Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

remont kuchni
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 14, 15, 16  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
omel33
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Paź 2017
Posty: 639

PostWysłany: Czw 25 Kwi 2019, 6:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja także przymierzam się do remontu kuchni i chciałem się was w związku z tym zapytać co sądzicie o tego typu https://centrumszkla.eu/szklo-do-kuchni/ szklanym wykończeniu pod szafkami? Według mnie wygląda to na prawdę nowocześnie i elegancko, a do tego czytałem że podczas czyszczenia okazuje się być także bardzo praktyczne. Co wy o tym sądzicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Julitka26
kandydat
kandydat


Dołączył: 27 Sty 2019
Posty: 62

PostWysłany: Pią 26 Kwi 2019, 20:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My remont kuchni na całe szczęście mamy za sobą... Chyba jak wszyscy nowożeńcy zakupiliśmy nowe nieurządzone mieszkanie, zaczęliśmy oczywiście od kuchni uśmiech Długo zastanawialiśmy się nad meblami, czy kupić gotowe czy może jednak postawić na nieco droższe meble na wymiar. W końcu wybraliśmy meble kuchenne Janas, czyli meble pod wymiar, które z pomocą pracownika zostały idealnie dopasowane do naszych indywidualnych potrzeb. Są stylowe, pięknie wykończone, mają nieco industrialny charakter ale co najważniejsze to mam dosyć miejsca do przechowywania, dodatkowe półeczki szufladki uśmiech Jesteśmy bardzo zadowoleni ...
_________________
Pasjonatka wszystkiego co związane z modą i urodą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niepoprawny
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 19 Paź 2016
Posty: 900

PostWysłany: Pon 29 Kwi 2019, 15:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Projektując wnętrza można posłużyć się programem komputerowym Autocad, tutaj https://cgwisdom.pl/kurs-wideo/kurs-autocad-2018-od-podstaw-dla-architektow.html można wykupić sobie kurs na obsługę, dzięki temu będziemy wiedzieć jak się go poprawnie używa. Polecam, to atrakcyjna oferta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
barto776
maniak
maniak


Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 1272

PostWysłany: Pon 29 Kwi 2019, 18:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam ofertę mieszkan https://riverfront.pl/nowe-mieszkania-od-dewelopera-gdansk/ , mieszkania w Gdańsku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lemonme
początkujący
początkujący


Dołączył: 30 Kwi 2019
Posty: 4
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto 30 Kwi 2019, 16:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

też właśnie robię remont
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Transformers
bywalec
bywalec


Dołączył: 30 Kwi 2017
Posty: 223

PostWysłany: Pon 6 Maj 2019, 0:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niedługo będę remontować kuchnię i zastanawiam się nad wieloma rzeczami. Począwszy od podłogi. Co myślicie o takich posadzki anhydrytowe Łódź pod płytki w kuchni? Chyba lepsze to niż zwykły beton.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Erele692
początkujący
początkujący


Dołączył: 02 Maj 2019
Posty: 5

PostWysłany: Pon 6 Maj 2019, 7:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poprzedni forumowicz ma tu racje. Potwierdzam jego wypowiedź.
_________________
Przyjaźń. Wymaga zawieszenia instynktu, który przede wszystkim każe nam dbać o własne dobro.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewula 72
kandydat
kandydat


Dołączył: 02 Wrz 2018
Posty: 68

PostWysłany: Sro 8 Maj 2019, 19:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ma bardzo niewymiarową kuchnię ,więc musiałam wszystko robić na zamówienie. koleżanka poleciła mi Wiór Płyt, firme z Wyszkowa. Bardzo solidni pracownicy, którzy w tej firmie są od początku. Idealnie wszystko mi wymierzyli i zrobili pod wymiar. Miałam tyle nietypowych frontów do zrobienia ale dali sobie ze wszystkim radę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Frania25
maniak
maniak


Dołączył: 25 Sie 2018
Posty: 1298

PostWysłany: Pią 10 Maj 2019, 12:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Remontując kuchnie polecam Ci pomyśleć o wykonczeniu i dodatkach takich jak te dywaniki kuchenne https://7kd.pl/133-chodniki-do-kuchni Na pewno znajdziesz tutaj coś idealnego dla Ciebie. Warto będzie sie tutaj rozejrzeć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adamila021
bywalec
bywalec


Dołączył: 15 Mar 2017
Posty: 142

PostWysłany: Pią 10 Maj 2019, 13:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zajrzyjcie sobie również na stronkę https://hefra.pl jeżeli planujecie zmiany w waszych kuchniach. Znajdziecie tu bardzo eleganckie, solidne sztućce i inne elementy galanterii stołowej. Na pewno warto mieć takie rzeczy w swojej kuchni, jadalni uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 14, 15, 16  Następny
Strona 5 z 16

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group