Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Rzadkie włosy - zagęszczanie?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
klarka12
maniak
maniak


Dołączył: 15 Maj 2018
Posty: 1011

PostWysłany: Czw 22 Lis 2018, 14:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zagęszczanie? To nie lepszym sposobem będzie zakup peruki? Kiedy chcecie, to możecie ją zdjąć bądź założyć.Fajna sprawa i bardzo wygodna. Z tego co wiem, to peruki naturalne możecie kupić w sklepie https://www.swiatperuk.pl/peruki-krakow w bardzo dobrych cenach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
landryneczka
bywalec
bywalec


Dołączył: 09 Lut 2019
Posty: 144

PostWysłany: Sro 20 Mar 2019, 11:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

peruka to taka chyba malo komfortowa.. wolalabym poruszyc niebo i ziemie by wiec swoje wlosy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jagodanka
gaduła
gaduła


Dołączył: 22 Mar 2019
Posty: 284

PostWysłany: Pon 25 Mar 2019, 21:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

polecam Klinike Przeszczepu Wlosow w Warszawie, swietne miejsce, maja bardzo dobrych specjalistów, brat mial tam robiony zabieg i powiem wam, ze jest super, wszystko wykonywane za pomoca nowoczesnych technologii, no i przede wszystkim rewelacyjne efekty!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Julitka26
kandydat
kandydat


Dołączył: 27 Sty 2019
Posty: 62

PostWysłany: Wto 16 Kwi 2019, 0:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziś zapisałam się na zabieg laserowego zagęszczania włosów w Miraflores, jestem już po konsultacji z trychologiem więc mam nadzieję, że do dnia ślubu mojej przyjaciółki uda mi się osiągnąć zamierzony efekt. Czy któraś z was może jest po takim zabiegu? Jak efekty?
_________________
Pasjonatka wszystkiego co związane z modą i urodą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Esma
początkujący
początkujący


Dołączył: 06 Maj 2019
Posty: 1
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 6 Maj 2019, 10:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem, gdy posiadasz cienki i łamliwe włosy bez problemu możesz zacząć używać różnych naturalnych maseczek i płukanek do włosów - mnie to pomogło.
_________________
kosmetyki do pielęgnacji włosów
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Frania25
maniak
maniak


Dołączył: 25 Sie 2018
Posty: 1297

PostWysłany: Czw 16 Maj 2019, 11:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chcesz aby twoje włosy odzyskały objętość oraz były zdrowsze to polecam Ci stosować biotebal Jest to bardzo dobry środek z którego korzysta naprawdę wiele osób. Z pewnością spodoba Ci się jego działanie na twoje włosy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Julitka26
kandydat
kandydat


Dołączył: 27 Sty 2019
Posty: 62

PostWysłany: Wto 21 Maj 2019, 4:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czasami dobrze też wybrać się do fryzjera na cięcie i farbowanie, śmiało mogę wam polecić In Harmony, odwiedziłam wiele salonów i dopiero tutaj spełnili moje oczekiwania uśmiech
_________________
Pasjonatka wszystkiego co związane z modą i urodą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klarka12
maniak
maniak


Dołączył: 15 Maj 2018
Posty: 1011

PostWysłany: Pią 14 Cze 2019, 8:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie, to świetnym rozwiązaniem jest zakup peruki. Koniecznie sprawdźcie ofertę https://perukakrakow.pl/ Myślę, że spodoba wam się równie mocno, jak mnie. Szeroki wybór, atrakcyjne ceny. Ja mam już na oku kilka modeli dla siebie uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Joanne
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Kwi 2017
Posty: 566
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pon 17 Cze 2019, 9:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grunt to mieć dobrą farbę do włosów. Osobiście polecam tą - https://www.orientana.pl/produkty/pielegnacja-wlosow/naturalne-farby-do-wlosow-bio-henny/. Jest świetna. Bardzo dobrze działa na włosy i nie powoduje jakichkolwiek problemów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Julitka26
kandydat
kandydat


Dołączył: 27 Sty 2019
Posty: 62

PostWysłany: Sro 26 Cze 2019, 23:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem już po laserowym zagęszczaniu włosów w Miraflores i wiecie co...nie żałuję uśmiech uśmiech uśmiech To była jedna z najlepszych decyzji jaką podjęłam w ostatnim czasie, doczepione pasma wyglądają bardzo naturalnie co więcej są lekkie dzięki czemu nie obciążają moich naturalnych włosów uśmiech
_________________
Pasjonatka wszystkiego co związane z modą i urodą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group