Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Synek idzie do przedszkola

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze dzieciaczki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kczepin12
kandydat
kandydat


Dołączył: 11 Maj 2020
Posty: 10

PostWysłany: Pią 29 Maj 2020, 9:07    Temat postu: Synek idzie do przedszkola Odpowiedz z cytatem

Hej,
Krzyś w końcu idzie do przedszkola! Wybaczcie, ale bardzo cieszę się z tego powodu Very Happy Będzie miał szansę poznać nowe dzieci, a do tego w końcu zacznie się jego proces nauki. Zdecydujemy się raczej na przedszkole katowice. Powinnam powiedzieć, że wręcz na pewno oczko Zachwyciło nas to miejsce, jest bardzo kolorowe, przyjazne dzieciom. Bogaty wachlarz zajęć zwykłych, jak i dodatkowych. Syn będzie mógł grać w piłkę nożną, trenując przy tym. Świetna sprawa. A wy co sądzicie o "Wesołych siódemkach"? Słyszę same pozytywne opinie od innych mam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Madziulek555
kandydat
kandydat


Dołączył: 28 Cze 2020
Posty: 57

PostWysłany: Nie 28 Cze 2020, 10:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli są tu rodzice ze stolicy, to my z Jasiem serdecznie polecamy wam Tequestę - to przedszkole dwujęzyczne z bogatą ofertą zajęć dodatkowych. Placówka jest bardzo nowoczesna. Maluchy uczą się w kameralnych grupkach co pozytywnie wpływa na ich samopoczucie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
megi25
kandydat
kandydat


Dołączył: 06 Gru 2019
Posty: 48

PostWysłany: Czw 17 Wrz 2020, 14:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny, szukałam ostatnio fajnych bucików dla syna i znalazłam ekstra adidasy w sklepie prosport24.pl. Mają tam na prawdę dobre ceny i myślę, że jeszcze u nich zamówię na przykład buty zimowe dziecięce. Warto przeglądać też stronę z wyprzedażą uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
larkin.gregg
początkujący
początkujący


Dołączył: 23 Wrz 2020
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 23 Wrz 2020, 14:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Placówka do której uczęszcza mój syn posiada specjalny program zarządzania przedszkolem https://inso.pl . Oprogramowanie dla przedszkoli umożliwia nauczycielowi zautomatyzowanie jego pracy, dzięki czemu więcej czasu może poświęcić na zabawę i edukację swoich podopiecznych. Zarządzanie obecnościami przedszkolaków i utrzymywanie stałego kontaktu z rodzicami swoich podopiecznych, dziennik elektroniczny itd.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kankonada
gaduła
gaduła


Dołączył: 13 Wrz 2017
Posty: 456

PostWysłany: Wto 8 Gru 2020, 12:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pójście dziecka do przedszkola to prawdziwe przeżycie, choć pewnie większe dla rodzica niż samego dziecka oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anitkaka
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Lis 2020
Posty: 30
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pią 11 Gru 2020, 11:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nasz się bardzo cieszył z przedszkola Skrzaty w chojnicach Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aniela1
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Wrz 2018
Posty: 164

PostWysłany: Czw 17 Gru 2020, 14:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój synek z kolei idzie do szkoły niedługo i chcę mu kupić jakieś wygodne buty sportowe. Na przykład znalazłam taką ciekawą ofertę tutaj https://fashionpolska.pl/buty-sportowe-dla-dzieci/wyprzedaz . Obuwie jest bardzo dobrych producentów i świetnej jakości. W dodatku za tak niskie ceny markowych nigdzie raczej nie znajdę. Co o tym myślicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Luizka56
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Sie 2019
Posty: 131

PostWysłany: Wto 22 Gru 2020, 2:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli poszukujecie dobrego i sprawdzonego przedszkola językowego, to serdecznie polecam Tequestę. Jak na chwilę obecną jesteśmy bardzo zadowoleni z podjętej decyzji, a mała jest wręcz wniebowzięta uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze dzieciaczki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group