Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Sklep z odzieżą w internecie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lovett
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Kwi 2017
Posty: 5

PostWysłany: Pon 10 Kwi 2017, 22:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja kupuje w szmateksach a nie przez internet .Przynajmniej widzę co kupuje;p
_________________
Szczęście w życiu to lipa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magda8
początkujący
początkujący


Dołączył: 03 Cze 2016
Posty: 4

PostWysłany: Sro 12 Kwi 2017, 16:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kazdy ma jakies swoje widzi-mi-sie uśmiech Ja czesto szukam na necie cos co mi sie spodobalo w galerii handlowej i kupuje polowe taniej hehe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kiziamizia
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Lut 2017
Posty: 75
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 14 Kwi 2017, 7:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ubrania kupuje już głównie w internecie, nie mam czasu na chodzenie po galeriach. Ostatnio wpadł mi oko ten butik https://www.selfieroom.pl/. Moja koleżanka jak się okazało często tam kupuje i ubrania są dobrej jakości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arvena
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 10 Paź 2016
Posty: 614

PostWysłany: Pon 17 Kwi 2017, 7:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podobnie jak ja, w internecie kupowanie jest o wiele przyjemniejsze i wygodne. Głównie zaglądam tak gdzie jest hurt odzieży bo wiadomo, ceny są atrakcyjne a ubrania bardzo fajnie, to mój ulubiony sklep.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
torch
kandydat
kandydat


Dołączył: 31 Sty 2016
Posty: 65

PostWysłany: Nie 23 Kwi 2017, 16:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tez opłąca się taki zalożyć, sprzedaż internetowa rośnie co roku. A praktycznie dobra reklama w google do tego ceny ok. i sprzedaż się kręci,.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
matrimonio
gaduła
gaduła


Dołączył: 28 Lip 2014
Posty: 409

PostWysłany: Sro 26 Kwi 2017, 6:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wolę robić zakupy w internecie, ponieważ jest to o wiele bardziej wygodne rozwiązanie. Tej zimy kozaki za kolano znalazłam na stronie Allani.pl, gdzie można przeglądać kolekcje różnych sklepów. I muszę przyznać, że jestem zachwycona wyborem! Teraz mam zamiar poszukać tam ciuszków i butów na wiosnę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
elabarbara
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Lut 2017
Posty: 251

PostWysłany: Pią 28 Kwi 2017, 14:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja od jakiegoś czasu kupuję odzież w sklepie internetowym Cocho mają fajne ubrania i do tej pory jestem zadowolona z zakupów. ostatnio szukałam spodni i właśnie mają srebrnoszare https://cocho.pl/sklep/k/8/spodnie-legginsy bardzo mi sie spodobały i doszłam do wniosku że pasują nawet na różne wyjścia i do pracy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anderka
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Cze 2017
Posty: 12

PostWysłany: Nie 4 Cze 2017, 12:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Quiosque mają śliczne damskie ubrania, jestem pod wielkim wrażeniem sukienek w tym sklepie https://quiosque.pl/sukienki.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
porcelanowa
gaduła
gaduła


Dołączył: 09 Lut 2016
Posty: 277

PostWysłany: Czw 22 Cze 2017, 12:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla siebie kupuję raczej w sklepach stacjonarnych. Lubię przymierzyć każdą rzecz. Niestety mój chłopak nie ma czasu na takie chodzenie po galeriach. Zazwyczaj kupuję mu ubrania w internecie. Ostatnio kupiłam mu fajne spodnie chinosy na https://dstreet.pl/pol_m_ODZIEZ-MESKA_Spodnie_Chinosy-211.html i leżą na nim idealnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
baya
kandydat
kandydat


Dołączył: 28 Cze 2017
Posty: 26

PostWysłany: Czw 29 Cze 2017, 12:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja się juz przekonałam do zakupów w sieci. Szybciej i można niezłe promocje wyhaczyć. Bardzo lubię ten sklep Quiosque , zamówiłam sobie u nich świetne sukieneczki na lato https://quiosque.pl/sukienki/zwiewne.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 2 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group