Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Szkolenia warte uwagi
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lizzie15
początkujący
początkujący


Dołączył: 22 Sty 2020
Posty: 4
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sro 22 Sty 2020, 20:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli ktoś z Was prowadzi większą firmę albo po prostu z zawodu jest audytorem to polecam kurs na audit wewnętrzny https://tqmsoft.com/pl/szkolenia/auditor-wewnetrzny-jakosci My skorzystaliśmty i mamy swojego przeszkolonego pracownika. Na kursie uczysz się nie tylko podstaw, ale też masz praktykę i wszystko idzie łatwo zrozumieć. Szkolenie naprawdę warte czasu i uwagi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tiaraa
gaduła
gaduła


Dołączył: 14 Cze 2019
Posty: 384

PostWysłany: Pią 24 Sty 2020, 7:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie to takie szkolenia medyczne http://www.elpax.pl/osrodek-szkoleniowy/medyczne.html są jak najbardziej warte uwagi. Znajdziecie tam wszystko czego potrzebujecie właśnie w tym zakresie - i to w jak najniższych cenach. Długo szukałem czegoś w necie i po prostu nie ma nic tańszego.
_________________
Nikt nie kocha, tak jak my kochamy, nikt nie cierpi, tak jak my cierpimy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tiaraa
gaduła
gaduła


Dołączył: 14 Cze 2019
Posty: 384

PostWysłany: Pią 24 Sty 2020, 10:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja potrzebuję kursu na hds w Krakowie . Myślicie, że to co podrzuciłem okaże się słusznym wyborem? Liczy się dla mnie zarówno solidna wiedza teoretyczna jak i odpowiednie przygotowanie praktyczne. Jeżeli macie informacje na ich temat to dajcie znać. Mi to wygląda na solidną opcję.
_________________
Nikt nie kocha, tak jak my kochamy, nikt nie cierpi, tak jak my cierpimy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
westeroswinterfell
maniak
maniak


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1178

PostWysłany: Czw 30 Sty 2020, 14:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, masz całkowitą rację, że szkolenia są ważne. Podpisuję się pod twoim postem rękami i nogami. Także uważam, ze warto inwestować w siebie, podnosząc tym samym swoje kwalifikacje. Sama ostatnio robiłam kurs z tej oferty http://rabano.com.pl/ i jestem bardzo z całego szkolenia zadowolona. Super prowadzący, ciekawe materiały i niewygórowana cena za kurs. Dzięki niemu mam większe szanse na rynku pracy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Pon 2 Mar 2020, 15:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że całkiem dobrą opcją może też być szkoła policealna lublin: https://www.kursor.edu.pl/studium-policealne/lublin/. W takim miejscu zdobędziemy zawód, który ułatwi nam znalezienie pracy. Uważam, że warto rozważyć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Coldi
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Sie 2015
Posty: 290

PostWysłany: Pon 23 Mar 2020, 19:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli szukasz sposobów na naukę języka angielskiego to zerknij sobie tu mądre cytaty o życiu po angielsku i działaj!
Uwierz mi, że taka nauka jest naprawdę super przyjemna bo uczysz się wtedy kiedy chcesz;)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
uzka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Gru 2017
Posty: 907

PostWysłany: Wto 30 Mar 2021, 12:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sporo myślałem nad szkoleniem dla transportu i zapisałem się na nie do firmy https://www.certyfikatkatowice.pl/ jestem zadowolony z kursów jakie uzyskałem. Nie spodziewałem się, że w 5 dni można uzyskać tak dużo ciekawej i ważnej wiedzy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anna_199
bywalec
bywalec


Dołączył: 30 Lip 2020
Posty: 147

PostWysłany: Czw 1 Kwi 2021, 15:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto też zapoznać się z ofertą szkół Cosinus: kursy zawodowe KKZ, kierunki szkół policealnych. Wiele z nich bezpłatnie, a dyplom zawodowy po tym jest Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mdeckow
początkujący
początkujący


Dołączył: 02 Kwi 2021
Posty: 4
Skąd: Kobiernice

PostWysłany: Pią 2 Kwi 2021, 15:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każde szkolenie według mnie jest na wagę złota.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kornelka33
gaduła
gaduła


Dołączył: 25 Lis 2017
Posty: 270

PostWysłany: Wto 13 Kwi 2021, 14:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z całą pewnością warto zwrócić uwagę na szkolenia, z których sporo wyniesiemy. Wiadomo, że ze szkoleniami jest jak ze wszystkim innym czyli jedno nie jest równe drugiemu. Mnie bardzo interesowały szkolenia ze sprzedaży . Znalazłam to, na które zdecydowałam się zapisać. Co by nie mówić trzeba inwestować w swój rozwój.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 4 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group