Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Lepiej sala i catering w jednym czy osobno?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Sala z cateringiem czy bez?
Catering osobno
50%
 50%  [ 1 ]
Sala z cateringiem
50%
 50%  [ 1 ]
Nie mam zdania
0%
 0%  [ 0 ]
Wszystkich Głosów : 2

Autor Wiadomość
mam_moc3
początkujący
początkujący


Dołączył: 23 Lis 2016
Posty: 2

PostWysłany: Sro 23 Lis 2016, 14:22    Temat postu: Lepiej sala i catering w jednym czy osobno? Odpowiedz z cytatem

Co sądzicie na ten temat? Ja obecnie skłaniam się ku temu, aby osobno wynająć salę i załatwić sobie catering. Słyszałam, że tak może wyjść taniej. Nie wiem czy to rzeczywiście prawda. Pewnie wszystko zależy od tego, jakiego usługodawcę się wybierze. Ja mam już jednego upatrzonego: http://calanaprzod.com.pl/oferta/catering. To jest firma z Gdańska, gdzie mieszkam. Mój brat z nich korzystał i jedzonko bardzo mi smakowało. Wiem też, że goście byli raczej zadowoleni. Nie wiem tylko czy nie lepiej zrobić coś nieco inaczej niż brother. Nie chciałabym po nim papugować. I takie są te moje różne dylematy. Jestem jak zwykle niezdecydowana, a mój narzeczony mówi, że jak zrobię, tak będzie dobrze. Będę wdzięczna za wszelkie Wasze sugestie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wilkakora
początkujący
początkujący


Dołączył: 07 Gru 2016
Posty: 6

PostWysłany: Sro 7 Gru 2016, 8:44    Temat postu: sala z kateringiem Odpowiedz z cytatem

Wiesz co, z doświadczenia wiem, że im mniej kombinowania tym mniej stresu. Oczywiście, jeżeli liczysz się z pieniędzmi wybierz osobny katering, ale jeżeli możesz to nie kombinuj tylko wynajmij sale z kuchnią. Wszystko będzie przygotowane i zgrane, a ty sobie oszczędzisz stresów. Zapraszam na mojego bloga o tematyce ślubnej, może się czymś zainspirujesz. uśmiech www.slubnyportal.net Pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JoasiaCZ
kandydat
kandydat


Dołączył: 27 Maj 2018
Posty: 41
Skąd: Przemyśl

PostWysłany: Sob 25 Sie 2018, 17:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie w sumie głównym powodem wyboru mojej sali było menu więc to inny punkt widzenia. Zamek Biskupi, tam gdzie miałam wesele, zaproponował mi całkiem różnorodne i kompletne menu i nie było mowy o innym miejcu uśmiech do tego wystrój sali i obsługa stała na wysokim poziomie.
_________________
Zwariowana, słodka, inteligentna. Idealna
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group