Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Zakup online
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 50, 51, 52  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
playskin
bywalec
bywalec


Dołączył: 06 Lis 2017
Posty: 107

PostWysłany: Pon 20 Lis 2017, 12:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

może to iphone nowy? ceny są kosmiczne



description
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gaduła
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Maj 2017
Posty: 237

PostWysłany: Czw 23 Lis 2017, 22:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sieci już dwa razy kupowałam laptopa, choć kiedyś uważałam, ze taki sprzęt należy najpierw zobaczyć i dotknąć. Na stronie https://www.morele.net/wiadomosc/laptop-lenovo-thinkpad-x1-yoga-specyfikacja-recenzja-czy-warto/4128/ znalazłam takie cudeńko cieniutkie, które też chętnie bym sobie sprawiła.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
arielka
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Lis 2017
Posty: 163

PostWysłany: Czw 30 Lis 2017, 13:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Weź sobie zobacz jeszcze stronę gazetkonosz.pl to może Ci pomóc w wyborze tańszych butów, bo są nowe gazetki, więc pewnie zobaczysz jakieś promocje i to, co Cię interesuje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dalila
kandydat
kandydat


Dołączył: 25 Wrz 2017
Posty: 47
Skąd: Katowice

PostWysłany: Czw 30 Lis 2017, 16:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli ktoś szuka teraz prezentów na święta to są bardzo fajne promocje mikołajkowe tutaj https://inspiracje.al.to/mikolaj17?_ga=2.171294048.1370292853.1512037524-1771284497.1512037524 - rabaty nawet do 80%. warto zobaczyć bo ceny są naprawdę atrakcyjne. A też i święta mogą nas tak nie zaboleć po kieszeni oczko Oprócz zabawek w świetnych cenach jest też AGD, RTV i wiele innych Very Happy
_________________
Zacznij tam, gdzie jesteś. Użyj tego, co masz. Zrób, co możesz!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
azuks
początkujący
początkujący


Dołączył: 26 Lis 2017
Posty: 5
Skąd: Sandomierz

PostWysłany: Czw 30 Lis 2017, 16:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rzeczywiście warto się zainteresować. Niemniej, z cenami radzę uważać. Czasem jest tak, że rabat to nic innego jak zwykłe oszustwo.
_________________
Otwórz serce. Nie jesteś więźniem. Jesteś ptakiem,który pragnie snów
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
BasiaZ80
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Wrz 2017
Posty: 29
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 11 Gru 2017, 9:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja często robię zakupy przez internet, bo po prostu lubię to, że jest o wiele szybciej, niż stacjonarnie, no i wybór i wiele większy. Od siebie mogę od razu polecić tę stronę, wszystkie moje koleżanki robiły tam zakupy przedślubne Very Happy
_________________
Zapraszam na moją stronę uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mkowalczyk
początkujący
początkujący


Dołączył: 11 Gru 2017
Posty: 1

PostWysłany: Pon 11 Gru 2017, 13:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lubię zakupy internetowe, ale zanim coś kupię via internet, przeglądam oferty, czytam regulaminy sklepów i opinie o nich.
_________________
Najlepsze sposoby na szybkie kredyty przez internet?Sprawdź.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bezniku
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Maj 2016
Posty: 369

PostWysłany: Wto 19 Gru 2017, 10:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiadomo, ze w necie mozna teraz kupic praktycznie wszystko i to z reguly sporo taniej. Chociaz i tak same ceny w sklepach internetowych sa rozne - np soczewki - kupuje regularnie w sklepie http://optiland.pl/ - a patrzac na inne sklepy - czasem nawet o 20-30% a to jest naprawde duzo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
loperti
początkujący
początkujący


Dołączył: 22 Gru 2017
Posty: 7

PostWysłany: Sob 23 Gru 2017, 14:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w sieci też warto sprzedawać, bo szybko i praktycznie bezpłatnie możemy dotrzeć do wielu potencjalnych klientów. Zamieściłem ogłoszenie o sprzedaży zboża na https://gielda-rolna.com/zboza/pszenica/ i w dwa dni sprzedałem wszystko i to w bardzo dobrych cenach. Ważne, że takie ogłoszenia są bezpłatne oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
elabarbara
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Lut 2017
Posty: 251

PostWysłany: Wto 25 Wrz 2018, 11:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sieci warto kupować, bo można trafić na niezłe okazje cenowe albo wyprzedaże i można za połowę ceny nawet kupić. Ale bywa też i tak że w sieci znajdziesz fajną rzecz którą szukasz od dawna a w sklepach stacjonarnych tego nie ma. Ja tak właśnie szukałam telefonu kilka dni ale na ceneo znalazłam spory wybór i mogłam sobie ceny porównać. Ten model mi się spodobał Apple iPhone Xs Max 64GB Srebrny - Ceny i opinie na Ceneo.pl ale cena... może uda mi się gdzieś taniej znaleźć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 50, 51, 52  Następny
Strona 4 z 52

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group