Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

To Będzie Piękny Ślub

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
upure
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Lis 2016
Posty: 1
Skąd: Barwice

PostWysłany: Wto 8 Lis 2016, 19:40    Temat postu: To Będzie Piękny Ślub Odpowiedz z cytatem

Organizowanie własnego ślubu oraz zabawy weselnej, to bez wątpienia coś trwającego kawał czasu. Na dodatek to najzwyczajniej sporo problemów, formalności, itp. Bardzo ciężko nie dostrzec także tego, że jeżeli to pierwsze takie wydarzenie w czasie naszego życia - a pewnie tak jest, to przecież nie posiadamy wymaganego doświadczenia i wiedzy. Dlatego też chcielibyśmy polecić wstąpienie pod adres http://tobedziepieknyslub.pl.
- organizacja ślubu i wesela,
- wieczór panieński i kawalerski,
- zorganizowanie podróży poślubnej.
Takie usługi - mowa w tym momencie o całkowitej organizacji, lecz także konsultacjach, na pewno zasługują na zainteresowanie z Państwa strony. Kreatywność, pomysłowość, fachowość, doświadczenie - dosłownie wszystkie śluby i wesela z naszym udziałem są niesamowite!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM Yahoo Messenger MSN Messenger
Klaudia.Skrzypiecka
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Cze 2017
Posty: 82
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon 31 Lip 2017, 11:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja jestem zdania, że jak się na chłodno podejdzie do planowania to uda się samemu wszystko zrobić, bez najmniejszego problemu uśmiech Dużo porad można też znaleźć tutaj uśmiech
_________________
Życie jest piękne, gdy żyć się umie.
Gdy jedno serce drugie rozumie.

Dla wszystkich zainteresowanych tym, czym się zajmuję: http://studio-tapet.pl/fotografia-slubna-kalisz.php
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
slodkoslona
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 24 Sty 2016
Posty: 594

PostWysłany: Sob 2 Wrz 2017, 21:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Super motywen ma weselu jest ksęga gości. W ten sposób można pozniej wiele wspominać uśmiech Moja siostra miala podobną do tej http://slubnyzakatek.com/78-ksiegi-gosci
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Joanne
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Kwi 2017
Posty: 566
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sro 18 Paź 2017, 9:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo ważne są też wszelkiego rodzaju dekoracje. Jeśli chodzi o mnie to wraz z mężem korzystaliśmy z pomocy Pani Ewy z dekoratorni Dzika Róża. Efekt był powalający - nawet goście pytali się nas o dekoracje oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JoasiaCZ
kandydat
kandydat


Dołączył: 27 Maj 2018
Posty: 41
Skąd: Przemyśl

PostWysłany: Wto 10 Lip 2018, 10:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi najtrudniej było zacząć przygotowania tego wszystkiego. Długo zwlekałam z szukaniem sali i okazało się to największym błędem, bo to powinno być najpierw. Wybrałam piękną salę w Zamku Biskupim w Janowie Podlaskim i potem jakoś ruszyło. Zespół, fotografowie (miałam genialny duet fotografów) i cała resztta. Ale od sali się wszystko zaczęło uśmiech
_________________
Zwariowana, słodka, inteligentna. Idealna
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group