Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Zakup online
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 29, 30, 31 ... 50, 51, 52  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jezyk
maniak
maniak


Dołączył: 12 Sie 2021
Posty: 1053

PostWysłany: Czw 21 Kwi 2022, 14:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uśmiech uśmiech

Ostatnio zmieniony przez jezyk dnia Sob 23 Lip 2022, 19:26, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Michalina89
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 24 Maj 2021
Posty: 567

PostWysłany: Sob 23 Kwi 2022, 12:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chcielibyście kupić sobie porządne obuwie, to myślę że całkiem spory wybór tego typu produktów można znaleźć na stronie sklepu pyskatyzamsz. Mnie spodobały się tam buty giuseppe zanotti i chyba zdecyduje się na ich zamówienie. Dajcie znać, to wy uważacie o ich propozycje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Zengila12
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lis 2021
Posty: 1131

PostWysłany: Sob 23 Kwi 2022, 19:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słuchajcie , znalazłam świetny sklep gdzie online można kupić właściwie całą garderobę a nie tylko buty ale fakt, buty mają na prawdę fajne a sandałki na nadchodzące lato są rewelacyjne https://royalfashion.pl/pol_m_KOBIETA_Obuwie_Sandaly-173.html
Moim zdaniem są bardzo ładne a na dodatek ceny są chyba na każdą kieszeń. Zajrzyjcie sobie na ich stronkę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niepoprawny
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 19 Paź 2016
Posty: 900

PostWysłany: Sob 23 Kwi 2022, 20:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kosmetyki najważniejsze, żeby były dopasowane do potrzeb naszej cery. Świetne gdy są sklepy, jak https://aleperfumeria.pl/pl/baldessarini-baldessarini-hugo-boss-balsam-po-goleniu.html gdzie jest naprawdę ogromny wybór produktów. Gdzie mogę wejść i wiem, że kupię wszystko, czego szukam. A ten balsam po goleniu to mój po prostu absolutny hit, genialny. Cieszę się, że zakupy w Internecie można robić w sposób kompleksowy Very Happy Mega wygodne rozwiązanie. Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
barksi
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Sty 2018
Posty: 739

PostWysłany: Nie 24 Kwi 2022, 11:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie fajne rzeczy w necie udało się kupić w sklepie https://edibazzar.pl/ jeśli go nie znacie, to zachęcam do poznania, na pewno wam się spodoba. Ogólnie strona bardzo ciekawa i można na niej kupić wiele różnych dodatków dla siebie jak i dla bliskich.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agate
bywalec
bywalec


Dołączył: 15 Kwi 2022
Posty: 126

PostWysłany: Pon 25 Kwi 2022, 20:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, kupiłam swoją komórkę przez internet - miałam już upatrzony model i wybrałam sprawdzoną sieć sklepów. Jednak najczęściej kupuję przez internet kosmetyki, to już taka moja mała tradycja, żeby raz w miesiącu hurtowo się zaopatrzyć na hurtownia kosmetyczna
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jjusti18
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Kwi 2017
Posty: 774

PostWysłany: Wto 26 Kwi 2022, 12:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Natomiast ja musiałabym teraz troszkę pokupować kosmetyki mojemu facetowi. Bo jak ja już mu nie kupię, to wiecie same... Ach faceci Dobrze, że mam namiar na fajny sklep - beardman.pl , gdzie zawsze można kupić coś dobrego, ładnie pachnącego i skutecznego w działaniu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zimkos
kandydat
kandydat


Dołączył: 07 Sty 2022
Posty: 74

PostWysłany: Wto 26 Kwi 2022, 14:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Często zamawiam sobie biżuterie w sklepie https://www.edibutik.pl/ jest tania i ładna. O tej stronie dowiedziałam się od znajomej i jestem jej za to wdzięczna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agate
bywalec
bywalec


Dołączył: 15 Kwi 2022
Posty: 126

PostWysłany: Wto 26 Kwi 2022, 18:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja kupuję również ubrania przez Internet. Teraz, przed sezonem ślubnym i urodzinowym w mojej rodzinie, zaopatrzyłam się w wiele pięknych sukienek, polecam sprawdzić ich ofertę uśmiech sukienki poznań
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wiera22
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Kwi 2019
Posty: 565

PostWysłany: Sob 30 Kwi 2022, 11:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o zakupy online to polecam zapoznać się z tą stroną https://okolicastrachu.pl/ksiazki-o-klockach-lego/ gdzie dostaniesz klocki Lego wraz z książką w której znajdziesz porady jak stworzyć nowe postacie. Na pewno klocki Lego sprawdzą się jako prezent.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 29, 30, 31 ... 50, 51, 52  Następny
Strona 30 z 52

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group