Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Książki dla dzieci
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze dzieciaczki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
AlaNiemiec
początkujący
początkujący


Dołączył: 14 Maj 2020
Posty: 6

PostWysłany: Czw 21 Maj 2020, 9:44    Temat postu: Książki dla dzieci Odpowiedz z cytatem

Kochani! Zbliża się dzień dziecka, a ja nie do końca wiem co mogłabym kupić swojej chrześnicy, która ma 8 lat. Koleżanka z pracy kupiła swojej córce książki z serii "Puk,puk! Otwórzcie drzwi", nie pamiętam autora. Znacie tę serię?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
polakowalska
kandydat
kandydat


Dołączył: 31 Paź 2019
Posty: 39

PostWysłany: Czw 21 Maj 2020, 9:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O! Kojarzę tą serię, ale uważam, że z tego samego wydawnictwa na uwagę zasługuję również ,,Tola na wsi" ! Może kup całą serię jednych książeczek?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kczepin12
kandydat
kandydat


Dołączył: 11 Maj 2020
Posty: 10

PostWysłany: Pią 22 Maj 2020, 10:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A kojarzycie dziewczyny pozycję "Tomek Łebski. Superferie. Kreacje i inne wariacje"? Książeczka pochodzi z tego samego wydawnictwa - Zielona Sowa, a mój synek zaczął w końcu czytać dzięki tej książce.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
densy
gaduła
gaduła


Dołączył: 05 Lis 2018
Posty: 484

PostWysłany: Pią 19 Cze 2020, 17:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmmm wydaje mi się, że jakieś przygodowe bylyby fajne. Zobacz sobie propozycje od https://inverso.pl/blog/ksiazki-przygodowe-dla-dzieci-i-mlodziezy-2 8 latka to już nie takie małe dziecko a jeszcze nie nastolatka więc fajnie coś dopasować odpowiednio wlasnie uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Wto 23 Cze 2020, 9:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo wiele ciekawych tytułów ma w swojej ofercie EduKsięgarnia: https://www.eduksiegarnia.pl/. Znajdziecie tam książki ale także różnego rodzaju gry edukacyjne. Wszystko dopasowane do wieku i potrzeb dziecka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Perfekcyjna
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Mar 2020
Posty: 55

PostWysłany: Czw 25 Cze 2020, 12:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja takie rzeczy kupuję na pokato.pl. Patrzę kto ma na sprzedaż używane książki, dzwonię, umawiam się, kupuję. Daję im drugi dom i drugie życie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Perfekcyjna
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Mar 2020
Posty: 55

PostWysłany: Czw 25 Cze 2020, 12:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja takie rzeczy kupuję na pokato.pl. Patrzę kto ma na sprzedaż używane książki, dzwonię, umawiam się, kupuję. Daję im drugi dom i drugie życie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pacocha.blake
początkujący
początkujący


Dołączył: 11 Lip 2020
Posty: 6
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sob 11 Lip 2020, 12:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Książka to dobry wybór, jest na prawdę dużo różnych ciekawych tematów, które mogą zainteresować dziecko.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
roxanne54
początkujący
początkujący


Dołączył: 12 Lip 2020
Posty: 6
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Nie 12 Lip 2020, 14:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrym wyborem będą książki po angielsku dla dzieci https://englishbookclub.pl/, które są świetnym narzędziem do nauki. Ucząc dzieci języków obcych, poszerzamy im horyzonty. Uświadamiamy, że istnieją kraje, języki, społeczeństwa, które różnią się od nas. To bardzo ważne, by już od najmłodszych lat wiedzieli o różnorodności świata i wykazywali zainteresowanie innymi kulturami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
walentynka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 11 Lut 2016
Posty: 737

PostWysłany: Czw 6 Sie 2020, 7:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli są tu osoby mieszkające w Wielkiej Brytanii to polecam odwiedzić internetową księgarnię Rewolucja. Znajdziecie tam duży wybór książek, ale także gier i zabawek: https://rewolucja.co.uk/zabawki. Jestem pewna, że wybierzecie coś dla swoich dzieci.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze dzieciaczki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group