Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Koperty do zaproszeń

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
żelka
kandydat
kandydat


Dołączył: 31 Sty 2017
Posty: 37

PostWysłany: Pią 24 Lut 2017, 12:42    Temat postu: Koperty do zaproszeń Odpowiedz z cytatem

Mam wielki dylemat, nie wiem co wypada, co będzie dobrze wyglądało i czy ktokolwiek w ogóle zwróci uwagę na to nad czym ja się głowie od dwóch dni, mianowicie: mam ręcznie robione zaproszenia, sama zaprojektowalam i razem z siostra je robimy, teraz pytanie o koperty: czy one koniecznie powinny być z tego samego papieru co zaproszenia czy moge np zamówic hurtem X białych kopert w odpowiednim formacie? A może w ogole bez koperty? Robienie ich z tego samego papieru znowu zajmie dużo czasu i nie wiem czy warto, ale nie chcę mieć tez byle jak jeżeli standardy są takie że powinny pasować. Doradźcie proszę! ;*
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rusnacci
bywalec
bywalec


Dołączył: 09 Wrz 2015
Posty: 231

PostWysłany: Wto 28 Lut 2017, 21:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że możesz dać bez koperty uśmiech. Moja znajoma robiła ręcznie i dawała bez koperty. Ja swoje zaproszenia mam upatrzone i myślę, że też bez koperty się obejdzie.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mm-concept
kandydat
kandydat


Dołączył: 12 Maj 2017
Posty: 36

PostWysłany: Pią 12 Maj 2017, 8:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A moim zdaniem jednak fajna i ozdobna koperta także będzie wskazana do zaproszenia, tak aby było one zwyczajnie kompletne. Co do papieru czy kolorystyki- wszystko tak na dobrą sprawę zależy tylko od Ciebie i od twojego gustu. Nie ma tutaj sztywnych reguł.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Coldi
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Sie 2015
Posty: 290

PostWysłany: Pon 22 Maj 2017, 11:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz co w sumie to nie wiem co Ci powiedzieć bo ja stawiam na gotowe zaproszenia i mam do nich odpowiednie koperty. Śliczne zaproszenia wypatrzyłam u nich http://www.extrema.com.pl/oferta/123,kolekcja-standard.html w bardzo dobrych cenach dlatego też nie bawię się w takie ręcznie robione bo to pochłania za wiele czasu i wychodzi to bardzo drogo . Dlatego warto przemyśleć to czy opłaca się robić własnoręcznie zaproszenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pikotka
początkujący
początkujący


Dołączył: 31 Maj 2017
Posty: 2
Skąd: Podkowa Leśna

PostWysłany: Sro 31 Maj 2017, 15:43    Temat postu: koperty Odpowiedz z cytatem

Nikt nie patrzy na koperty oczko
_________________
www.pieknosc-dnia.com.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
elabarbara
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Lut 2017
Posty: 251

PostWysłany: Pon 12 Cze 2017, 10:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No oczywiście mało kto zwraca uwagę na koperty. Ja zamawiać będę zaproszenia na stronie sklepu- https://www.zapi.pl/ najbardziej mi się spodobały tu niż w innych ofertach jakie widziałam. Tu mają nawet komplety zaproszeń więc zastanawiam się na kupieniem kilku kompletów. Rozważam też kupno dekoracji bo też są ładne i duży wybór.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mm-concept
kandydat
kandydat


Dołączył: 12 Maj 2017
Posty: 36

PostWysłany: Pią 7 Lip 2017, 7:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koperta nie jest aż tak istotna, natomiast w dobrym tonie jest jeżeli w ogóle będziemy ją mieć na zaproszenie, wtedy dopiero będzie ono kompletne. Akurat tym zajmujemy się na co dzień i będziemy w stanie pomóc, doradzić na forum zarówno podczas wyboru zaproszeń jak i kopert.
_________________
www.mm-concept.pl - zaproszenia ślubne, dedykowane, zaproszenia, indywidualne zamówienia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group