Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Gdzie na usg Warszawa?
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ellasssaa8
kandydat
kandydat


Dołączył: 29 Lis 2016
Posty: 27

PostWysłany: Sro 1 Mar 2017, 7:25    Temat postu: Gdzie na usg Warszawa? Odpowiedz z cytatem

Hej dziewczyny czy możecie mi powiedzieć gdzie udac sie na USG ciąży Warszawa? Szukam i szukam i nie mogę znaleźć jakiegoś dobrego miejsca. Może wy coś więcej wiecie na ten temat, gdzie najlepiej wykonują takie badanie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sikorka
bywalec
bywalec


Dołączył: 27 Gru 2010
Posty: 196

PostWysłany: Czw 27 Kwi 2017, 18:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przykro mi , nie pomogę bo ja ostatnio miałam robione białostockie badania usg . Do warszawy dopiero się niedawno przeprowadziłam i jeszcze nie miałam konieczności iść na takie badanie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pieczo
początkujący
początkujący


Dołączył: 29 Maj 2018
Posty: 9

PostWysłany: Wto 29 Maj 2018, 12:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobry ginekolog w Warszawie to Marek Wydrzyński https://ranking.abczdrowie.pl/s/ginekolog/warszawa Przyjmuje pacjentów w Polmedzie przy ul. Puławskiej i Twardej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kaszabarabasza
bywalec
bywalec


Dołączył: 28 Lis 2017
Posty: 213
Skąd: Lubin

PostWysłany: Sro 29 Maj 2019, 17:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W moim przypadku ciążę prowadziła pani doktor Barbara Blicharczyk, która również wykonywała mi różne podstawowe badania. Tam gdzie przyjmuje, tzn. w klinice Holistic, ma odpowiedni sprzęt i bardzo fajny gabinet. Pomagała mi przez całą moją ciążę i tylko mogę powiedzieć o niej miłe słowa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Transformers
bywalec
bywalec


Dołączył: 30 Kwi 2017
Posty: 223

PostWysłany: Pon 10 Cze 2019, 13:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może to nie Warszawa, ale zawsze powtarzam, że warto przekazać innym swoje doświadczenie, bo może akurat komuś się przyda. Tak wiec mam tutaj na myśli doktor Rozmus-Warcholińską, która przyjmuje w Częstochowie. W dwóch miejscach w sumie, ale łatwiej jest dostać się do Gyncentrum, chociaż i tak w rejestracji lubią zapisywać do tych młodych lekarzy, no ale oni dopiero się uczą. Za to dr Warcholińska ma już wieloletnie doświadczenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WalczakAnia
kandydat
kandydat


Dołączył: 27 Sty 2022
Posty: 56

PostWysłany: Sro 16 Lut 2022, 15:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja na ważniejsze badania USG każdego trymestru chodziłam do centrum MultiMed - http://multimed.pl . U nich takie badanie wykonuje docent albo profesor. Zależało mi na tym, żeby poza moim lekarzem prowadzącym inny lekarz chociaż te trzy razy wykonał USG. Tak dla mojej pewności, że wszystko jest okej uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ichristiansen
początkujący
początkujący


Dołączył: 18 Lut 2022
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 18 Lut 2022, 17:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A wiecie może w jakim miejscu w Warszawie warto wykonać usg stawów? Niestety od jakiegoś czasu mam problemy z barkiem i tego typu badanie prawdopodobnie pomogłoby w znalezieniu przyczyny bólu. Trafiłam na tą stronę https://rexmedica.pl/badania/usg/usg-stawow/ warto skorzystać z tych konkretnych usług? Z góry dziękuję za poradę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fluuksa
bywalec
bywalec


Dołączył: 03 Lis 2016
Posty: 149

PostWysłany: Wto 29 Mar 2022, 19:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja na USG ciążowe chodzę tutaj - https://przychodnie-rsc.pl/ . Ogólnie mam tam lekarza prowadzącego więc po prostu podczas wizyty każdej mam badanie USG. Moim ginekologiem u nich jest pan doktor Marcin Wieczorek, którego polecam. Wizyty są bez stresu, zawsze dokładne, mogę zapytać o wszystko i pan doktor mi dokładnie odpowiada.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marysia99
bywalec
bywalec


Dołączył: 17 Wrz 2017
Posty: 143

PostWysłany: Wto 29 Mar 2022, 22:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja chodząc na wizytę do ginekologa (moim ginekologiem jest pan dr Marcin Grab z centrum Babka Medica na Słomińskiego - https://babkamedica.pl/ ) mam na każdej wizycie USG. Wizyty w ciąży mam co 3 tygodnie. Czuję się dobrze zaopiekowana, maluszek chyba też uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
wiola84
gaduła
gaduła


Dołączył: 26 Mar 2009
Posty: 392

PostWysłany: Sro 30 Mar 2022, 8:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli odpowiada Ci lokalizacja, to polecam - https://multimed.pl/cennik/cennik-usg/ Ja byłam w Warszawie, ale oni są też w kilku innych miejscowościach, więc ewentualnie mogą Ci sprawdzić dostępność terminów w każdym. Mnie się udało załatwić badanie w ciągu kilku dni i coś takiego zdecydowanie mi pasuje. Na pewno robią wrażenie pod względem profesjonalnego podejścia, wyposażenia i nie tylko. Niczego tam nie brakuje, tak więc pod tym względem - mega szacunek.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group