Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Bieganie czy rower na odchudzanie?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
TomBud50
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Mar 2021
Posty: 51

PostWysłany: Pon 21 Cze 2021, 8:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprawność fizyczna oraz wszelkiego rodzaju diety są tak samo istotne jak wizyta u specjalisty w celu odpowiedniego przebadania się i sprawdzenia swojego zdrowia. Zajrzyj na urolog.lublin.pl i skonsultuj się ze specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malinka11
gaduła
gaduła


Dołączył: 22 Paź 2019
Posty: 357

PostWysłany: Wto 22 Cze 2021, 8:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

osobiście wolę rower, bo nienawidzę biegania oczko każdy sport na pewno dobrze wpłynie na sylwetkę i kondycję. ja swój rower na razie odstawiłam bo serwisu by wymienić opony rowerowe, ale na pewno jak do mnie wróci to wrócę do codziennej jazdy uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
syllwiusia
kandydat
kandydat


Dołączył: 19 Mar 2021
Posty: 32

PostWysłany: Wto 22 Cze 2021, 10:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że bieganie jest lepsze. Sama kiedyś biegałam i były efekty. Do teraz jestem szczupła co mnie cieszy.
Tak odbiegając od tematu. Polecam sklep http://www.ver-tel.pl/ Sprzedaja, skupują i naprawiają nie tylko urządzenia GSM, ale również tabletu i laptopy. Ceny atrakcyjne i bogata oferta zachęcają. Szczerze polecam!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Petra45
początkujący
początkujący


Dołączył: 23 Maj 2021
Posty: 5

PostWysłany: Wto 22 Cze 2021, 18:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdy ruch jest wskazany jak chce się nieco zrzucić. Ja zrzuciłam 10 kg z dietą Chiashake i musiałam włączyć ćwiczenia, gdyż skóra wymagała nieco naprężenia i wyćwiczenia pewnych partii ciała nieładnie ciało wyglądało.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eddie.ryan
początkujący
początkujący


Dołączył: 12 Lip 2021
Posty: 1
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 12 Lip 2021, 13:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiele osób woli rower, ale jak go wybrać? Według ostatnich danych, jazda na rowerze jest najbardziej powszechnym wśród Polaków sportem. Już blisko 70% naszych rodaków, wybiera rower jako podstawową formę aktywności fizycznej, sposób na wspólne spędzenie weekendów z rodziną lub jako środek transportu.
_________________
jaki rower górski kupić
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jjelonek
bywalec
bywalec


Dołączył: 05 Maj 2017
Posty: 160

PostWysłany: Czw 15 Lip 2021, 15:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja już bieganie przerabiałem, na prawdę pokochałem bieganie, ale niestety nawaliły mi kolana i tyle z biegania zostało. Dlatego obecnie raczej korzystam z roweru, na prawdę można fajnie spalić kalorie, a stawy nie ulegają obciążeniu.
Bardzo fajne rowery jakbyście potrzebowali macie tutaj https://royalbi.pl/ - to strona polskiego producenta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Pią 16 Lip 2021, 9:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Możesz też jeździć na rolkach. Ja uważam, że to bardzo ciekawy sport. Tutaj zamówisz dla siebie odpowiednie rolki: https://dobrenarty.pl/rollerblade . Polecam się zainteresować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
piotrek90pe
początkujący
początkujący


Dołączył: 16 Lip 2021
Posty: 1

PostWysłany: Pią 16 Lip 2021, 10:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej połączyć jedno i drugie, żeby rozruszać różne grupy mięśniowe
_________________
piórniki z nadrukiem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
waaldeczek
kandydat
kandydat


Dołączył: 11 Maj 2021
Posty: 15

PostWysłany: Pon 19 Lip 2021, 9:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

też byłbym za joggingiem. Porządne bieganie pozwoli spalić sporo kalorii. Jazda rowerem to tak poza tym. Z połączenie biegania z jazdą na rowerze może być ciekawy efekt.
Poza tematem. Polecam sklep https://album-na-zdjecia-wklejane.pl/ Mają atrakcyjną ofertę albumów z drewna. oto ich oferta https://album-na-zdjecia-wklejane.pl/ Warto skorzystać, bo ceny atrakcyjne. Spory wybór przyciąga. Szczerze polecam!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wiola84
gaduła
gaduła


Dołączył: 26 Mar 2009
Posty: 392

PostWysłany: Czw 21 Paź 2021, 9:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Proszę - https://www.hop-sport.pl/bieznie/ Moim zdaniem dużo lepsze rozwiązanie od rowerka, bo to jest zwyczajnie trening większej ilości mięśni. Nie ma czego porównywać. Na rowerku siedzisz, boli... tyłek. Owszem, lubię, ale jechać na wycieczkę, a w warunkach domowych wolę bieżnię.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 6 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group