Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Pokaz iluzji na weselu?
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zabawa do białego rana
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Eloe
kandydat
kandydat

PostWysłany: Pon 1 Lip 2019, 13:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że często w organizacji wesel zapomina się o najmłodszych. A rodzice nie będą mogli się spokojnie pobawić i poświętować, bo gdzieś obok zawsze są marudzące dzieci! dlatego myślę, że animator na wesele to jest świetny pomysł i warto o tej sprawie pamiętać uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mangorem
kandydat
kandydat

PostWysłany: Wto 2 Lip 2019, 9:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dodatkowe atrakcje to zawsze dobry pomysł, dużo tego jest na https://www.planujemywesele.pl/atrakcje więc można tam przynajmniej zorientować się jakie są opcje i ile to mniej więcej kosztuje uśmiech
Powrót do góry
MarlenaPet87
początkujący
początkujący

PostWysłany: Pon 8 Lip 2019, 14:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiście wolałabym fajerwerki oczko Myślę, że będą bardziej zapamiętane przez gości.
Powrót do góry
jojoa
początkujący
początkujący

PostWysłany: Wto 9 Lip 2019, 0:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak najbardziej może się to sprawdzić. Ja od siebie polecam ciekawe gadżety i to nie tylko na wesele. Koniecznie sprawdź Mellilu .
PapaPatrycja
początkujący
początkujący

PostWysłany: Wto 30 Lip 2019, 12:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ciekawe! I to bardzo Very Happy na ślubie mojej koleżanki zatańczyły najlepsze tancerki tańca współczesnego w Szczecinie czyli ... ja i moje koleżanki Very Happy, pamiętam że Basia była niezwykle zaskoczona tym wydarzeniem Smile co prawda nie prowadziła z nami nauki tańca w Szczecinie, nie była profesjonalną tancerką a sam taniec traktowała jako przygodę, ale widać że piękną przygodę bo jak zobaczyła nas na parkiecie ze specjalnym pokazem była w wniebowzięta ... polecam takie niespodzianki najbliższym Wink
Powrót do góry
Trixie
początkujący
początkujący

PostWysłany: Pon 26 Sie 2019, 13:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej! Super sprawa z taką iluzją, bardzo mi się podoba ten pomysł. A myśleliście, żeby w trakcie pokazów używać np. bańki mydlane w kształcie szampana? Ja miałam raz okazję widzieć taki pokaz i było suuuper!
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zabawa do białego rana Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: