Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Problem ze stopami
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
slodkoslona
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 24 Sty 2016
Posty: 594

PostWysłany: Czw 5 Sty 2017, 0:18    Temat postu: Problem ze stopami Odpowiedz z cytatem

Od jakiegoś czasu mam problem ze stopami. Zastanawiam się czy nie skorzystać z takich zabiegów http://elite-kosmetologia.pl/podologia/ . Może to jakoś by mi pomogło. Co sądzicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
macios42
początkujący
początkujący


Dołączył: 05 Sty 2017
Posty: 7

PostWysłany: Czw 5 Sty 2017, 10:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno nie zaszkodzi a jak masz problem to najgorsze co można zrobić to go zignorować.
_________________
Psychoterapeuta Toruń
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
sikorka
bywalec
bywalec


Dołączył: 27 Gru 2010
Posty: 196

PostWysłany: Pon 23 Sty 2017, 19:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jasne, ze nie mozna problemu ignorowac. @Slodkoslona, a jakie dokładnie masz problemy bo nie piszesz? byłoby łatwiej nam cos tobie doradzić. W tej chwili jedyne co kojarze to poradnie Chorób Stopy, gdzie tak powiem kompleksowo i profesjonalnie zajmują się kwestią stóp. Na bank jakas jest w warszawie, bo niedawno znajomy mi o niej wspominal. Wiem ze w Polsce jest ich więcej, ale to musiałabyś sobie wygooglac
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
alka1001
początkujący
początkujący


Dołączył: 26 Sty 2017
Posty: 5

PostWysłany: Czw 26 Sty 2017, 17:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto iść z tym do lekarza...
_________________
Nigdy nie powinnaś przepraszać za to , że masz rację .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AnMar
bywalec
bywalec


Dołączył: 10 Lut 2017
Posty: 165

PostWysłany: Sro 21 Cze 2017, 7:17    Temat postu: ... Odpowiedz z cytatem

W Warszawie na Targówku jest poradnia chorób stopy - ja tam chodziłam do podologa bo miałam problem z halluksami. Świetni lekarze, szybko poradzili sobie z moim problemem i mogę się cieszyć teraz zdrowymi stopami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
renia21
bywalec
bywalec


Dołączył: 21 Maj 2017
Posty: 188
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob 29 Lip 2017, 9:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zdecydowanie radziłabym iść do podologa. Tutaj ani kosmetyczka nie pomoże ani dermatolog. Zresztą szkoda marnowac casu na chodzenie od lekarza do lekarza. Polecam Gabinet Satin w Warszawie gdzie naprawdę mają bardzo zabiegi pilęgnacyjne oraz lecznicze, ale i podolodzy doradzają w kwestii codziennej kosmetyki stóp
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ludka86
kandydat
kandydat


Dołączył: 01 Wrz 2011
Posty: 31

PostWysłany: Sob 29 Lip 2017, 18:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kuracje można też robić w domu wystarczy odpowiedni krem do stóp, namaczanie i regularność stosowania
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bazyli
bywalec
bywalec


Dołączył: 24 Gru 2013
Posty: 102

PostWysłany: Pon 31 Lip 2017, 10:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Problem z wyborem lekarza, jak zwykle. Uważam,że będzie najlepiej jak rozeznasz się, które placówki stosują zasadę medycyny holistycznej i tam rozpoczniesz leczenie. Będzie to z korzyścią dla twoich stóp i zdrowia psychicznego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
novak666
początkujący
początkujący


Dołączył: 12 Sie 2017
Posty: 5
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Wto 22 Sie 2017, 16:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się na tym kompletnie nie znam, w związku z czym kompletnie nie jestem w stanie pomóc w tym temacie...
_________________
Piotr popełnił jedyny grzech, jakiego nie potrafi darować żadna kobieta. Wziął dosłownie to, co powiedziała.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Wto 26 Wrz 2017, 7:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale co to znaczy - problem ze stopami? Jeśli masz suchą skórę to możesz pomyśleć o skarpetkach złuszczających EpilFeet. Mój mąż dużo ćwiczy na siłowni i miał ten sam problem ale od kiedy używa tych skarpetek to problem zniknął. Zakładasz je na pół godziny, po kilku dniach rozpoczyna się proces złuszczania. Możesz taki zabieg robić raz w miesiącu. Więcej o działaniu poczytasz na stronie www.byolie.com. Tam też możesz je zakupić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group