Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

jak samemu wyleczyć się z nerwicy

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Patky
początkujący
początkujący


Dołączył: 19 Paź 2016
Posty: 8

PostWysłany: Sro 21 Gru 2016, 11:22    Temat postu: jak samemu wyleczyć się z nerwicy Odpowiedz z cytatem

Zawsze myślałam, że nerwica to dopada jedynie jakieś osoby z wcześniejszymi problemami psychicznymi, aż do czasu, gdy spotkało to mnie. Wystarczyło zbyt wiele stresu w pracy i w domu, bym poskładała się na dobre. Teraz nawet najmniejsze kłopoty wywołują we mnie stany wręcz paniczne, których całkowicie nie potrafię opanować. Szukam więc czegoś, co pomogłoby mi chociaż trochę kontrolować stany, w których się znajduję. Trafiłam na coś takiego: Emocjonalna Droga (http://odkasi.blogspot.com/2016/11/jak-zapanowac-nad-emocjami-i-poczuc-sie.html), ale nie wiem, czy jest to coś warte, dlatego proszę o opinie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
graz
bywalec
bywalec


Dołączył: 06 Lip 2015
Posty: 174

PostWysłany: Nie 17 Wrz 2017, 11:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Można też pomóc sobie sięgając do natury. Te olejki są świetne
http://www.cbdworld.pl/pl/c/Olejki-CBD-3/207
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
narimex
początkujący
początkujący


Dołączył: 23 Paź 2017
Posty: 4

PostWysłany: Pon 30 Paź 2017, 18:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nerwica to wymagający przeciwnik, jednak można go pokonać. Nie poddawaj się więc i próbuj, każde ćwiczenie które uda się wprowadzić w życie zbliża cię do normalnego funkcjonowania.
_________________
barwniki spożywcze Warszawa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Aniela123
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Lis 2017
Posty: 32

PostWysłany: Wto 7 Lis 2017, 19:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja proponuję przeczytać książkę "Kod Uzdrawiania" i troszkę otworzyć umysł uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
playskin
bywalec
bywalec


Dołączył: 06 Lis 2017
Posty: 107

PostWysłany: Pon 13 Lis 2017, 11:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

myślę, że warto skontaktować się ze specjalistą



check
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aska90
początkujący
początkujący


Dołączył: 17 Lis 2017
Posty: 1

PostWysłany: Pią 17 Lis 2017, 15:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też tak miałam, że nawet najdrobniejsza rzecz wyprowadzała mnie z równowagi... Zaczełam brać ziołwoe tabletki nervomix i troche sie uspokoiłam. Teraz częściej najpierw o czyms myśle, a nie od razu wybucham, no i napadów szału coraz mniej i coraz rzadziej
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Duśka
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Paź 2012
Posty: 168

PostWysłany: Czw 28 Cze 2018, 12:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="graz"Te olejki są świetne
http://www.cbdworld.pl/pl/c/Olejki-CBD-3/207[/quote]
I mają korzystną cenę.Pomagają także wzmocnić organizm.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Martynna27
bywalec
bywalec


Dołączył: 19 Sty 2016
Posty: 104

PostWysłany: Wto 2 Cze 2020, 15:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o problemy o takim charakterze, jak najbardziej sięgnięcie po olejki CBD https://konopieizdrowie.pl/pl/producer/Medihemp-OG/23 będzie dobrym pomysłem. Co ważne, wspierają one ogólną pracę organizmu, ale też pomagają w walce ze stresem czy bezsennością, wobec czego zdecydowanie warto je wypróbować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
piotrwieczorek90
kandydat
kandydat


Dołączył: 30 Cze 2020
Posty: 20

PostWysłany: Wto 30 Cze 2020, 19:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poczytaj o działaniu podstawowych mechanizmów mózgu, serotoninie, dopaminie itd, bardzo Ci to ułatwi sprawę. Np na www.dopamina.com.pl/ masz kilka informacji na ten temat uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gaduła
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Maj 2017
Posty: 237

PostWysłany: Czw 31 Gru 2020, 7:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poczytać o tym jak najbardziej można, ale jednak nerwica to ciężkie schorzenie i możliwe że bez odpowiedniej terapii się nie obejdzie.. A przynajmniej nie słyszałam o nikim, kto by sobie poradził z nerwicą bez pomocy lekarza. Ja chodzę z tym do dr Dariusza Rudasia w Krakowie i uważam, że zrobiłam już spore postępy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group