Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Bieganie czy rower na odchudzanie?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
westeroswinterfell
maniak
maniak


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1178

PostWysłany: Sob 7 Wrz 2019, 12:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiecie co, niedawno koleżanka w pracy poleciła mi takiego bloga : https://top-supplemente.de/ na którym trafiłam na bardzo ciekawe artykuły na tematy zdrowotne, dietetyczne i urodowe. Myślę, ze was też zainteresuje ten temat, jeżeli lubicie dbać o siebie i swoją sylwetkę uśmiech Pamiętajcie, zdrowie jest najważniejsze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Joanne
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Kwi 2017
Posty: 573
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sro 20 Lis 2019, 13:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uwielbiam osobiście jazdę na rolkach uśmiech Niedawno zamawiałam nowe, ze strony https://freeskate.pl/k/rolki/rolki-fintess-x-training/ i mogę je śmiało polecić. Super jakość i wygoda.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
berka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 28 Lut 2016
Posty: 663

PostWysłany: Pon 16 Mar 2020, 10:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zawsze szybko chudnę na diecie bezwęglowodanowej-zero pieczywa, ziemniaków, makaronów itp....
Kupuję paski Ketodiastic w aptece bez recepty ( 16-20 zeta 50 szt ,ale przecinam na pół )-do pomiaru ciał ketonowych- jak zabarwiaja się na bordowo - to znak że chudniesz-tłuszcz nie ma szans.

W połaczeniu z ćwiczeniami-efekty spektakularne!!

Menu: mięsko, jajka ,nabiał, warzywa-zero owoców, broń Boże napoje gazowane(cola).
Samopoczucie świetne, i ile energii....

Po węglowodanach zawsze puchnę-nie służą mi wcale.....

Jeśli chodzi o same ćwiczenia to wole rower niż bieganie. Latem jeżdżę sobie na rowerze tradycyjnym. Na zime nastomiast kupilam sobie na Spokey https://sklep.spokey.pl rowerek treningowy. Po prostu nie mogłam zmusić się do jazdy normalnym rowerem w zimniejsze dni uśmiech


Ostatnio zmieniony przez berka dnia Wto 31 Mar 2020, 12:28, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Solution
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 18 Kwi 2018
Posty: 728

PostWysłany: Pon 30 Mar 2020, 11:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Również staram się wystrzegać tych wszystkich produktów. Też mi nie służą węglowodany. Co do aktywności ostatnimi czasy niestety mam jej niewiele. Jednakże jak tylko będzie możliwość, chcemy wraz z mężem i córką wypadać na rolki. Mąż jedynie rozgląda się za nowymi. Rolki męskie w dobrej jakości a niskiej cenie widziałam dziś na stronie sklepu https://www.asport.pl/k/1238/rolki-meskie/ ASPORT.PL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tiaraa
gaduła
gaduła


Dołączył: 14 Cze 2019
Posty: 384

PostWysłany: Sob 4 Kwi 2020, 15:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczerze mówiąc obydwie czynności są dobre na odchudzanie. Osobiście polecałbym jednak bieganie, ponieważ w moim przypadku pomogło to o wiele bardziej niż jazda na rowerze. Nie wiem czego konkretnie jest to zasługa, jednak już przyzwyczaiłem się do biegania i chociaż nie muszę już zrzucać zbędnych kilogramów, to nadal biegam. Od początku mojej przygody z bieganiem korzystam z tego serwisu https://extremalny.pl/ . Towarzyszył mi on przez całą przygodę z bieganiem i zdecydowanie będzie mi on towarzyszył jeszcze dłużej.
_________________
Nikt nie kocha, tak jak my kochamy, nikt nie cierpi, tak jak my cierpimy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maciek-starosta
początkujący
początkujący


Dołączył: 09 Kwi 2020
Posty: 1

PostWysłany: Czw 9 Kwi 2020, 8:03    Temat postu: Rower nie taki zły Odpowiedz z cytatem

Bieganie faktycznie może być bardziej skuteczne w zrzucaniu masy. Albo inaczej: Jest szybsze, nie trzeba tyle czasu poświęcać bo angażuje praktycznie wszystkie mięśnie. Problem jest tylko w tym że angażuje też stawy. Jeżeli ktoś waży trochę więcej niż przeciętna osoba i rzadko się rusza to może być ciężko. Wtedy lepiej zacząć od roweru. Taki rower też jest ciekawszy moim zdaniem, bo można pojechać gdzieś dalej od domu, w miejsce które nie do końca się zna.
Takie coś też motywuje. Ja od kiedy stałem się dumnym posiadaczem roweru Kross hexagon 6.0 co weekend staram się odwiedzić miejsce w którym jeszcze nie byłem. Szok że człowiek tak bardzo nie zna otoczenia w którym mieszka.
_________________
oj tak tak.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gibran4
gaduła
gaduła


Dołączył: 03 Paź 2018
Posty: 425

PostWysłany: Sro 11 Lis 2020, 11:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rower na spokojnie to mój faworyt. Często latem wybieramy się na rowery, tak typowo rekreacyjnie. Zainwestowaliśmy nawet w bagażnik do przewozu 4 rowerów, super sprawa. Na stronie http://www.amos.auto.pl takie znajdziecie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Wto 17 Lis 2020, 9:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja najbardziej lubię biegać i Wam również ten sport polecam. Warto kupić sobie dobre buty do biegania. W artykule https://sportoweakcesoria.com/akcesoria/do-biegania/ranking-biegowki-jesien-zima/ znajdziecie wiele ciekawych wskazówek w tym temacie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nikita74
początkujący
początkujący


Dołączył: 17 Lis 2020
Posty: 6
Skąd: Bielsko-Biała

PostWysłany: Wto 17 Lis 2020, 14:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko chyba zależy od naszych indywidualnych preferencji, tego, jaki rodzaj sportu wolimy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tamirmarat88
początkujący
początkujący


Dołączył: 17 Lis 2020
Posty: 3

PostWysłany: Sro 18 Lis 2020, 9:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem przede wszystkim odpowiednia dieta, dopiero później ćwiczenia
_________________
Olejek cbd
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 5 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group