Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Bieganie czy rower na odchudzanie?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Osterka1
początkujący
początkujący


Dołączył: 19 Sie 2017
Posty: 6

PostWysłany: Sob 19 Sie 2017, 11:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej to i to na zmiane
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ina838
kandydat
kandydat


Dołączył: 21 Cze 2017
Posty: 62

PostWysłany: Pon 28 Sie 2017, 12:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A myślałaś o trenerze personalnym? Są osoby jak np. tutaj http://wswietnejformie.pl/trening-personalny-wroclaw/, które w profesjonalny sposób pokierują Twoimi działaniami. Tak, że szybko osiągniesz wymarzoną sylwetkę. To w mojej ocenie lepsze rozwiązanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Transformers
bywalec
bywalec


Dołączył: 30 Kwi 2017
Posty: 223

PostWysłany: Czw 21 Gru 2017, 12:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest mnóstwo ciekawych form, które świetnie działają, wspomagają odchudzanie. Jedna z nich jest jazda na rolkach, przyjemne z pożytecznym. Jeżeli będziesz szukać sprawdzonej firmy rolek, to jedną z takich jest ta https://www.sklep-presto.pl/kategorie/producenci/tempish-7658/ Znajoma kupowała sobie i dzieciom sprzęt u nich i jest zadowolona z jakości produktów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JoollaannttA
początkujący
początkujący


Dołączył: 14 Gru 2016
Posty: 7
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro 27 Gru 2017, 10:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rower autentycznie pomaga.
Być może to kwestia percepcji konkretnego organizmu, ale wydaje mi się, że jazda na rowerze autentycznie działa i wzmacnia organizm. Co do spalania kalorii także działa bardzo dobrze.
Ja rowerem jeżdżę przede wszystkim w sezonie wiosenno-letnim, ale na zimę mam rower stacjonarny. Forma jest cały rok. Rower w domu można kupić za niewielkie pieniądze. Polecam coś w tym stylu https://kajasport.pl/pol_m_Silownia-i-fitness_Sprzet-fitness_Rowerki-treningowe-709.html Koszta nie są duże a sprzęt możne mieć bardzo praktyczne zastosowanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zofiaczartoryska
kandydat
kandydat


Dołączył: 07 Lis 2017
Posty: 52

PostWysłany: Pią 5 Sty 2018, 16:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zależy co lubisz. Zawsze wybieram rower, ale ponoć przy bieganiu wyrabia się najlepszą kondycję.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Urukot
początkujący
początkujący


Dołączył: 07 Sty 2018
Posty: 5

PostWysłany: Nie 7 Sty 2018, 23:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stawiam na bieganie. Mam znajomego, który naprawdę dużo jeździ na rowerze, a jest okrągły jak pączek.
_________________
sklep muzyczny


Ostatnio zmieniony przez Urukot dnia Sro 24 Sty 2018, 13:44, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lojka
początkujący
początkujący


Dołączył: 11 Sty 2018
Posty: 2

PostWysłany: Pią 12 Sty 2018, 11:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bieganie to jest doskonała sprawa, żeby spalić zbędne kalorię. Niedawno przeczytałam ciekawy temat odnośnie biegania: https://witalnazmiana.pl/bieganie-a-odchudzanie/. Warto przeczytać i dowiedzieć się jakie wywołuje efekty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
boromiernia
kandydat
kandydat


Dołączył: 18 Kwi 2018
Posty: 15

PostWysłany: Pon 25 Cze 2018, 12:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jedno i drugie jest dobre. Dobrze robic to na przemian a najlepiej jak masz swój rower i jak bieżnia tez stoi w domu bo dzięki temu częściej będziesz ćwiczyć. Takie bieżnie nie są drogie. Ja widziałam na stronie https://www.ceneo.pl/Bieznie_treningowe sporo modeli w dobrej cenie, Nie wiem która będzie najlepsza ale poczytaj tam sobie opinie o nich i popatrz na te oceny. Mi to pomogło przy wyborze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Merksens
kandydat
kandydat


Dołączył: 02 Cze 2018
Posty: 26

PostWysłany: Czw 28 Cze 2018, 13:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tej walce nie ma półśrodków Very Happy Albo zależy wam i robicie wszystko żeby schudnąć albo odpuszczacie raz, drugi i nie ma to wgl sensu. W walce z kilogramami może wam pomóc świetna aplikacja Kcalmar. Znajdziecie tam najbardziej odpowiadającego wam dietetyka oraz będziecie mogli łatwo znajdować zdrowe przepisy i śledzić swoje postępy w odchudzaniu uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Solipsyzm
początkujący
początkujący


Dołączył: 30 Cze 2018
Posty: 1

PostWysłany: Sob 30 Cze 2018, 12:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że na odchudzanie rower będzie zdecydowanie lepsze! Trzeba pamiętać, że tłuszcz się spala dopiero po 30 minutach ćwiczeń, więc rower jest idealny do tego język
_________________
Ranking kont osobistych
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 2 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group