Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Sklep z odzieżą w internecie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
AgnesPokor
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Cze 2019
Posty: 78

PostWysłany: Sro 19 Lut 2020, 13:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Naprawdę super odzież damska jest na https://www.e-hurtowo.eu/odziez-damska-c-36.html Mają na tyle szeroki asortyment, że każda z Was znajdzie tam coś dla siebie. Jest to też znakomite miejsce, w którym można zrobić prezent kobiecie uśmiech Także polecam poszperać tam uśmiech
_________________
Ufaj swoim instynktom, ale się im nie poddawaj - przypomniała sobie jego słowa. - Nie reaguj na strach, tylko na zagrożenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klaxx
kandydat
kandydat


Dołączył: 28 Lut 2020
Posty: 46

PostWysłany: Pią 22 Maj 2020, 10:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo intereującym sklepem z dużą ilością rzeczy do wyboru jest velpa.pl wesoły Często odwiedzałam ją regularnie kiedy mieszkałam w szczecinie, ale teraz po zmianie miasta robię w niej zakupy online język
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tiaraa
gaduła
gaduła


Dołączył: 14 Cze 2019
Posty: 384

PostWysłany: Pon 25 Maj 2020, 20:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli szukasz naprawde dobrego i sprawdzonego sklepu internetowego z odzieżą dziecięcą to zdecydowanie polecam Ci zajrzeć na tą stronę https://www.newyorkstyle.pl/pl/c/BODY/8 . Sam kupowałem tam body dla swojego dziecka i muszę powiedzieć, że byłem pod wrażeniem. Nie spodziewałem się tak świetnej jakości jak za taką cenę. Gorąco polecam wszystkim zainteresowanym!
_________________
Nikt nie kocha, tak jak my kochamy, nikt nie cierpi, tak jak my cierpimy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kapustkowa
bywalec
bywalec


Dołączył: 02 Lut 2018
Posty: 216

PostWysłany: Sro 27 Maj 2020, 11:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znajoma prowadzi sklep internetowy i mówi że jest zadowolona z obrotów jakie przynosi. Oczywiście stale zleca agencji http://capability.pl/ reklamę, ale dzięki temu obroty ma na wysokim poziomie i jest po prostu zadowolona. Myśli też o otworzeniu nowego sklepu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anianita
bywalec
bywalec


Dołączył: 02 Sty 2018
Posty: 177

PostWysłany: Sro 27 Maj 2020, 13:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zastanawiam się czy jest jakaś kobieta, która nie lubi sklepów odzieżowych i buszowania po internecie w poszukiwaniu inspiracji i pomysłów na łączenie ubrań. Ja bynajmniej mam tak, że szafa pęka w szwach a ja oczywiście nie mam w czym chodzić uśmiech Ostatnio doszłam do wniosku, że skoro zbliża się lato to trzeba poszukać ładnych sukienek. Interesujący mnie artykuł na ten temat znalazłam tutaj https://www.pinesska.pl/styl-zycia/moda/oryginalne-sukienki-na-co-dzien-badz-modna-w-domu/ .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maddlen5
kandydat
kandydat


Dołączył: 12 Kwi 2019
Posty: 22
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie 23 Maj 2021, 17:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Idealny plecak, dla każdej mamy znajdziesz na stronie Brytyjka gdzie czeka na Ciebie wiele modeli produktów, które przede wszystkim stawiają na jakość i dopasowanie na najwyższym poziomie. To zdecydowanie najlepszy wybór jaki dostępny jest obecnie na rynku.
_________________
Marti i Ola, autorki bloga afrodyta.olsztyn.pl o realizowaniu własnych ślubnych pasji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
jjusti18
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Kwi 2017
Posty: 774

PostWysłany: Sro 26 Maj 2021, 12:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sklepów z odzieżą nie brakuje... Na rynku mamy mnóstwo ciekawych propozycji i to najróżniejszego pokroju. Wszystko zależy jednak- co wpadnie w oko... Wiadomo... Jak szukacie więc ubrania z klasą, klasyczne z nutką nowoczesności, to warto tutaj postawić na eyeforfashion.pl . Firmę, która oferuje produkty takich marek, jak bialcon. Jest tam z czego wybierać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
monika90
bywalec
bywalec


Dołączył: 03 Lip 2017
Posty: 209

PostWysłany: Sob 29 Maj 2021, 20:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sieci jest taki wybór że czasami totalnie nie wiadomo na co się zdecydować. Mi ostatnio bardzo do gustu ten sklep przypadł https://hollywooddream.pl/ Nie wiem czy znacie, ale warto sobie zerknąć na ich ofertę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Frania25
maniak
maniak


Dołączył: 25 Sie 2018
Posty: 1297

PostWysłany: Nie 11 Lip 2021, 5:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio trafiłam na swetry z guzikami Bardzo eleganckie, modne i miłe w dotyku. Mi bardzo się podobają swetry ażurowe. Można je wykorzystać do różnych stylizacji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
waaldeczek
kandydat
kandydat


Dołączył: 11 Maj 2021
Posty: 15

PostWysłany: Pon 12 Lip 2021, 8:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

z sklepów online polecam Edoti, Denley i Ozonee. Maja odzież wysokiej jakości. Kupiłem swetry i mam już je kilka lat i nadal nie są zniszczone.
Tak poza tematem sklepów online. Polecam https://album-na-zdjecia-wklejane.pl/ Są to albumy wykonane z drewna. Okładka może być spersonalizowana dodając grawerunek. Album jest solidny i trwały więc posłuży kilka lat. Szczerze polecam! Warto bo ceny atrakcyjne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 7 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group