Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Czy daje się pieniądze w kopercie na ślub cywilny?
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zwyczaje weselne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zaspana3
początkujący
początkujący


Dołączył: 27 Lis 2018
Posty: 3
Skąd: Lubatowa

PostWysłany: Wto 27 Lis 2018, 11:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

E-kwiaty napisał:
W takim wypadku dobre wino i duży bukiet kwiatów będą jak najbardziej wskazane, a ten droższy i właściwy prezent pozostaw zgodnie z jej życzeniem na ślub kościelny.

Też bym tak zrobiła. Dobre winko jest zazwyczaj mile widziane, no chyba, że młoda para nie pija takich trunków, to wtedy lepiej jakieś słodycze sprezentować.
_________________
Sprawdź ranking pościeli i wybierz najlepszą pościel
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
JoTostao
kandydat
kandydat


Dołączył: 16 Sie 2019
Posty: 27

PostWysłany: Pon 18 Lis 2019, 10:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pieniądze są wykonywane zawsze. Radzę ci spróbować to miejsce https://1xbet-pl.net , tak jak to jest u mnie zawsze okazuje się podnosić zyski, jestem pewien, że u ciebie wszystko się uda, tak samo jak i u mnie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
braxton11
początkujący
początkujący


Dołączył: 17 Sty 2020
Posty: 3
Skąd: Jaworzno

PostWysłany: Pią 17 Sty 2020, 21:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie bardzo się gościom spodobały słodycze z logo. Mieliśmy je na alkoholu, zaproszeniach, podziękowaniach i bardzo się ucieszyliśmy jak zobaczyliśmy że możemy je też mieć na ciastkach. Teraz goście nadal wspominają głównie te ciastka i w mojej okolicy są bardzo popularne, więc jeśli ktoś byłby w okolicach Jaworzna to zapraszam https://www.cukierniareklamowa.pl/pl/c/Slodycze-z-nadrukiem/30
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Hanka223
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Sie 2020
Posty: 45

PostWysłany: Nie 27 Wrz 2020, 15:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno wino będzie dobrym pomysłem, w Żabce możesz dostać Oak View białe półsłodkie z aromatem cytrusów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rolek88
kandydat
kandydat


Dołączył: 19 Sie 2019
Posty: 20

PostWysłany: Pon 15 Lis 2021, 21:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wręczenie pieniędzy jako prezent to raczej idealne rozwiązanie. Wyprawienie takiej uroczystości to mega wydatek, więc warto im jakoś pomóc. Dodatkowo kupowanie zbędnych sprzętów do domu to największa porażka. Warto kasę fajnie zapakować, a jak zapakować pieniądze na prezent przeczytasz na stronach pracowni tuprezenty Personalizowana drewniana szkatuła to super pamiątka nawet długo po ślubie. Super praktyczne połączenie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JuliusBelmont
kandydat
kandydat


Dołączył: 17 Mar 2020
Posty: 65

PostWysłany: Pon 26 Gru 2022, 16:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja żona i ja nie mieliśmy dużego budżetu, kiedy planowaliśmy nasz ślub i zaryzykowałem rozpoczęcie zakładów sportowych w nadziei, że szybko i łatwo zarobię pieniądze. Może miałem szczęście, ale naprawdę szybko trafiłem na odpowiednią kwotę. Przy okazji stawiam na ggbet bonuses. Jeśli i Ty chcesz spróbować swoich sił w zakładach to polecam tego bukmachera.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
JuliusBelmont
kandydat
kandydat


Dołączył: 17 Mar 2020
Posty: 65

PostWysłany: Pią 10 Mar 2023, 14:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedy stwierdziłem, że muszę zarabiać więcej, bo niedługo będę miał ślub i inne ważne wydarzenia, postanowiłem spróbować zakładów sportowych. Martwiłem się, że będą problemy z platformą bukmacherską, ale znalazłem ggbet. Nie ma problemu, aby zacząć, wystarczy podaj login i hasło i wybrać dowolne wydarzenie sportowe z bardzo szerokiej gamy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zwyczaje weselne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group