Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

lepsza bieżnia, czy orbitrek?
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
oopsior22tv
początkujący
początkujący


Dołączył: 06 Gru 2016
Posty: 4

PostWysłany: Pią 9 Gru 2016, 9:51    Temat postu: lepsza bieżnia, czy orbitrek? Odpowiedz z cytatem

Zaczęłam niedawno biegać i muszę stwierdzić, że idzie mi całkiem nie najgorzej uśmiech Moim celem jest zrzucenie kilku zbędnych kilogramów. Tylko, że zbliża się koniec sierpnia, a przed nami zimne jesienne, a potem zimowe wieczory... Zastanawiam się nad zakupem bieżni albo orbitreku żeby nie zmarnować tego, co osiągnęłam do tej pory. Jak uważacie, który sprzęt lepiej się sprawdzi w długie zimowe wieczory?
_________________
depilacja gdańsk
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
richie.schroeder
początkujący
początkujący


Dołączył: 29 Kwi 2021
Posty: 4
Skąd: Poznań

PostWysłany: Czw 29 Kwi 2021, 19:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli w dalszym ciągu poszukujesz urządzenia do ćwiczeń to zastanów się nad bieżnią xiaomi walkingpad r1 pro https://walkingpad.pl/products/xiaomi-walkingpad-r1 jest to nowość na sportowym rynku. Bieżnia może pracować w trybie chodzenia i po rozłożeniu rączki w trybie biegania (do 10 km/h) co jest ogromną zaletą. Bieżnia R1 po złożeniu może być postawiona w pionie. Podstawa posiada grubość 15 cm i zajmuje mniej niż 0,2m².
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Pon 17 Maj 2021, 7:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej po prostu wyjść z domu i pobiegać uśmiech Tym bardziej wiosną, kiedy jest przepiękna pogoda. Warto jednak kupić sobie profesjonalne buty do biegania. Bardzo duży wybór znajdziesz tu: https://dobrenarty.pl/odziez-i-obuwie/buty-do-biegania/ .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
uzka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Gru 2017
Posty: 907

PostWysłany: Pon 11 Paź 2021, 14:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Posiadam orbitrek ze sklepu https://corciano.pl/ i dla mnie jest on o wiele lepszy, na bieżni szybko mi się odechciewało biegać, a na orbitreku mogę ćwiczyć sporo. Każdy z nas ma inne preferencje i warto wybierać tylko i wyłącznie pod siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wiola84
gaduła
gaduła


Dołączył: 26 Mar 2009
Posty: 392

PostWysłany: Wto 30 Lis 2021, 10:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zdecydowanie wolę bieżnię, zobaczcie - https://www.hop-sport.pl/bieznie/ Nie ma wielkiego wydatku, ogólnie fajnie się trenuje, widać efekty i robi to różnicę. Czy bieżnia jest dla każdego? Pewnie, że nie, ale mnie taki trening sprawia więcej frajdy niż ćwiczenia na orbitreku - serio.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marek299
początkujący
początkujący


Dołączył: 28 Maj 2021
Posty: 4

PostWysłany: Wto 14 Gru 2021, 16:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie lepsza jest bieżnia, ale jak masz malutkie mieszkanie to przyda Ci się mata wygłuszająca pod bieżnię. W innym przypadku będziesz bardzo hałasować współlokatorom ;/
_________________
kurtki męskie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
wiola84
gaduła
gaduła


Dołączył: 26 Mar 2009
Posty: 392

PostWysłany: Wto 11 Sty 2022, 10:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ok, ale gdybyś miała zasugerować konkretny model, to co o tym sądzisz - https://www.hop-sport.pl/bieznie/bieznia-elektryczna-hs-900lb-clip.html Czy to jest Twoim zdaniem dobry model dla średnio wymagających?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klarka12
maniak
maniak


Dołączył: 15 Maj 2018
Posty: 1011

PostWysłany: Pią 11 Mar 2022, 8:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem bieżnia. Natomiast decyzję musisz podjąć sama. Zawsze możesz sprawdzić: ranking bieżnie do domu Być może taka wiedza pomoże ci w podjęciu decyzji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MichalinaO
bywalec
bywalec


Dołączył: 04 Sty 2020
Posty: 142

PostWysłany: Wto 29 Mar 2022, 12:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam bieżnię elektryczną do nordic walking, kupioną w sklepie Pesport. Też się zastanawiałam co wybrać i obsługa sklepu doradziła mi właśnie taką bieżnie. Miałam trochę obawy, przed zakupem takiego sprzętu przez internet, ale na zwrot sklep daje aż 100 dni, więc kupiłam i jestem bardzo z niej zadowolona.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wiola84
gaduła
gaduła


Dołączył: 26 Mar 2009
Posty: 392

PostWysłany: Pon 19 Gru 2022, 10:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może być nawet najtańszy model - https://hop-sport.pl/bieznie/ On również zrobi różnicę. Przechodziliśmy przez ten temat i wszystko jest w najlepszym porządku. Doświadczenia, sugestie, podpowiedzi?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group