Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Rzadkie włosy - zagęszczanie?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Luizka56
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Sie 2019
Posty: 131

PostWysłany: Pon 26 Sie 2019, 1:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może spróbuj pocieniować włosy, kup sb jakieś ampułki albo wcierki + suplementacja...tak mi poleciła fryzjerka z In Harmony u mnie podziałało ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Transformers
bywalec
bywalec


Dołączył: 30 Kwi 2017
Posty: 223

PostWysłany: Pią 8 Lis 2019, 21:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fryzjerka tez mi zawsze mówiła że wycieniowanie włosów pomoże, a efekt zawsze był taki sam. :/ Ba, dodatkowo bardziej się niszczyły bo musiałam je układać czy to lokówką, czy suszarką czy prostownicą. :/ Teraz noszę jaką fryzurę tylko chcę, dzięki sklepie https://www.clipinwlosy.pl i ich włosom. uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Luizka56
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Sie 2019
Posty: 131

PostWysłany: Nie 10 Lis 2019, 22:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja kilka miesięcy temu spróbowałam laserowego zagęszczania włosów, w tym celu odwiedziłam studio Miraflores i powiem wam, że zabieg całkiem spoko, a efekt końcowy przerósł moje najśmielsze oczekiwania uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niepoprawny
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 19 Paź 2016
Posty: 900

PostWysłany: Wto 12 Lis 2019, 16:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też miałem problem z rzadkimi włosami i mój fryzjer polecił mi specjalny szampon i odżywkę które zamówiłem w tej https://hair-shop.pl/ hurtowni dla fryzjerów, mają tam profesjonalne kosmetyki. Wybór jest duży, centy dobre a obsługa pomocna w razie potrzeby. Sami zobaczcie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klarka12
maniak
maniak


Dołączył: 15 Maj 2018
Posty: 1011

PostWysłany: Pią 22 Lis 2019, 19:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tego typu sposoby mogą obciążyć nasze cebulki, a co za tym idzie - efekt będzie odwrotny. Na waszym miejscu postawiłabym na suplementację + domowe sposoby. Super sprawdzają się zioła. Zerknicjie tutaj https://mejores-suplementos.es/remedios-caseros-para-la-caida-del-cabello-el-poder-de-las-hierbas/n w wolnej chwili. Myślę, że ten temat zaciekawi was równie mocno, jak mnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dyzio69
bywalec
bywalec


Dołączył: 18 Sty 2019
Posty: 245

PostWysłany: Sob 23 Lis 2019, 8:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niektóre Panie mają naturalnie takie włosy i tak, zagęszczanie może pomóc, ale powiedziałabym, że jeszcze powinny się zdecydować na poszukanie odpowiednich kosmetyków do pielęgnacji, na przykład tutaj https://online-perfumy.pl/145-wlosy . Bo czasem jakaś odżywka i szampon nie tylko "napuszą" włosy, ale także i zbudują ich odpowiednią strukturę. Wywołają także baby hair.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dagmasia
bywalec
bywalec


Dołączył: 05 Maj 2017
Posty: 206

PostWysłany: Nie 16 Lut 2020, 21:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli macie jakiekolwiek problemy z włosami, czy są osłabione, wypadające, albo po prostu szukacie jakiejś odmiany bez inwazyjnych stylizacji to zainteresujcie się tematem peruk - https://perukisklep.pl/peruki-naturalne/ . Sama planuję sobie taką kupić, bo szkoda niszczyć swoje farbowaniem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
megi25
kandydat
kandydat


Dołączył: 06 Gru 2019
Posty: 48

PostWysłany: Czw 19 Mar 2020, 10:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdej Pani zainteresowaniem przedłużeniem i zagęszczeniem włosów z czystym sumieniem polecam HeadStyler. Zajmują się różnymi metodami przedłużania i mają duży wybór włosów. 
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dibbert.mike
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Mar 2020
Posty: 11
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 23 Mar 2020, 0:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co dokładnie sprawia, że włosy stają się gęściejsze? Mam problem z wypadaniem włosów i bardzo bym chciał sprawić, żeby wydawało się, że jest ich na głowie więcej niż jest naprawdę.
_________________
dr osuch
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Luizka56
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Sie 2019
Posty: 131

PostWysłany: Wto 24 Mar 2020, 11:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba najlepszym rozwiązaniem będzie znaczne ścięcie włosów z długości. Dobry i profesjonalny fryzjer z pewnością dopasuje Ci taką fryzurę, która korzystnie wpływać będzie na Twój wygląd. Osobiście mogę polecić ci niezawodne fryzjerki z salonu In Harmony, na których zawsze można polegać uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group