Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Pieniądze - w ciekawy sposób
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zwyczaje weselne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Anduina
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Sie 2010
Posty: 88
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Pią 1 Lip 2011, 11:36    Temat postu: Pieniądze - w ciekawy sposób Odpowiedz z cytatem

Jest temat o kwocie jaka powinna znaleść się w kopercie, ale może macie jakieś ciekawe pomysły na to jak zastąpić kopertę?

Ja ostatnio swojej przyjaciólce zmajstrowałam coś takiego:


A teraz znów idziemy na wesele, tym razem do kolegi i tak kombinuję co by tu wymyślić - myślę o wykorzystaniu butelki po jakimś tanim winie (niejedno razem wypiliśmy oczko ) i wrzuceniu tam banknotów 10 zł i czegoś jescze. Tylko nie wiem czego?

A może macie jakieś inne pomysły?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Natka86
gaduła
gaduła


Dołączył: 19 Sty 2011
Posty: 280
Skąd: śląsk

PostWysłany: Pią 1 Lip 2011, 12:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świetny pomysł ten ze zdjecia Very Happy idziemy na wesele 23 lipca więc pomyśle żeby taką niespodziankę sprawić młodym oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mimi
guru
guru


Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 3656
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 1 Lip 2011, 12:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My z moim M kupiliśmy kiedyś pralkę dla dzieci na baterię i do bębna wrzuciliśmy banknoty (i trochę grosików, by brzęczały). Byli bardzo zaskoczeni i było dużo śmiechu przy odpakowaniu:).
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Lady_S.
guru
guru


Dołączył: 10 Sie 2009
Posty: 4114

PostWysłany: Pią 1 Lip 2011, 12:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O kurczę! Pomysł jest rewelacyjny! Jak tylko mąż wróci to muszę mu to pokazać,bo w październiku wybieramy się na wesele i może wręczymy młodym pieniądze właśnie w taki niebanalny sposób!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
asik
guru
guru


Dołączył: 06 Maj 2011
Posty: 6191
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 1 Lip 2011, 13:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My też coś podobnego kiedyś ze znajomymi zrobiliśmy.
Kupiliśmy drewnianą skrzyneczkę, pomalowaliśmy, postarzyliśmy, w środku pod wieczkiem wypaliliśmy dedykację i wrzuciliśmy do środka dwuzłotówki lol




_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Pią 1 Lip 2011, 13:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajne pomysły uśmiech Na pewno bliskiemu znajomemu można coś takiego stworzyć uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasiek86
guru
guru


Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 6450

PostWysłany: Pią 1 Lip 2011, 13:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja koleżanka dała pieniądze w słoiku miodu... Ona też należy do tych którzy nie dają koperty tylko wymyślają coś kreatywnego Wink
Kupiła słoiczek miodu, do tego słoiczka włożyła probówkę a w probówce były właśnie pieniądze. Probówkę uwiązała na nitce, żeby można było ja łatwo wydostać. Wręczając uśmiechnęła się konspiracyjnie i powiedziała "na osłodę życia" język
Innym razem szła do znajomych, którzy, jak wszyscy wiedzieli, chcieli dostać pieniądze na budowę domu. Więc ona wręczyła im cegłę, taką z dziurami od góry mówiąc "to będzie kamień wegielny pod wasz dom" oni Shocked . a w tych dziurach właśnie powtykane były pieniądze.

A raz zrobiła bukiet, w którym kwiaty stanowiły tak fajnie poukładane banknoty
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Pią 1 Lip 2011, 14:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do tematu - pomysł fajny.. Ale łączenie pieniędzmi z cukierkami do mnie nie przemawia. Bardziej forma koperty.

Ale ja dalej uważam, że dzielenie się pomysłami nie jest równoznaczne z reklamowaniem strony, szczególnie gdy pośrednio/bezpośrednio jest stworzona w celach zarobkowych. Negujemy reklamy, więc nie wiem dlaczego jednym osobom wolno, a innym nie?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Juliette
guru
guru


Dołączył: 05 Gru 2008
Posty: 2929

PostWysłany: Pią 1 Lip 2011, 15:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ewelinka89 napisał:
Ale ja dalej uważam, że dzielenie się pomysłami nie jest równoznaczne z reklamowaniem strony, szczególnie gdy pośrednio/bezpośrednio jest stworzona w celach zarobkowych. Negujemy reklamy, więc nie wiem dlaczego jednym osobom wolno, a innym nie?

Popieram. To co robisz Anduino jest po prostu niesmaczne. Napisałaś 55 postów, w 23 z nich jest reklama. Wygląda na to, że zarejestrowałaś się tutaj tylko po to, żeby spamować. Gdybyś chciała być fair wystarczyłoby wklejać samo zdjęcie, a nie cały link.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marta_ges
moderator
moderator


Dołączył: 02 Paź 2009
Posty: 7062
Skąd: Lublin

PostWysłany: Pią 1 Lip 2011, 19:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

asik super ta skrzyneczka, bardzo mi się podoba uśmiech

Co do postu Anduino link został z posta usunięty, żeby nie usuwać całego posta zastąpiłam go zdjęciem, skoro ma być to pomysł dla innych niech będzie Twisted Evil

Staram się wyłapywać posty wyłącznie reklamowe, ale nie wszystkie da się ogarnąć, więc jeśli widzicie, że ktoś spamuje to najlepiej piszcie do admina, bo tylko admin może danego delikwenta usunąć z forum. Chyba nikt nie chce żeby forum zrobiło się jedną wielką zbieraniną reklam.. Evil or Very Mad

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zwyczaje weselne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group