Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Trudne odchudzanie
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
delo
początkujący
początkujący


Dołączył: 16 Lut 2017
Posty: 1

PostWysłany: Czw 16 Lut 2017, 17:55    Temat postu: Trudne odchudzanie Odpowiedz z cytatem

Odchudzanie to największa moja zmora... przed ślubem jest mi bardzo trudno trzymać dietę bo zajadam nerwy wszystkim. Postanowiłam więc skorzystać z takiej usługi jaką oferuje dietykieta - co o tym sądzicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jumals
początkujący
początkujący


Dołączył: 17 Lut 2017
Posty: 3

PostWysłany: Pią 17 Lut 2017, 2:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dietetyk to dobry pomysł
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
somo
początkujący
początkujący


Dołączył: 22 Lut 2017
Posty: 1

PostWysłany: Sro 22 Lut 2017, 15:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to prawda - dobry pomysł ale nie sam dietetyk. Potrzebne są również ćwiczenia i tu polecam zdecydowanie zapisać się na treningi personalne wrocław - na pewno szybciej w połączeniu z dietą zobaczysz efekty uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aga12
początkujący
początkujący


Dołączył: 25 Lut 2017
Posty: 2

PostWysłany: Sob 25 Lut 2017, 23:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

do diety i ćwiczeń można dołączyć suplementację. takie tabletki na odchudzanie o naturalnym składzie naprawdę pomagają i efekty przychodzą szybciej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sylvanas
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Kwi 2017
Posty: 60
Skąd: Warszawa! :)

PostWysłany: Wto 24 Lip 2018, 13:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odchudzanie wcale nie musi być takie trudne, jeśli tylko odpowiednio ktoś się za to zabierze. Jeśli macie jakieś większe problemy z pozbyciem się nadmiaru kilogramów, to ja polecić Wam mogę catering dietetyczny Wygodna Dieta. Zrzuciłam z nim 8 kg w trochę ponad 2 miesiące i to bez jakiegoś większego wysiłku. Jeśli interesuje Was ta tematyka, to jedne z lepszych posiłków cateringowych ma do zaoferowania firma Wygodna Dieta. Tu jest oficjalna strona: https://www.wygodnadieta.pl/.

Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Czw 2 Sie 2018, 12:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Możecie wypróbować też tabletki na odchudzanie. Nie gwarantuję, że Wam one pomogą ale spróbować zawsze można. W internecie czytałam wiele dobrych opinii o różnych tego typu tabletkach więc może warto spróbować?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Darto43
początkujący
początkujący


Dołączył: 04 Sie 2018
Posty: 3

PostWysłany: Sob 4 Sie 2018, 22:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lepiej dłużej i skuteczniej.
_________________
laserowa depilacja pośladków
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
forfiterka
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Sie 2018
Posty: 19

PostWysłany: Nie 26 Sie 2018, 0:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny.. zadnych tabletek! tylko sobie krzywdy narobicie.. To przeciez najlepiej sie skontaktowac z dietetykiem ktory ulozy wam szybka skuteczna diete ktora nie zrobi wam spustoszenia w organizmie! Ja moge polecic dietetyka Michala Wrzoska - sama z nim wspolpracowalam i to naprawde super opcja.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adamila021
bywalec
bywalec


Dołączył: 15 Mar 2017
Posty: 142

PostWysłany: Pon 27 Sie 2018, 14:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Życie jest niesprawiedliwe jednym odchudzanie przychodzi bez najmniejszych problemów, a inni muszą stanąć na głowie żeby zrzucić chocby jeden kilogram. Jezeli macie problemy z odchudzaniem to może warto udać się do takich firm jak https://www.xn--kunia-zdrowia-c4c.pl W Kuźni Zdrowia możecie wybrać gotową dietę, lub postawić na spersonalizowaną i skorzystać z opcji cateringu dietetycznego
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gabryskka
gaduła
gaduła


Dołączył: 26 Maj 2016
Posty: 375

PostWysłany: Czw 20 Wrz 2018, 7:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A robiłaś sobie wszystkie badania? czasami jest tak, że naprawdę się staramy a jednak waga nie spada i jest to spowodowane jakimiś zaburzeniami zdrowotnymi. U mnie było tak z Hashimito - https://hashimotoplan.com/ dopiero po zrobieniu bada, wdrożeniu leczenia i odpowiedniej diety sytuacja się poprawiła
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group