Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

tani pierścionek
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mikas
początkujący
początkujący


Dołączył: 27 Gru 2016
Posty: 7

PostWysłany: Czw 25 Sty 2018, 15:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

slubnamanagerka napisał:
Uważam, że wybór pierścionka zaręczynowego powinien być przede wszystkim dopasowany do gustu kobiety. Jeśli komuś podoba się srebro a nie złoto to może warto zastanowić się nad białym złotem. Wyglądem przypomina srebro, jest jasne a trwałość ma taką, jak złote złoto.


Też jestem takiego zdania. Poza tym koszt pierścionka zaręczynowego nie jest jakiś wygórowany. Jakby nie patrzeć po ofertach typu https://www.wec.com.pl/pol_m_Pierscionki-zareczynowe_Pierscionki-z-brylantami-169.html pierścionek z drobnym brylantem można kupić już za niespełna 1000 zł.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
biancov
początkujący
początkujący


Dołączył: 06 Lut 2018
Posty: 2

PostWysłany: Wto 6 Lut 2018, 20:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czesc czesc czesc
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FotoBudka24h
kandydat
kandydat


Dołączył: 15 Lut 2018
Posty: 20

PostWysłany: Czw 15 Lut 2018, 9:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny a nie liczy się głownie to iż nasz narzeczony sam wybrał dla nas pierścionek i chce abyśmy zostały jego żoną? Moim zdaniem gesty mają tutaj o wiele większe znaczenie. Na pewno partner zna nasz gust i wie c o nam się podoba, wymagania w kwestii ceny pierścionka są dla mnie śmieszne bo to nie ma znaczenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bioreslub
początkujący
początkujący


Dołączył: 16 Lut 2018
Posty: 3

PostWysłany: Pią 16 Lut 2018, 15:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko jest ok, też lubię skromność uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cathy586
kandydat
kandydat


Dołączył: 26 Lut 2017
Posty: 13

PostWysłany: Czw 1 Mar 2018, 22:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi w sumie też nie za bardzo podobają sie te drogie pierścionki z ogromnymi kamieniami. Zdecydowanie bardziej podobają mi sie te skromniejsze modele - https://www.marko.pl/pierscionki-modowe. Dzięki temu będą ładnie leżały na dłoni i się z nią dobrze komponowały. Nie lubię jak pierścionek jest przesadzony i wielki kamień wystaje jak dzyndzel i o wszystko zahacza uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
emilkap94
kandydat
kandydat


Dołączył: 06 Mar 2018
Posty: 29

PostWysłany: Pią 9 Mar 2018, 15:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem cena nie jest ważna, niektóre te bardzo drogie pierścionki wyglądają tandetnie, lepsze są takie skromne i delikatne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
reno98
początkujący
początkujący


Dołączył: 09 Mar 2018
Posty: 1

PostWysłany: Pią 9 Mar 2018, 19:36    Temat postu: Re: tani pierścionek Odpowiedz z cytatem

Magkaa89 napisał:
chodzi o to że podobają mi się skromne srebrne pierścionki i wszystkie są w miarę tanie (do 200) te droższe jakoś nie trafiają w mój gust. I tak się zastanawiam czy to ze mną jest coś nie tak czy jest więcej dziewczyn takich jak ja. Dla których liczy się przeżycie duchowe a nie materializm. Mam nadzieje że rozumiecie o co mi chodzi.

Ps. Pierścionek srebry nie będzie jakoś konfliktował z obrączkami ponieważ one też będą srebrne (ponieważ złoto kompletnie mi się nie podoba sorry)



Nie którzy lubią skromniejszą biżuterie nic w tym złego .
_________________
http://www.as-clean.com.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
graz
bywalec
bywalec


Dołączył: 06 Lip 2015
Posty: 174

PostWysłany: Sob 31 Mar 2018, 13:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ten jest ładny i niedrogi https://www.apart.pl/bizuteria/zloty-pierscionek/29934
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
berka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 28 Lut 2016
Posty: 663

PostWysłany: Wto 3 Kwi 2018, 10:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chciałybyście kupić sobie pierścionek w dobrej cenie to najlepiej jest zaglądać sobie nie do większych sieci jubilerskich ale do niewielkich sklepów, w których mają o wiele korzystniejsze ceny na biżuterię.....

No i mozecie rownież zastanowić sie nad wykonaniem pierścionka na wymiar. Kupno złota i koszt wykonania pierścionka wielokrotnie jest o wiele mniejszy niż kupienie gotowego ( szczególnie jeśli macie swoje złoto)

Kamienie szlachetne możecie kupić w sklepach w sieci: http://sklep.arlekin.design/31-ametyst - na przykład tutaj są piękne ametysty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kuroka
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Gru 2017
Posty: 43
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pon 23 Kwi 2018, 9:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja widziałam niczego sobie pierścionki w sklepie, w którym brałam zegarek https://www.otozegarki.pl/zegarki-rodzaj/damskie. Aczkolwiek nie wydaje mi się by były wykonane z jakiegoś złota szlachetnego, na prezent jak najbardziej natomiast pierścionek zaręczynowy wg mnie musi kosztować znacznie ponad tys.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 4 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group