Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Suknia ślubna - UCZULENIE

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bochenek9
początkujący
początkujący


Dołączył: 17 Lut 2017
Posty: 2

PostWysłany: Pią 17 Lut 2017, 14:09    Temat postu: Suknia ślubna - UCZULENIE Odpowiedz z cytatem

Cześć uśmiech starałam się odszukać taki temat na forum, jeśli gdzieś jest, proszę usunąć mój post.

Problem:

Suknia ślubna z cekinami drobnymi przy dekoltcie, po ok. 10 min od założenia pojawiają się czerwone plamy wzdłuż dekoltu, "plama" jest gorąca. Czy mam uczulenie na jakiś składnik? Mam już wszyty silikon, bo myślałyśmy że może cekiny mnie drapią, ale problem się powtarza.. Zastanawiam się czy pójść do dermatologa? Ślub za ok. 1,5 miesiąca.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maria.Waszk
kandydat
kandydat


Dołączył: 29 Maj 2017
Posty: 14

PostWysłany: Pon 29 Maj 2017, 14:23    Temat postu: suknia ślubna Odpowiedz z cytatem

Najpierw sprawdź dzy nie masz kontaktu skóry właśnie z elementami o srebrnym kolorze. Tego typu elementy mogą mieć w sobie domieszki różnych metali wywołujących alergie skórne. Wtedy jesteś po prostu uczulona

Są jeszce 2 możliwości

Suknia mogła być zdjęta z manekina a ty jesteś uczulona na kurz lub po prostu trzebaby ja wyczyścić.
_________________
Ślub to wyjątkowe wydarzenie, każda z nas chce wtedy wyglądać wyjątkowo Suknie ślubne Czeladź - Po prostu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sylvanas
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Kwi 2017
Posty: 60
Skąd: Warszawa! :)

PostWysłany: Wto 13 Cze 2017, 10:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie już po ślubie, ale wydaje mi się, że tak, czy inaczej powinnaś się udać z takim problemem do dermatologa. Zakładam, że jest to po prostu jakieś uczulenie, ale w przypadku problemów skórnych nigdy nic nie wiadomo. A przez jak długi czas utrzymują / utrzymywały się plamy w Twoim przypadku? Niejednokrotnie byłam u dermatolog Joanny Łudzik w Krakowie, bo często spotykałam się z podobnymi problemami, które pojawiały się szczególnie wtedy, gdy nosiłam różnego rodzaju biżuterię. Leczenie jest bardzo skuteczne, więc myślę, ze możesz spróbować. W razie czego ta dermatolog przyjmuje na Rogozińskiego 6. Jakieś konsultacje mogą przynieść całkiem pozytywne skutki. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maria.Waszk
kandydat
kandydat


Dołączył: 29 Maj 2017
Posty: 14

PostWysłany: Wto 13 Cze 2017, 11:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście że najlepiej się udać do Lekarza, chociaż w Google tez znajdziesz dużo porad na ten temat.
_________________
Ślub to wyjątkowe wydarzenie, każda z nas chce wtedy wyglądać wyjątkowo Suknie ślubne Czeladź - Po prostu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sylvanas
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Kwi 2017
Posty: 60
Skąd: Warszawa! :)

PostWysłany: Wto 13 Cze 2017, 14:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jednak wyszukiwarka google raczej nie będzie w stanie Cię dokładnie zbadać, tak jak zrobi to posiadający dostęp do dobrego sprzętu dermatolog. Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tusia98
początkujący
początkujący


Dołączył: 07 Mar 2018
Posty: 1

PostWysłany: Sro 7 Mar 2018, 16:07    Temat postu: Re: Suknia ślubna - UCZULENIE Odpowiedz z cytatem

bochenek9 napisał:
Cześć uśmiech starałam się odszukać taki temat na forum, jeśli gdzieś jest, proszę usunąć mój post.

Problem:

Suknia ślubna z cekinami drobnymi przy dekoltcie, po ok. 10 min od założenia pojawiają się czerwone plamy wzdłuż dekoltu, "plama" jest gorąca. Czy mam uczulenie na jakiś składnik? Mam już wszyty silikon, bo myślałyśmy że może cekiny mnie drapią, ale problem się powtarza.. Zastanawiam się czy pójść do dermatologa? Ślub za ok. 1,5 miesiąca.


Ciekawi mnie co to był za problem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group