Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

przeziebienie czy alergia?
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
katogolas663a
początkujący
początkujący


Dołączył: 22 Lis 2016
Posty: 4
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Wto 22 Lis 2016, 13:07    Temat postu: przeziebienie czy alergia? Odpowiedz z cytatem

Od kilku tygodni mam cały czas zasmarkany nos i wiecznie mi z niego cieknie. Tony chusteczek juz chyba zuzylam. Myslalam ,ze sie przeziebilam i zaczelam zazywac leki na przeziebienie Oscillococcinum i nic smutny dalej smarkanie, teraz to zaczely mi lzawic oczy i czuje sie okropnie. Nie wiem juz co robic? Czy to przeziebienie, ktorego nie moge wyleczyc czy alergia?
Dodam ,ze nigdy alergii nie mialam zadnej.

Doradźcie mi prosze dziewczyny! Moze ktoras tez miala takie objawy? Co robic? Co kupic w aptece?
_________________
vectus
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niepoprawny
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 19 Paź 2016
Posty: 900

PostWysłany: Sro 28 Lut 2018, 18:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja miałem podobnie i była to niestety alergia, byłem z tym u specjalisty, wykonał wszystkie testy na alergeny i zalecił mi wapno dla alergików. Przyjmuje je już miesiąc i jak do tej pory sytuacja się poprawiła, katar jest już mniejszy i łzawienie ustało.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kacper4004
początkujący
początkujący


Dołączył: 24 Lut 2018
Posty: 5
Skąd: Świnoujście

PostWysłany: Sob 3 Mar 2018, 15:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie jest to temat dla speca w tej sprawie. Warto udać się do takiego po opinię.
_________________
Dziś przeważna część ludzi umiera na epidemię zdrowego rozsądku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
emilkap94
kandydat
kandydat


Dołączył: 06 Mar 2018
Posty: 29

PostWysłany: Pon 12 Mar 2018, 10:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

prawdopodobnie to alergia, miałam podobnie. zrób koniecznie testy, a może spróbuj odświeżyć mieszkanie? Do mnie przyjechali z Airozone, wyszłam z domu na parę godzin i zrobione. wszystkie roztocza usunęli Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Juleńka
bywalec
bywalec


Dołączył: 28 Wrz 2019
Posty: 158

PostWysłany: Pon 20 Sty 2020, 14:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Problem zwiazany z alergiami jest obecnie dosyc czesty. Moja babcia boryka sie z tym jednak odkad przebywa w domu seniora Pod Topolami https://podtopolami.eu/ i jest pod calodobową opieka wykwalifikowanego i pomocnego personelu - to stan zdrowia jest znacznie lepszy. Podaja jej regularnie leki, gotują domowo i jest przyjazna atmosfera.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kazoo
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Kwi 2018
Posty: 70

PostWysłany: Wto 8 Gru 2020, 15:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Normalnie bym to raczej zignorował i przeczekał, ale w takiej sytuacji, jaka jest teraz, to chyba warto rozważyć, czy to nie koronawirus. U mnie w pracy Pan woźny był "podziębiony", ale po testach wykonanych przez http://koronawirus.cormay.pl/ okazało się, że to koronawirus. Na szczęście nie miał kontaktu z nikim, bo ma własny pokoik oczko
_________________
Już niedługo nadejdzie nasz dzień! <3
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Wto 25 Maj 2021, 8:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może to koronawirus? W dzisiejszych czasach musimy być tego świadomi. Ważne jest to aby mierzyć sobie regularnie temperaturę ciała. Oczywiście trzeba wiedzieć jak - a o tym poczytacie tu: https://dragonmask.pl/blog/koronawirus-jak-mierzyc-temperature-jaki-termometr-goraczka-objawy .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
reilly.kristoffer
początkujący
początkujący


Dołączył: 25 Maj 2021
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 25 Maj 2021, 11:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie, gdzie mogłabym zamówić odpowiednio dobry termometr?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sowa4
gaduła
gaduła


Dołączył: 28 Sty 2018
Posty: 483

PostWysłany: Wto 31 Sie 2021, 23:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zerknijcie sobie koniecznie tutaj https://www.aptekagemini.pl/poradnik/dziecko/katar-u-dziecka-jak-sobie-z-nim-radzic/ i poczytajcie na temat kataru u dziecka. Dowiecie się jak sobie z tym radzić. Jest tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych porad i wskazówek, które mogą okazać się bardzo pomocne. Trzeba bowiem działać szybko i skutecznie. To jest podstawa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aldegunda
gaduła
gaduła


Dołączył: 30 Sty 2021
Posty: 293

PostWysłany: Sob 18 Wrz 2021, 11:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy wiecie, czym są nutridrinki? To produkty żywieniowe dla osób chorych i z dolegliwościami. Są odpowiednio zbilansowane, aby dostarczać jak najwięcej odpowiednich składników dla organizmu. Takie nutridrinki to na przykład Fresubin i Supportan, dostępne w aptekach DOZ.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group