Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

wedding planner
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ultra_violet24
początkujący
początkujący


Dołączył: 11 Sty 2017
Posty: 1

PostWysłany: Sro 11 Sty 2017, 14:37    Temat postu: wedding planner Odpowiedz z cytatem

Co sądzicie o korzystaniu z usług wedding plannera? Czy warto? Czy ktoś z was korzystał z takiej pomocy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
martynairafal
początkujący
początkujący


Dołączył: 12 Sty 2017
Posty: 7
Skąd: Stargard zach-pom

PostWysłany: Czw 12 Sty 2017, 10:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aktualnie jest sezon Targów ślubnych. Wybierz się na jakieś i porozmawiaj z takowymi, posłuchaj co proponują i za ile. Być może skorzystanie z usług takiej osoby wyjdzie taniej niż samodzielne organizowanie wszystkiego. Plenerki/Plenerzy mają dobre kontakty z różnymi profesjonalistami i uzgadniają sami z nimi takie rabaty jakich inna osoba nie otrzyma, więc może szybko zwrócić się koszt najęcia takiej osoby uśmiech
_________________
Martyna i Rafał - Duet fotografów tworzący Naturalne Fotografie Ślubne uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
żelka
kandydat
kandydat


Dołączył: 31 Sty 2017
Posty: 37

PostWysłany: Wto 31 Sty 2017, 15:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym nie chciała, po pierwsze to są dodatkowe koszty a po drugie samej mi sprawia przyjemność planowanie wszystkiego, nie chcę oddawac paleczki komuś innemu oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sreg
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Mar 2008
Posty: 356
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 6 Lut 2017, 14:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli ktoś ma mało czasu, albo nie wie za co się zabrać to myślę to to dobry pomysł na skorzystanie z wedding plannera oczko
_________________
Zapraszam http://www.idmultimedia.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
oczekująca
początkujący
początkujący


Dołączył: 06 Lut 2017
Posty: 3
Skąd: Weiliczka

PostWysłany: Pon 6 Lut 2017, 17:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam wyjątkowy zmysł organizacyjny i postanowiłam przejąć na siebie organizację ślubu moje siostry na siebie.
Nie wyobrażam sobie, żeby moja siostra sobie ze wszystkim poradziła:
-po pierwsze: była zestresowana
- po drugie przed uroczystością zatraciła zdolność oceny sytuacji i trzeźwego myślenia
- po trzecie: w dniu ślubu myśli się o poważnych decyzjach a nie o tym gdzie ktoś posiał wazon na kwiaty czy dlaczego szyfr do sejfu w hotelu nie działa.
Wydaje mi się, że taka osoba postronna, mniej zaangażowana w uroczystość jest bardzo potrzebna.
Ja dyrygowałam florystkami, druhnami, kelnerami, orkiestrą, decydowałam o czasie posiłków jeśli trzeba było coś zmodyfikować bo coś tam się opóźniło. Miałam cały tydzień rozpisany zadaniami, a dzień ślubu minutami. Wszysto udało się wypełnić w 100%, na ślub przybyło 101% gości. Miałąm ogląd z boku, dlatego mogłam sterować niespodzianką jaką Młodzi przygotowali dla rodziców i zgrać to z niespodzianką jaką Rodzice przygotowali młodym. Nie wyobrarzam sobie, że to wszystko na co ja poświęciłąm kilka miesięcy żmudnych przygotowań i organizacji, godzenia różnych gustó i oczekiwań zrobiłby ktoś inny niż wedding planner.
Nigdy z żadnym nie współpracowałam, to nie wiem jak działąją, ale wyobrażam sobie, ze robią to co robiłam ja.
Trzeba się zastanowić, czy życzymy sobie pytań w stylu ' zabrakło ciasta, co mamy zrobić?' ' róże dojechały czerwone a nie różowe na 30 minut przed uroczystością i co teraz. Jeśli nie mamy nic przeciwko, to wedding planner nie jest nam potrzebny:)
_________________
uwielbiam wszystko co związane z tematyką ślubnąVery Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
SandraLis
kandydat
kandydat


Dołączył: 10 Sty 2017
Posty: 63

PostWysłany: Czw 16 Mar 2017, 12:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brałam kiedyś udział w szkoleniu na wedding plannera, więc myślę, że z czystym sumieniem mogę się na ten temat trochę wypowiedzieć oczko. Na szkoleniu w EMTG dowiedziałam się wielu ciekawych rzeczy, które z pozoru są zupełnymi błahostkami, ale o których jednak trzeba pamiętać podczas organizacji zarówno wesel, ale i innych eventów. Osoba znająca się na tym, jest w stanie znacznie lepiej poradzić sobie z wszelkimi kwestiami, dlatego uważam, że naprawdę warto jest korzystać z takiej pomocy. W firmie EMTG szkoliła mnie pani Kasia Gajek, która okazała się być przemiłą i doświadczoną osobą, więc całkiem sporo się nauczyłam. Może sami chcecie wziąć udział w takim szkoleniu? Tutaj macie adres http://emtg.pl/ oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kiziamizia
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Lut 2017
Posty: 75
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 24 Mar 2017, 8:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej uśmiech Tak my z narzeczonym zdecydowaliśmy się na skorzystanie z usług firmy http://zaprojektujwesele.pl/jak-to-dziala. Z różnych względów nie jesteśmy w stanie sami się wszystkim zająć a tak przynajmniej mogę spać spokojnie i wiem, że ten dzień będzie takim jakim go sobie wymarzyliśmy. Znajomi korzystali już z ich usług i efekt finalny był naprawdę super.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klini
kandydat
kandydat


Dołączył: 24 Mar 2017
Posty: 10

PostWysłany: Pią 24 Mar 2017, 11:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja kupiłam sobie planner w postaci osobistego kalendarza. Jest poręczny i dobrze mieć wszystkie informacje w jednym miejscu.
_________________
zabiegi odchudzające warszawa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sundiamore
bywalec
bywalec


Dołączył: 30 Lis 2015
Posty: 139

PostWysłany: Pon 27 Mar 2017, 12:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat jeżeli chodzi o ślub w plenerze to moim zdaniem bardzo fajny pomysł, pod warunkiem iż będzie to późna wiosna lub lato, tak aby pogoda po prostu nam dopisała, to niezwykle istotna kwestia uśmiech
_________________
http://sklep.sundiamore.pl

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ana_bullfinch
początkujący
początkujący


Dołączył: 27 Sty 2017
Posty: 9

PostWysłany: Sro 29 Mar 2017, 13:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też zastanawiałam się nad skorzystaniem z usług takiej konsultantki i po przeczytaniu wywiadu z osobą zajmującą się tym na co dzień stwierdziłam, że warto powierzyć organizację tak ważnego dla mnie dnia profesjonaliście, żeby wszystko było idealnie uśmiech Polecam przeczytać ten wywiad, może też pomoże Wam podjąć decyzję https://www.wesele-slub.com/perfekcyjna-organizacja-slubu-i-wesela/ uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group