Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Jaki samochód wybieracie do ślubu? [ankieta]
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Czym pojedziecie do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
weddingcarspl
początkujący
początkujący


Dołączył: 03 Lis 2016
Posty: 2

PostWysłany: Czw 3 Lis 2016, 8:59    Temat postu: Jaki samochód wybieracie do ślubu? [ankieta] Odpowiedz z cytatem

Witam. Mógłbym prosić o wypełnienie ankiety na temat samochodu do ślubu? Zajmie wam to około 1 min, a mi bardzo pomoże uśmiech
Ankieta zawiera m.in rodzaj samochodu, opcję z kierowcą czy bez jak i kolor.

Z góry dziękuję i pozdrawiam uśmiech


https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScNC8Cnoz6QYpcM_fxWnWAxo176PkZi7g2UtXRb3b3dCEXckg/viewform
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ligre511
początkujący
początkujący


Dołączył: 30 Gru 2016
Posty: 1

PostWysłany: Pią 30 Gru 2016, 14:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My się zdecydowaliśmy na sanie, oczywiście jeśi będzie wystarczająco śniegu uśmiech
_________________
Chip tuning
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
fiskatalinn
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Wrz 2018
Posty: 5

PostWysłany: Wto 11 Wrz 2018, 14:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie mam niestety za bardzo wiedzy i doświadczenia w tym temacie. Nie będę w stanie pomóc...
_________________
Nie dokonuje odkrycia, kto nie bada niemożliwości – Albert Einstein
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
benjamin.schultz
początkujący
początkujący


Dołączył: 09 Gru 2022
Posty: 4
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pią 9 Gru 2022, 14:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Efektownie byłoby pojechać na motocyklach typu chopperek uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Muminka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 20 Wrz 2018
Posty: 751

PostWysłany: Sob 10 Gru 2022, 13:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My jechaliśmy do USC i domu bankietowego samochodem, który parę miesięcy wcześniej (przed ślubem) wzięliśmy w leasing na firmę uśmiech Zaoszczędziliśmy w ten sposób sporo pieniędzy, przy czym pojazd prezentował i prezentuje się wciąż mega efektownie. Pewnie jesteście ciekawi marki i modelu. Ok:) Otóż dowiedziawszy się ze strony https://motoryzacyjnyblog.pl/artykul-sponsorowany/poznaj-mozliwosci-sfinansowania-nowego-audi/ o bardzo korzystnej ofercie Audi Perfect Lease pozyskaliśmy nowiutkie Audi A4 w białym kolorze. Auto wystarczyło tylko odrobinę udekorować. Dodam, że teraz super się sprawdza na co dzień.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dzielnychlop
początkujący
początkujący


Dołączył: 04 Mar 2022
Posty: 4
Skąd: https://otomedi.pl/

PostWysłany: Wto 13 Gru 2022, 11:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybór samochodu na wesele nie jest łatwym zadaniem. Musi nie tylko trafiać w gusta pary młodej, ale także musi być wygodny i bezpieczny dla pasażerów. Na przykład ferrari na wesele może nie być najlepszym wyborem, ponieważ służy do świętowania sukcesu, podczas gdy ślub to celebrowanie miłości. Dlatego znalezienie samochodu, który celebruje miłość bez jej upiększania, jest sprawą kluczową.


Samochód na wesele powinien sprawiać, że goście czuli się wyjątkowo i nie byli ostentacyjni. Powinno również zachęcać do rozmowy między pasażerami, aby mogli dzielić się wspomnieniami ze ślubu. To powiedziawszy, niektórzy ludzie uważają samochody za romantyczne same w sobie. Z tego powodu niektóre samochody są wybierane spośród innych, ponieważ roztaczają wokół siebie aurę ekskluzywności lub szlachetności – niezależnie od tego, czy właściciele tego sobie życzą, czy nie. Jednym z takich samochodów jest Bentley lub Maybach, gdy ktoś chce zaprezentować odpowiednio klasę lub wyrafinowanie.


__________________________________
https://zdrowypakiet.pl/
_________________
https://otomedi.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
wopexo
początkujący
początkujący


Dołączył: 20 Lut 2023
Posty: 2

PostWysłany: Pon 20 Lut 2023, 20:17    Temat postu: samochód Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich! Ja też niedługo biorę ślub, ale nie zamierzam wynajmować samochodu jak wszyscy, mam swojego cudownego Mercedesa. Teraz jednak muszę doprowadzić swój samochód do perfekcji, zlecić jego dokładne wyczyszczenie oraz wymianę oleju silnikowego, ponieważ jest to jeden z najważniejszych czynników niezbędnych do prawidłowej pracy silnika. Dzięki poleceniom znajomych zamówiłem już kilka sztuk ze sklep oleje silnikowe 2407.pl/oleje-silnikowe/ i dostawa była błyskawiczna. Jestem pod wrażeniem ich obsługi i jakości produktów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fedoceeva
początkujący
początkujący


Dołączył: 16 Sty 2023
Posty: 5

PostWysłany: Wto 23 Maj 2023, 8:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marzysz o pięknych i lśniących włosach? "Fast Line Studio" oferuje kompleksową pielęgnację włosów https://fastlinestudio.pl/cennik/pielegnacja-wlosow/, dopasowaną do Twoich indywidualnych potrzeb. Nasze innowacyjne zabiegi, od odżywiania i regeneracji po koloryzację, zapewnią Ci rewelacyjne efekty. Sprawdź naszą ofertę już dziś!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arvena
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 10 Paź 2016
Posty: 614

PostWysłany: Wto 25 Lip 2023, 18:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz wynajem samochodu na wyjątkową okazję jest bardzo popularny i można za stosunkowo nieduże pieniądze wynająć sobie wymarzone auto do ślubu. Widziałam w ofercie wypożyczalni nawet porsche a to mój samochód marzeń uśmiech Poczytaj tego https://comfortcar.pl/blog/aktualnosci/wynajem-samochodu-na-wyjatkowa-okazje-wynajem-auta-na-slub-i-nie-tylko/ bloga, tu też znajdziesz ciekawe informacje
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
custommurvin
kandydat
kandydat


Dołączył: 21 Lip 2021
Posty: 12

PostWysłany: Nie 6 Sie 2023, 11:23    Temat postu: Wypożyczalnia samochodów albania Odpowiedz z cytatem

Wypożyczalnia samochodów albania było bezproblemowe dzięki LocalRent. Początkowo miałem pewne obawy, ale ich zespół obsługi klienta był szybki i pomocny. Samochód był niezawodny i sprawił, że moja podróż była niezapomniana. Jeśli odwiedzasz Albanię, polecam korzystanie z LocalRent, aby uzyskać bezproblemową obsługę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Czym pojedziecie do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group