Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Sylwester - gdzie najlepiej spędzać
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
katogolas663a
początkujący
początkujący


Dołączył: 22 Lis 2016
Posty: 4
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Wto 22 Lis 2016, 13:06    Temat postu: Sylwester - gdzie najlepiej spędzać Odpowiedz z cytatem

Witajcie
Jakie macie plany na tegorocznego sylwestra ? Spędzacie go w domu, czy w knajpce ? A może ktoś wyjeżdża za granice ? Może znacie fajne miejsca gdzie można by go spędzić i zaszaleć ? Ja właśnie ( oj wiem , trochę późno, ale wcześniej nie miałam czasu się tym zająć ) zaczynam planować i szukam inspiracji ?
_________________
vectus
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niepoprawny
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 19 Paź 2016
Posty: 900

PostWysłany: Wto 7 Lis 2017, 20:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z uwagi na to, że Sylwester tuż tuż temat postanowiłem odświeżyć. Gdzie zamierzacie go spędzić? Sam, przeglądam właśnie oferty sylwestrowe i zupełnie nie wiem, na co się zdecydować. Zależałoby mi na tym, aby spędzić Sylwestra z dala od hałasu - chciałbym się wyciszyć i odpocząć. Czy wyjazd do SPA będzie odpowiednim wyborem?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kama89
kandydat
kandydat


Dołączył: 09 Lis 2017
Posty: 10

PostWysłany: Czw 9 Lis 2017, 15:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja polecam pojechać w góry. Chyba z dwa lata temu byłam na sylwestrze w Zakopanem trwał 5 dni. Rano szło się w góry, a wieczorem na miasto. W sylwestra wraz ze znajomymi braliśmy udział w imprezie organizowanej w hotelu, gdzie nocowałam. Było super, bawiliśmy się do białego rana.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Frilop25
początkujący
początkujący


Dołączył: 15 Lis 2017
Posty: 1

PostWysłany: Sro 15 Lis 2017, 15:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według najlepiej robić rzeczy na przekór innym i spędzić sylwestra w domu.
_________________
jak wybielić zęby
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Frania25
maniak
maniak


Dołączył: 25 Sie 2018
Posty: 1298

PostWysłany: Wto 30 Paź 2018, 16:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest wiele ciekawych sposobów na spędzenie sylwestra, ja mam w planach spędzić go z rodziną w hotelu Las Woda, jest to bardzo ładne miejsce które na pewno zapamiętamy na wiele lat, warto będzie sie zainteresować ofertą jaką przedstawia ten hotel ponieważ standard posiada bardzo wysoki i na pewno będziecie zadowoleni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
renia21
bywalec
bywalec


Dołączył: 21 Maj 2017
Posty: 188
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie 11 Lis 2018, 22:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My co roku gdzies wybywamy tez zeby ochłonąć od codziennosci. Na tegorocznego sylwka jedziemy tutaj oczywiscie od razu z noclegiem http://www.hotel-rycerski.pl/media/mainoferta/10/pdf/OFERTA%20sylwester%202018%20rycerska.pdf spodobalo nam sie gdy zajechalismy na nocleg w drodze w gory, a ze oferta jest mega atrakcyjna to jak najbardziej. W cenie alkohol w odroznieniu od innych - jest no limit uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kamyczek25
bywalec
bywalec


Dołączył: 14 Paź 2018
Posty: 145

PostWysłany: Czw 6 Gru 2018, 16:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dwór Rychwałd niedaleko Żywca ma swietna moim zdaniem oferte sylwestrowa, sylwester w górach to super opcja uśmiech od lat tak spedzam, a byłam tam na wakacjach i miejsce bardzo mi sie podoba. zadbane pokoje, jedzenie pyszne, ładna okolica https://www.dwor-rychwald.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kamilka75
bywalec
bywalec


Dołączył: 13 Lut 2018
Posty: 232

PostWysłany: Sro 12 Gru 2018, 8:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My jedziemy do stolicy. Co roku planujemy różnego rodzaju podróże i po prostu w tym roku padło na to nasze największe miasto. Planujemy pójść Bubbles Bar Warszawa na tę ich kolację z szampanem MUMM w promocyjnej cenie, jak i open barem. Nigdy nie jedliśmy w podobnym lokalu i jesteśmy ciekawi, jak to wygląda i jaki klimat mają imprezy tego Be4party.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AnMar
bywalec
bywalec


Dołączył: 10 Lut 2017
Posty: 165

PostWysłany: Czw 13 Gru 2018, 18:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My jedziemy nad morze do domu weselnego Omega https://www.weseleomega.pl/ w Grzybowie. Byliśmy w zeszłym roku i bylo tak fajnie ze w tym roku tez sie tam zapisalismy uśmiech Piekna sala, dużo jedzenia, super obsługa. Juz nie moge sie doczekac
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
C_S_O
początkujący
początkujący


Dołączył: 18 Gru 2018
Posty: 5

PostWysłany: Sro 19 Gru 2018, 14:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie mam zdania w tym temacie. Nie będę w stanie pomóc.
_________________
Trzeba wielu lat by znaleźć przyjaciela, wystarczy chwila by go stracić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group