Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Zapach na ślubie
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
natalia141414
początkujący
początkujący


Dołączył: 12 Gru 2016
Posty: 3

PostWysłany: Pon 12 Gru 2016, 18:16    Temat postu: Zapach na ślubie Odpowiedz z cytatem

Cześć dziewczyny, czy któraś z Was miała zapach na weselu ? Mam wesele w październiku 2017 i zastanawiam się nad tą właśnie usługą. Możecie kogoś polecić z okolic Katowic ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Purissimo
początkujący
początkujący


Dołączył: 14 Gru 2016
Posty: 8

PostWysłany: Sro 14 Gru 2016, 14:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A możesz napisać o co tak na dobrą sprawę chodzi z usługą zapachu na ślub? Bo przyznam, że pierwszy raz o niej słyszę, więc jeżeli możesz to podaj więcej szczegółów.
_________________
Purissimo.pl - biżuteria
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
natalia141414
początkujący
początkujący


Dołączył: 12 Gru 2016
Posty: 3

PostWysłany: Sro 14 Gru 2016, 22:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja koleżanka na ślubie miała takie coś. Wejście do lokalu, hol. lobby tak pięknie pachniało. Na sali troszkę mniej. Ale zapach był wzmocniony przy pierwszym tańcu. Myślałam, że po prostu w lokalu tak pięknie pachnie. Okazało się jednak, że to efekt specjalny. Zapach podobny to perfum Chanel.
Myślę, że to dobry pomysł, bo ja mam wesele jesienią w sali weselnej typowo, a wiadomo w miejscach gdzie nie ma ciągle ludzi i ruchu jest taki specyficzny zapach, nawet jeżeli jest bardzo czyściutko i nowo. Czytałam też w internecie, że tym samym zapachem można zaperfumować zaproszenia i zapach utrzymuje się około 2 tyg. Teraz jak jestem w perfumerii i czuję podobny zapach to od razu mam sale wesele przed oczami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
GreenFlower73
kandydat
kandydat


Dołączył: 09 Paź 2016
Posty: 11

PostWysłany: Sro 21 Gru 2016, 10:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To nawet brzmi interesująco. Szczerze mówiąc też pierwszy raz słyszę o czymś takim, ale w gruncie rzeczy nie jest to nic bardzo ekstrawaganckiego. Jeśli ktoś chce, żeby dzień wesela był kompletny od A do Z, to może pomyśleć również o czymś takim. A faktem jest, że nawet na sali weselnej zapachy nie zawsze są jakieś urzekające oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
natalia141414
początkujący
początkujący


Dołączył: 12 Gru 2016
Posty: 3

PostWysłany: Sob 7 Sty 2017, 17:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Udało mi się znaleźć firmę z okolic Katowice HSM Aroma Air www.hsmaromaair.pl. Zamówiłam sobie darmowe próbki (paski zapachowe poperfumowane, tak jak w perfumerii) Zapachy piękne. Ja wybrałam akurat zapach inspirowany zapachem Chanel Coco Mademoiselle <3 I wcale nie tak drogo ! Co najważniejsze. Ja wybrałam dobie pakiet 10h aromatyzacji wejścia z lobby, gdzie są sofy dla gości i miejsce dla dzieci za 800 zł. Mam nadzieję, że wszytko się uda <3
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Slubiweselle
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Mar 2016
Posty: 38

PostWysłany: Sro 11 Sty 2017, 9:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli będzie to ładny zapach i nie będzie kosztował zbyt drogo- czemu nie, zawsze to dodatkowa przyjemność i komfort wszystkich osób będących na weselu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kalisi
Gość





PostWysłany: Pon 6 Lut 2017, 20:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ciekawa opcja z tym zapachem
Powrót do góry
Kalisi
Gość





PostWysłany: Pon 6 Lut 2017, 20:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ciekawa opcja z tym zapachem
Powrót do góry
Slubiweselle
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Mar 2016
Posty: 38

PostWysłany: Czw 16 Lut 2017, 12:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To iż opcja jest ciekawa już ustaliliśmy, bardziej pytanie o koszty takiej usługi, czy ktoś jest nieco bardziej zorientowany w temacie i napisze jak się to kształtuje?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
klini
kandydat
kandydat


Dołączył: 24 Mar 2017
Posty: 10

PostWysłany: Pią 24 Mar 2017, 11:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy znacie takie usługi w Trójmieście?
_________________
zabiegi odchudzające warszawa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group