Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Suknia ślubna z cielistą siatką

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mar92
początkujący
początkujący


Dołączył: 18 Gru 2016
Posty: 1
Skąd: Poznań

PostWysłany: Nie 18 Gru 2016, 15:29    Temat postu: Suknia ślubna z cielistą siatką Odpowiedz z cytatem

Chciałabym kupić suknię ślubną z cielistą siatką - boję się jednak, że nie będzie to zbyt ładnie wyglądać i będzie rzucać się w oczy. Czy któraś z was miała doświadczenie z takimi sukniami albo może któraś z waszych znajomych czy z rodziny miała taką suknię? Suknia bardzo mi się podoba, ale obawiam się, że ta siatka może popsuć jej wygląd. O tył raczej bym się nie przejmowała, bardziej chodzi mi o przód sukni.

Wygląda tak:
http://slubne.pl/suknie-slubne/sofia-bianca-51278-sapphira/?ref=shop&refid=-49

Zamówię suknię w kolorze białym, na zdjęciach w kolorze kremowym, taką też przymierzałam, więc nie wiem jak siatka będzie kontrastować z białym kolorem.

Poproszę Was o rady uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Elza
początkujący
początkujący


Dołączył: 09 Sty 2017
Posty: 3

PostWysłany: Pon 9 Sty 2017, 16:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja koleżanka miala taka sukienke i nie powiem wyrozniała się na tle innych kreacji jakie widzialam Very Happy według mnie jednak zależy od sylwetki i tez od biustu . Nie na każdej ładnie będzie wyglądać taki model http://www.moda.slubna.eu/suknie-slubne-kolekcje/lanesta/2017/b/Tourmaline-1.jpg ale taki zabudowany jest już pewniejszy http://www.moda.slubna.eu/suknie-slubne-kolekcje/lanesta/2017/b/Aquamarine-2.jpg wesoły
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
żelka
kandydat
kandydat


Dołączył: 31 Sty 2017
Posty: 37

PostWysłany: Pią 21 Kwi 2017, 11:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kwestia gustu i tego kto w czym jak wygląda oczko mi sie osobiście nie podobają te siatki, jeszcze spoko jak sie nie ruszasz ale potem to się tak mnie i zagina i wygląda jak pomarszczona skóra albo celulit język ale moze przesadzam...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maria.Waszk
kandydat
kandydat


Dołączył: 29 Maj 2017
Posty: 14

PostWysłany: Pon 29 Maj 2017, 14:20    Temat postu: Suknia ślubna najpiękniejsza Odpowiedz z cytatem

Te siateczki w kolorze cielistym, kojarzą mi się z tancerkami i ich strojami, które niekoniecznie nadają się na taki wyjątkowy dzień jakim jest ślub. Warto jak juz pomyśleć o białej półprzeźroczystej tkaninie bo chyba z gołym brzuchem nikt w niu slubu nie zamierza iść do ołtarza
_________________
Ślub to wyjątkowe wydarzenie, każda z nas chce wtedy wyglądać wyjątkowo Suknie ślubne Czeladź - Po prostu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rusnacci
bywalec
bywalec


Dołączył: 09 Wrz 2015
Posty: 231

PostWysłany: Nie 27 Sie 2017, 18:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam sukienkę, która ma siatkę w kolorze cielistym. Na początku też dziwnie na to patrzyłam jak wisiała na wieszaku,ale po przymierzeniu prawie w ogóle tego nie widać. Dzięki te siatce suknia wygląda pięknie. Jakbym miała białą siatkę to by to wyglądało okropnie.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group