Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Pokaz iluzji na weselu?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zabawa do białego rana
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Eloe
kandydat
kandydat


Dołączył: 01 Lip 2019
Posty: 65

PostWysłany: Pon 1 Lip 2019, 13:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że często w organizacji wesel zapomina się o najmłodszych. A rodzice nie będą mogli się spokojnie pobawić i poświętować, bo gdzieś obok zawsze są marudzące dzieci! dlatego myślę, że animator na wesele to jest świetny pomysł i warto o tej sprawie pamiętać uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mangorem
bywalec
bywalec


Dołączył: 28 Lis 2016
Posty: 130

PostWysłany: Wto 2 Lip 2019, 9:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dodatkowe atrakcje to zawsze dobry pomysł, dużo tego jest na https://www.planujemywesele.pl/atrakcje więc można tam przynajmniej zorientować się jakie są opcje i ile to mniej więcej kosztuje uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MarlenaPet87
początkujący
początkujący


Dołączył: 27 Mar 2019
Posty: 3

PostWysłany: Pon 8 Lip 2019, 14:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiście wolałabym fajerwerki oczko Myślę, że będą bardziej zapamiętane przez gości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jojoa
początkujący
początkujący


Dołączył: 03 Lip 2019
Posty: 3

PostWysłany: Wto 9 Lip 2019, 0:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak najbardziej może się to sprawdzić. Ja od siebie polecam ciekawe gadżety i to nie tylko na wesele. Koniecznie sprawdź Mellilu .
_________________
Oczy czarne jak ocean o północy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PapaPatrycja
początkujący
początkujący


Dołączył: 29 Lip 2019
Posty: 2

PostWysłany: Wto 30 Lip 2019, 12:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ciekawe! I to bardzo Very Happy na ślubie mojej koleżanki zatańczyły najlepsze tancerki tańca współczesnego w Szczecinie czyli ... ja i moje koleżanki Very Happy, pamiętam że Basia była niezwykle zaskoczona tym wydarzeniem Smile co prawda nie prowadziła z nami nauki tańca w Szczecinie, nie była profesjonalną tancerką a sam taniec traktowała jako przygodę, ale widać że piękną przygodę bo jak zobaczyła nas na parkiecie ze specjalnym pokazem była w wniebowzięta ... polecam takie niespodzianki najbliższym Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Trixie
początkujący
początkujący


Dołączył: 26 Sie 2019
Posty: 8

PostWysłany: Pon 26 Sie 2019, 13:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej! Super sprawa z taką iluzją, bardzo mi się podoba ten pomysł. A myśleliście, żeby w trakcie pokazów używać np. bańki mydlane w kształcie szampana? Ja miałam raz okazję widzieć taki pokaz i było suuuper!
_________________
Gadżety weselne to moja specjalność - zapraszam do zadawania pytań! uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
alia.mcdermott
początkujący
początkujący


Dołączył: 24 Wrz 2019
Posty: 4
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Wto 24 Wrz 2019, 10:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie dobrze jest zapewnić gościom jakąś rozrywkę, pokaz iluzji na pewno się spodoba. Fajnym pomysłem może być też pokaz przygotowywanie drinków.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Nika12
początkujący
początkujący


Dołączył: 25 Wrz 2019
Posty: 7

PostWysłany: Sro 25 Wrz 2019, 9:58    Temat postu: Pokaz barmański Odpowiedz z cytatem

My się zdecydowaliśmy na pokaz barmański na naszym weselu Speedbar Krzysztof Drabik . Jest on mistrzem jak dla mnie robi takie wrażenie na gościach młodych czy obsłudze. Każdy stał i oklaskom nie było końca . Nasi goście mówili że nie widzieli do tej pory lepszej atrakcji na weselach niż ta
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
solon.hermann
początkujący
początkujący


Dołączył: 01 Paź 2019
Posty: 4
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto 1 Paź 2019, 15:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie każda forma rozrywki super się sprawdzi na weselu, warto zorganizować coś fajnego, żeby goście mieli atrakcje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Edzia88
początkujący
początkujący


Dołączył: 13 Paź 2019
Posty: 2

PostWysłany: Czw 17 Paź 2019, 15:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pokaz barmański to na serio ekstra sprawa! Też ich wynajęłyśmy na panieński. Efekt WOW murowany. Polecam ten Speedbar!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zabawa do białego rana Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group