Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

remont kuchni
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 14, 15, 16  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
berka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 28 Lut 2016
Posty: 663

PostWysłany: Wto 13 Lut 2018, 11:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem Wam,że warto jest zastanowić się równiez nad meblami gotowymi. Nie rozumiem troche tego szaleństwa na punkcie kupowania mebli na wymiar.Meble gotowe po pierwsze są o wiele tańsze. Po drugie mogą wygladać również bardzo dobrze.

Sama mam coś takiego:


A zamawiałam właśnie przez internet. Konkretnie w tym sklepie:
https://zamowmeble.pl/14-meble-kuchenne/

Mają tam wiele takich komplecików.


Ostatnio zmieniony przez berka dnia Czw 1 Mar 2018, 11:34, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kuroka
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Gru 2017
Posty: 43
Skąd: Kraków

PostWysłany: Czw 15 Lut 2018, 23:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uwielbiam robić remonty, ale są rzeczy, których nie mam zamiaru zaczynać. Ja np. nie podjąłbym się remontu okien. Ostatnio sprawdzałem na stronie internetowej https://www.bricoman.pl/drzwi-okna-stolarka/okna-i-parapety-rolety-karnisze/okna-dachowe troszkę rzeczy i cenowo wyszedłbym o niebo lepiej, niż zabierając ekipę, ale mimo wszystko jest to jednak ogromny strach - źle przymocowane okna mogą np. wystrzelić w trakcie burzy, co nie byłoby zbyt przyjemne, prawda?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nicce
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Paź 2017
Posty: 83

PostWysłany: Sob 24 Lut 2018, 12:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@berka wiadomo - meble gotowe to na pewno najprostsze rozwiazanie... ale jesli mieszka sie czy to na poddaszu czy tez wprowadza sie do nowego domu, gdzie specjalnie planowalo sie przestren pod swoja kuchnie marzen - to jednak meble na wymiar musza byc i kropka! ;D Zresztą uwierz... nam zrobili w salonie agaty piekna biala kuchnie tego typu https://www.agatameble.pl/gazetka-kuchenna-qubik-02-2018 Efekt jest taki, ze kuchnia jest bardzo przestrzenna, kazdy elemnt ma swoje miejsce - nie ma przypadku. Kazda połeczka, kazdy modul i kazda szuflada byla z gory zaplanowana. Nic nie odstaje, nic nie wadzi - dzieciaki nie obijaja sie o rogi blatów. Różnica jest ogromna
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Joanne
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Kwi 2017
Posty: 566
Skąd: Kraków

PostWysłany: Czw 5 Kwi 2018, 12:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli ktoś szuka wysokiej jakości mebli kuchennych to polecam firmę Jopp Design. Zamawialiśmy u nich meble z mężem jakiś czas temu i do tej pory sprawują się one znakomicie. Są solidne i pięknie się prezentują w naszej kuchni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bezniku
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Maj 2016
Posty: 369

PostWysłany: Sro 11 Kwi 2018, 13:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Materiały do remontu można kupić w wielu miejscach. Gorzej już ze znalezieniem dobrej ekipy remontowej. My zdecydowaliśmy się na firmę Malhaus http://malhaus.pl/uslugi/instalacje/ , bo oni zajmują się generalnymi remontami. Zrobili całość szybko i zgodnie z założeniami projektu. Ponadto nie sa drodzy, warto wziąc ich do remontu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pala
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Lut 2018
Posty: 100

PostWysłany: Sro 11 Kwi 2018, 13:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Remont kuchni to nic fajnego. Ja niedawno wyburzałam ścianę bo chcieliśmy połączyć kuchnię z salonem .Teraz modne są takie aneksy kuchenne uśmiech W sumie fajnie to wygląda i od razu zrobiło się więcej miejsca.
Remont nie trwał długo ale ile było bałaganu... Masakra... Musiałąm załatwic wywóz gruzu bo po wyburzeniu ściany było bardzo dużo odpadów. Wywozem zajęła się firma DPR - przyjechali do domu i uprzątnęli gruzowisko:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bazyli
bywalec
bywalec


Dołączył: 24 Gru 2013
Posty: 102

PostWysłany: Czw 12 Kwi 2018, 19:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No masakra, ale czasami trzeba.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
boromiernia
kandydat
kandydat


Dołączył: 18 Kwi 2018
Posty: 15

PostWysłany: Pon 4 Cze 2018, 11:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam podpowiedź jak można zoszczędzić na remoncie kuchni która jak wiadomo sporo kasy pochłania. Zlecić projekt spcjaliście ale wszystkie komponenty i meble kupić w sieci. Ja nawet puszki elektryczne kupiłam na stronie https://www.ceneo.pl/Puszki i jak policzyłam o ile taniej mi wszystkie materiały budowalne wyszły to sobie mogłam pozwolic na super meble. Także zajrzyjcie sobie tam na strone bo tam jeszcze opinie i oceny innych są - to bardzo pomocne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Klaudia.Skrzypiecka
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Cze 2017
Posty: 82
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro 13 Cze 2018, 6:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja niedawno robiłam remont kuchni i szukając dodatków i gadżetów wpadłam na zgniatarkę do butelek. Widzieliście wcześniej taki gadżet? Używacie? Ja kupiłam, bo i cena nie była zbyt wysoka i powiem, że dużo rzadziej muszę wyrzucać plastiki. No i oczywiście dbam o środowisko!

Co Wy na to? Warto wydać 30 zł na zgniatarkę?
_________________
Życie jest piękne, gdy żyć się umie.
Gdy jedno serce drugie rozumie.

Dla wszystkich zainteresowanych tym, czym się zajmuję: http://studio-tapet.pl/fotografia-slubna-kalisz.php
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
klarka12
maniak
maniak


Dołączył: 15 Maj 2018
Posty: 1011

PostWysłany: Sro 11 Lip 2018, 21:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Doskonale wiem, że remont kuchni to nie lada wyzwanie. My zaoszczędziliśmy na meblach, ponieważ ojciec mojego męża jest stolarzem. Zaoszczędzone pieniądze chcemy wydać na sprzęty agd dobrej jakości, tak żeby służyły nam przez długi czas. Próbuję przekonać męża, że sprzęty agd z wifi to świetna sprawa. Mnie bardzo podoba się taka zmywarka http://www.candy.pl/pl_PL/produkty/pranie-suszenie/zmywarki/-/catalog/42514253/cdim-3t623prdf . Ktoś z was taką posiada?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 14, 15, 16  Następny
Strona 2 z 16

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group