim domu. Zastanawiałem się nad firmą, która zrobi go za mnie, ale jestem hydraulikiem z wykształcenia, więc nie będę miał z tym problemu. Chciałbym się was zapytać, czy znacie jakieś dobre pasy ścierne do szlifowania stali. Swoją drogą tu tutaj znalazłem jedną ofertę http://www.pasyscierne.pl/oferta/elektrokorundowe-stal i chcialbym się zapytać, co o niej sądzicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 14, 15, 16  Następny
Strona 6 z 16

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group