Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

problem z dzieckiem

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
EllaBella
początkujący
początkujący


Dołączył: 29 Gru 2016
Posty: 1

PostWysłany: Czw 29 Gru 2016, 11:01    Temat postu: problem z dzieckiem Odpowiedz z cytatem

właściwie myślałam, że inaczej zacznę moje przygotowania do ślubu, ale część z Was już zapewne jest matkami, jak ja i będziecie mi w stanie pomóc.
Mój synek ma ogromny problem z ulewaniem - praktycznie po każdym posiłku i to w sporych ilościach. Teraz po świętach jest jeszcze gorzej :/ Karmię go piersią i słyszałam, że dzieci tak karmione w ogóle nie ulewają, a tymczasem to ulewanie spędza mi już sen z powiek. smutny
co mam robić?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Govalinenko
początkujący
początkujący


Dołączył: 23 Sty 2017
Posty: 4
Skąd: Wałbrzych

PostWysłany: Pon 23 Sty 2017, 11:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zastosuj to co masz napisane w prezentowanym przez Ciebie poradniku i wszystko będzie dobrze. Nie bój się stosować tego co reklamujesz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Milka27
kandydat
kandydat


Dołączył: 31 Mar 2017
Posty: 15

PostWysłany: Pią 31 Mar 2017, 20:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczerze mówiąc, pierwsze słyszę, żeby karmienie piersią miało ustrzec dziecko przed ulewaniem. z tego, co mówią badania, to aż 40% dzieci ulewa i jest to spowodowane niedojrzałością mięśni zwieracza przełyku. Owszem, jest takie mleko ar, które minimalizuje ulewanie, bo gęstnieje w żołądku dziecka https://www.zdrowystartwprzyszlosc.pl/ulewanie-i-refluks-u-niemowlat-i-dzieci-dlaczego-dziecko-lewa Jednak karmienie piersią moim zdaniem ma się nijak do tego, czy dziecko ulewa czy też nie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kamilka75
bywalec
bywalec


Dołączył: 13 Lut 2018
Posty: 232

PostWysłany: Pon 1 Kwi 2019, 12:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ulewanie ma wiele przyczyn, ale może być bardzo niebezpieczne. A czy oprócz tego maluszek ma jakieś problemy, na przykład z oddychaniem czy ze skórą? Jeśli tak, to może po prostu oznaczać, że musisz zmienić mleko modyfikowane. Możesz spróbować https://www.e-zikoapteka.pl/bebilon.html , bo matki piszą, że najmniej uczula, ale jak to jest na serio to ja Ci nie powiem. Najpewniej to od mleka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewa222
początkujący
początkujący


Dołączył: 05 Kwi 2019
Posty: 3
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pią 5 Kwi 2019, 21:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam, mam pytanie odnośnie mojego dziecka. Ostatnio cały czas ukrywa się co robi przy komputerze i nakryłam go, że ogląda jakąś stronę z grami. Sęk w tym, że są tam jakieś waluty i nie wiem czy ma to coś wspólnego z prawdziwymi pieniędzmi. Dla ścisłości prześlę stronę, żeby wiadomo było o co chodzi https://gamehag.com/pl . Czy to jest bezpieczne? Bo boję się o syna
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group