Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

tani pierścionek
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Magkaa89
kandydat
kandydat


Dołączył: 25 Paź 2016
Posty: 11

PostWysłany: Nie 6 Lis 2016, 15:48    Temat postu: tani pierścionek Odpowiedz z cytatem

chodzi o to że podobają mi się skromne srebrne pierścionki i wszystkie są w miarę tanie (do 200) te droższe jakoś nie trafiają w mój gust. I tak się zastanawiam czy to ze mną jest coś nie tak czy jest więcej dziewczyn takich jak ja. Dla których liczy się przeżycie duchowe a nie materializm. Mam nadzieje że rozumiecie o co mi chodzi.

Ps. Pierścionek srebry nie będzie jakoś konfliktował z obrączkami ponieważ one też będą srebrne (ponieważ złoto kompletnie mi się nie podoba sorry)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sundiamore
bywalec
bywalec


Dołączył: 30 Lis 2015
Posty: 139

PostWysłany: Pon 7 Lis 2016, 13:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko jest z Tobą w porządku, akurat masz taki a nie inny gust, iż wolisz skromniejszą biżuterię bo ważniejsze są dla Ciebie inne emocje jakie wiążą się z zaręczynami oraz ślubem, więc nie sugeruj się tutaj tym co mówią inni.
_________________
http://sklep.sundiamore.pl

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Camilka
początkujący
początkujący


Dołączył: 23 Lis 2016
Posty: 9

PostWysłany: Wto 21 Lut 2017, 20:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Należy wszystko dokładnie przemyśleć. Ważne jest miejsce, a także pierścionek http://bizoe.pl/ Zaręczyny to niezwykle wazne wydarzenie nie tylko dla nas kobiet. Lubimy je wspominać, jako romantyczne wydarzenie (po ślubie już nie jest tak romantycznie język )
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
berka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 28 Lut 2016
Posty: 663

PostWysłany: Pon 6 Mar 2017, 8:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro jej się podoba tani, to nie wiem o co kaman uśmiech ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lagatitas
początkujący
początkujący


Dołączył: 17 Paź 2016
Posty: 9

PostWysłany: Wto 7 Mar 2017, 9:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Również podobają mi się pierścionki nieco skromniejsze i taki właśnie otrzymałam. Ogólnie jesteśmy zwolennikami mniejszych, bardziej kameralnych uroczystości. uśmiech
_________________
wesele Szczecin
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Sundiamore
bywalec
bywalec


Dołączył: 30 Lis 2015
Posty: 139

PostWysłany: Pon 13 Mar 2017, 11:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czyli jak sama widzisz nie masz powodu do niepokoju, jest wiele osób które nie nastawiają się na cenę a faktyczną jakość pierścionka czy generalnie biżuterii. Wstaw zdjęcie swojego pierścionka, chętnie zobaczymy jak się prezentuje.
_________________
http://sklep.sundiamore.pl

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kaczucha25
bywalec
bywalec


Dołączył: 13 Mar 2017
Posty: 172

PostWysłany: Pon 13 Mar 2017, 12:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też lubię skromną biżuterię. A przy pierścionku zaręczynowym liczy się intencja, a nie cena. Ważne, żeby Ci się podobał oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
katherine09
początkujący
początkujący


Dołączył: 15 Mar 2017
Posty: 3

PostWysłany: Sro 15 Mar 2017, 10:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja od samego początku powtarzałam mojemu, jeszcze wtedy chłopakowi, że nie widzę sensu wydawania kilku tysięcy złotych na pierścionek, za złotem żółtym również nie przepadam, w dodatku mam uczulenie, a białe jest drogie, więc pierścionek chciałam otrzymać symbolicznie. Na obrączki, moim zdaniem można wydać więcej i wtedy zainwestować w białe złoto, ale z zaręczynowymi nie warto szaleć oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sergio93
początkujący
początkujący


Dołączył: 14 Mar 2017
Posty: 1

PostWysłany: Czw 16 Mar 2017, 8:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pierścionkach zaręczynowych na prawdę nie powinno się oszczędzać uśmiech ale tanie czasem też są bardzo ladne.
_________________
Film ślubny złotów
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AniKa1208
początkujący
początkujący


Dołączył: 17 Mar 2017
Posty: 2
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią 17 Mar 2017, 9:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tobie ma się podobać i to jest najwazniejsze. I nikomu nic do twojego gustu oczko
_________________
Fotobudka na wesele Wrocław
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 1 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group