Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Szkolenia warte uwagi
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gebart
początkujący
początkujący


Dołączył: 01 Mar 2017
Posty: 1

PostWysłany: Sro 1 Mar 2017, 21:31    Temat postu: Szkolenia warte uwagi Odpowiedz z cytatem

Jeśli chcesz poszerzyć swoją wiedzę z zakresu wyszukiwarek i skutecznej reklamy w takim razie szkolenia z analityki google będą idealny rozwiązaniem. Dzięki firmie Conversion, dowiesz się czym jest conversion rate i jak go stosować. A to bardzo ważne!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalaaa
początkujący
początkujący


Dołączył: 07 Mar 2017
Posty: 5

PostWysłany: Pią 10 Mar 2017, 18:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szkolenia biznesowe są spoko.
_________________
Natomiast Melissa zawsze była prymuską i królową balu maturalnego, która po zjedzeniu jednej czekoladki z koniakiem twierdziła, że jest zalana w trupa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adelaida
kandydat
kandydat


Dołączył: 28 Gru 2015
Posty: 73

PostWysłany: Sro 19 Kwi 2017, 22:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wybrałam szkolenia Soyer http://www.soyer.edu.pl/ . Bardzo przydały mi się ich szkolenia a także certyfikat,który otrzymałam po ich ukończeniu. Były bardzo profesjonalne. Ponadto mają miłą atmosferę zajęć uśmiech Polecam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mangorem
bywalec
bywalec


Dołączył: 28 Lis 2016
Posty: 130

PostWysłany: Sro 31 Maj 2017, 21:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W temacie szkoleń jeśli ktoś działa w oświacie to warto zapoznać się z ofertą na https://www.vulcan.edu.pl/szkoleniaw/szkolenia-i-kursy-dla-nauczycieli-warszawa-12 - spory wybór i jeśli są terminy to warto się zdecydować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ela677
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Lis 2016
Posty: 40

PostWysłany: Czw 31 Sie 2017, 13:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli szukasz ciekawych szkoleń, to ja polecam: http://mindfulnessassociation.org.pl/szkolenianauczycielicompassion/. Można nauczyć się wielu przydatnych w życiu umiejętności, jak chociażby technik radzenia sobie ze stresem. Można też zostać nauczycielem uważności.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Pon 2 Paź 2017, 12:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo ciekawe kursy organizuje w Krakowie Galicyjska Szkoła Smaku. Ostatnio uczestniczyłam w barista kursy . Polecam, bo bardzo ciekawie prowadzone, można się sporo nauczyć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dagmasia
bywalec
bywalec


Dołączył: 05 Maj 2017
Posty: 206

PostWysłany: Wto 17 Paź 2017, 18:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo wiele szkoleń skierowanych do nauczycieli tutaj wymieniacie i dziękuję bardzo za namiary uśmiech Ja niedawno otrzymałam od koleżanki po fachu informację na temat równie interesującego kursu o tematyce samouszkadzania i zachowań autoagresywnych u młodzieży. Będzie on przeprowadzony przez psychoterapeutkę panią Małgorzatę Łubę w Warszawie w Centrum CBT dokładnie za miesiąc. Jeśli jesteście zainteresowani to wszelkie informacje na temat szkolenia można doczytać na stronie internetowej centrum
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
festilet
bywalec
bywalec


Dołączył: 14 Cze 2018
Posty: 137

PostWysłany: Sob 30 Cze 2018, 13:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uważam, że najlepsze są szkolenia, które dadzą praktyczne informacje i umiejętności. Świetnym przykładem są szkolenia z branży Beauty w https://beautylux.com.pl/ - szkolenia są w małych grupach i każdy zdobywa informacje, które może wykorzystać w zawodzie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Krisiti90
bywalec
bywalec


Dołączył: 02 Lis 2017
Posty: 163

PostWysłany: Wto 11 Gru 2018, 19:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tez zależy co was interesuje. Warto na pewno rozwijać swoje pasje i w tym kierunku szkoleniowym pojsc. Jeżeli interesujcie się sportem i chcecie w tym kierunku pójść zawodowo to zainteresujcie się ofertą od http://szkoleniaics.pl Proponują spory wybór szkoleń trenerskich i instruktorskich
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
azeroperuu
początkujący
początkujący


Dołączył: 31 Mar 2019
Posty: 1

PostWysłany: Nie 31 Mar 2019, 15:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm a może jakieś szkolenie z zakresu medycyny estetycznej? Ja niedawno na takim byłam uśmiech
_________________
Szkolenia Medycyna Estetyczna
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 1 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group