Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Szkoła językowa
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Agata98
kandydat
kandydat


Dołączył: 23 Maj 2022
Posty: 16

PostWysłany: Pon 12 Cze 2023, 16:06    Temat postu: Szkoła językowa Odpowiedz z cytatem

Cześć wszystkim! Mam nadzieję, że wszyscy macie się dobrze. Mam pytanie dotyczące kursy językowe dla firm. Jak długo istnieje szkoła językowa Skrivanek w Gdańsku i jaką ma historię? Jakie języki obce oferuje szkoła językowa Skrivanek w Gdańsku w swojej ofercie? Jakie są metody nauczania stosowane przez szkołę językową Skrivanek w Gdańsku?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marckusha
początkujący
początkujący


Dołączył: 23 Maj 2022
Posty: 8

PostWysłany: Pon 12 Cze 2023, 17:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szkolę językową Skrivanek w Gdańsku istnieje od ponad 20 lat i ma bogatą historię w świadczeniu wysokiej jakości kursów językowych dla firm. Skrivanek jest jednym z wiodących dostawców usług językowych w Polsce i na świecie, co zapewnia jej silną pozycję na rynku. Szkoła językowa Skrivanek w Gdańsku oferuje szeroki zakres języków obcych, w tym angielski, niemiecki. Kursy są prowadzone przez wykwalifikowanych nauczycieli, którzy korzystają z różnorodnych metod nauczania, takich jak zajęcia interaktywne, rozmowy, gry i ćwiczenia praktyczne. Szkoła językowa gdańsk stawia na indywidualne podejście do uczniów, dostosowując program nauczania do ich potrzeb i celów. Dzięki temu szkoła językowa Skrivanek w Gdańsku cieszy się uznaniem i zaufaniem klientów, oferując im skuteczne i przyjemne doświadczenie nauki języka obcego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agata98
kandydat
kandydat


Dołączył: 23 Maj 2022
Posty: 16

PostWysłany: Pon 12 Cze 2023, 18:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękuję bardzo. Odpowiedziałeś w pełni na wszystkie moje pytania. Jestem za to bardzo wdzięczny!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bartek131
bywalec
bywalec


Dołączył: 04 Sie 2021
Posty: 164

PostWysłany: Wto 13 Cze 2023, 14:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie warto uczyć się języków obcych.

Klasyczna Maszynka Na Żyletki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
skuwka
bywalec
bywalec


Dołączył: 18 Sty 2018
Posty: 224

PostWysłany: Czw 29 Cze 2023, 8:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Angielski jest bardzo przydatny. Jak najbardziej warto się go uczyć i można też to zrobić w domu przez kurs Speakingo https://speakingo.com/ Poprzez aplikację na smartfonie czy komputerze można się uczyć angielskiego we własnym tempie. Będziemy też ćwiczyć wymowę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
emmausa
początkujący
początkujący


Dołączył: 30 Cze 2023
Posty: 1

PostWysłany: Pią 30 Cze 2023, 9:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I appreciate your post because it has a lot of good information that I can absorb and learn.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ayyla
początkujący
początkujący


Dołączył: 25 Mar 2019
Posty: 9

PostWysłany: Wto 3 Paź 2023, 11:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do nauki angielskiego online potrzebujemy bardzo niewiele. Wystarczy komputer, dostęp do stabilnego łącza internetowego oraz szczere chęci do nauki. Wybierając naszego przyszłego nauczyciela nie musimy ograniczać się tylko do miejsca naszego zamieszkania. Możemy wybrać lektora z najodleglejszego zakątka Polski, czy też native speakera z Anglii, Australii lub Kanady. Zastanawiam się nad tą nauką angielskiego online - https://www.speak-up.pl/angielski-online. Co Wy na to?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rachela
gaduła
gaduła


Dołączył: 13 Lip 2021
Posty: 300

PostWysłany: Sro 4 Paź 2023, 12:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że całkiem dobrym rozwiązaniem może być w tej sytuacji angielski w Lublinie: https://columbus.lublin.pl/ . Jest to szkoła językowa, która oferuje kursy dla różnych grup wiekowych. Myślę, że znajdziecie tam także kursy dla siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
alexandra.hilpert
początkujący
początkujący


Dołączył: 12 Paź 2023
Posty: 1
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 12 Paź 2023, 11:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witajcie! Interesuje mnie nauka języka angielskiego i poszukuję kursów online. Czy ktoś z Was zna godne polecenia platformy oferujące kursy angielskiego za darmo lub za opłatą? Zależy mi na jakości materiałów i skutecznych lekcjach. Czekam na Wasze sugestie!
_________________
gramatyka angielska
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Emiliaaa
bywalec
bywalec


Dołączył: 10 Lut 2022
Posty: 199

PostWysłany: Sro 13 Gru 2023, 13:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znajomość języków obcych jest bardzo ważna. Wiadomo że na początku warto się nauczyć języka angielskiego . Ja języka angielskiego uczę się poprzez kurs online https://speakingo.com/kurs-jezyka-angielskiego-online/ Uczę się rozmawiać pełnymi zdaniami, dzięki temu nie będę miała problemu żeby rozmawiać z obcokrajowcem w szkole, w pracy czy na wyjeździe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group