Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Potrzebuję pomysł na prezent!
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
slodkoslona
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 24 Sty 2016
Posty: 594

PostWysłany: Pią 30 Cze 2017, 12:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może jakieś akcesoria do telefonu? Wydaje mi się, że to może być całkiem dobry pomysł na prezent. Rzuć okiem na propozycje dostępne tu: http://excmobile.eu/kategoria-produktu/sluchawki/. Takie słuchawki przydadzą się każdemu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Pon 3 Lip 2017, 11:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też myślę, że akcesoria do telefonu mogą być całkiem dobrą opcją na prezent. Może na przykład zdecydujesz się na etui? To praktyczny gadżet. Koniecznie zajrzyj na stronę http://sklepbraders.pl/Huawei-c18, gdzie znajdziesz wiele bardzo ciekawych propozycji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Babcia_Jadzia
bywalec
bywalec


Dołączył: 11 Lut 2017
Posty: 154

PostWysłany: Sob 8 Lip 2017, 15:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jednym z ciekawych i praktycznych prezentów będzie głośnik przenośny, mam na myśli coś takiego https://www.morele.net/telefony/tablety/glosniki-przenosne-677/,,,,,105,,,,,/1/ Głośnik sprawdza się w każdej sytuacji, a zwłaszcza teraz w okresie wakacyjnym. Warto sobie umilić czas muzyką.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pomek201
początkujący
początkujący


Dołączył: 12 Lip 2017
Posty: 5

PostWysłany: Sro 12 Lip 2017, 19:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Super oczko Dzięki wielkie za sprawdzone informacje oczko Na pewno mi się przydadzą uśmiech
_________________
Wspomnienia wywołują ból. Najdotkliwszy zaś sprawiają najlepsze z nich.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ludka86
kandydat
kandydat


Dołączył: 01 Wrz 2011
Posty: 31

PostWysłany: Sob 29 Lip 2017, 18:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam pomysły z myselfbook. Fotoobrazy, fotoplakaty, fotoksiążki, fotokubki... każdy z prezentów nada się na dowolną okazję. Kwestia pomysłowości i skorzystania z odpowiednich szablonów. uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ellasssaa8
kandydat
kandydat


Dołączył: 29 Lis 2016
Posty: 27

PostWysłany: Pon 31 Lip 2017, 16:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem bardzo fajnym i uniwersalnym prezentem zawsze jest biżuteria. Odwiedź sklep Pakamera i sprawdź ich aktualną ofertę. Często maja bardzo korzystne promocje więc warto!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
walentynka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 11 Lut 2016
Posty: 737

PostWysłany: Pon 14 Sie 2017, 12:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może eleganckie etui na telefon? Ja też szukam prezentu dla mojego chłopaka i znalazłam w internecie takie etui https://www.movear.pl/pol_m_SKLEP_Etui-na-Smartfona_Etui-na-Apple_iPhone-7-Plus-361.html i muszę przyznać, że chyba się skuszę. Etui jest z naturalnej skóry, więc posłuży długie lata. Myślę, że to bardzo oryginalny pomysł na prezent.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
renia21
bywalec
bywalec


Dołączył: 21 Maj 2017
Posty: 188
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 16 Sie 2017, 19:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dla mnie najlepszy prezent to ubrania! sama nie mam czasu na bieganie po sklepach, więc kombinuję z oryginalnymi rozwiązaniami w internecie. Kupowąłyście kiedyś coś na karoka.pl Ja do teraz jestem pod wrażeniem wzorów ciuchów jakie tam znalazłam! żadne sieciówki dosłownie nie widziałam ubrań z tak wyrazistymi motywami, tak żywymi, naturalnymi - efekt 3D w tym wypadku został swietnie zrealizowany
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AktywnyMerlin
początkujący
początkujący


Dołączył: 11 Sie 2017
Posty: 5
Skąd: Piła

PostWysłany: Wto 22 Sie 2017, 13:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może poszukaj gdzieś w necie? Myślę, że tego typu informacji w Internecie jest całe mnóstwo uśmiech
_________________
Jak mężczyzna stara się o względy jakiejś kobiety, to musi zgadzać się z jej matką w kwestii religii, a z ojcem w sprawach polityki. Jeśli chcesz poczytać o ojcostwie, to wpadnij tutaj.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
westeroswinterfell
maniak
maniak


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1177

PostWysłany: Sro 13 Kwi 2022, 14:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uśmiech uśmiech

Ostatnio zmieniony przez westeroswinterfell dnia Pon 27 Cze 2022, 10:09, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group