Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Tort weselny
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 72, 73, 74, 75  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Tort weselny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
antoninak
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Kwi 2015
Posty: 14

PostWysłany: Wto 5 Cze 2018, 8:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi bardzo podobają się torty weselne w formie babeczek. Widzieliście kiedyś? Są bardzo urocze. Very Happy Dobra alternatywa, jeśli ktoś nie lubi tortów i kiedy jest za dużo bitej śmietany. oczko
_________________
Najlepsza fotobudka wesele jest wtedy zapamiętane na długo uśmiech crazybox.com.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Klaudia.Skrzypiecka
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Cze 2017
Posty: 82
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto 5 Cze 2018, 11:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co powiecie na samodzielną dekorację tortów. Ja wpadłam na stronę i zainspirowałam się do samodzielnego dekorowania. Pomału uczę się nowych sposobów dekoracji. Używałam już opłatków (jak nie masz czasu dekorować, opłatek będzie super pomysłem), barwników spożywczych (mój faworyt - uwielbiam) oraz jadalnego złota (tu aż tak nie jestem przekonana - tylko efekt wizualny).
A Wy same dekorujecie? Macie jakieś sposoby? uśmiech
_________________
Życie jest piękne, gdy żyć się umie.
Gdy jedno serce drugie rozumie.

Dla wszystkich zainteresowanych tym, czym się zajmuję: http://studio-tapet.pl/fotografia-slubna-kalisz.php
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
o-krysia
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Lis 2018
Posty: 15

PostWysłany: Wto 11 Gru 2018, 11:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kiryskowa napisał:
A polecicie coś w Kielcach? Ślub za półtorej roku ale już myślę uśmiech


Hej, w Kielcach może nikogo nie znam, ale teraz można tort zamówić nawet internetowo uśmiech jest taka pracownia, w której robią torty i dowożą do Ciebie w każdym miejscu Polski. Ja na swoje wesele zamawiam lokalnie, jestem z Trójmiasta, ale jakbym czegoś nie znalazła na miejscu to bym się pewnie zdecydowała zamówić przez neta. Zostawię link jeśli ktoś byłby ciekaw uśmiech tort Gdynia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zjawiskowetorty
początkujący
początkujący


Dołączył: 09 Lut 2019
Posty: 4
Skąd: Koszalin

PostWysłany: Sob 9 Lut 2019, 16:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

antoninak napisał:
Mi bardzo podobają się torty weselne w formie babeczek. Widzieliście kiedyś? Są bardzo urocze. Very Happy Dobra alternatywa, jeśli ktoś nie lubi tortów i kiedy jest za dużo bitej śmietany. oczko

Potwierdzam, że torty babeczkowe cieszą się coraz większym powodzeniem.
To ciekawa alternatywa dla innych tortów weselnych.
_________________
Zapraszam do wirtualnej wizyty w mojej pracowni tortów artystycznych
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ryhoo
początkujący
początkujący


Dołączył: 26 Mar 2019
Posty: 3

PostWysłany: Wto 26 Mar 2019, 8:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tort z babeczek to świetny pomysł, bo łatwiej jest dostosować go do liczby gości. Dobranie wielkości tortu weselnego do liczby gości to trudne zadanie.
Jedynym minusem tortów z babeczek jest to, że trudno jest zadośćuczynić tradycji krojenia tortu weselnego. Jako alternatywę widziałem coś takiego:

tj. tort z babeczek ale z niewielkim tortem na topie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aleksa
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Kwi 2019
Posty: 5

PostWysłany: Pon 8 Kwi 2019, 10:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mojej przyjaciółki był bardzo oryginalny tort weselny, bo składał się z małych babeczek pięknie udekorowanych. Potem każdy gość dostał taką babeczkę na talerzyku.
_________________
ejjjj
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasix86
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 06 Lip 2017
Posty: 594

PostWysłany: Pon 29 Lip 2019, 22:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ten pomysl z babeczkami mi sie podoba, ale jednak nie wyobrazam sobie wesela bez prawdziwego torta uśmiech My zamawialismy nasz w cukierni Skalski w Ostrowcu Swietokrzyskim, ale naprawde niesamowicie go wykonali uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kolor76
kandydat
kandydat


Dołączył: 19 Lip 2019
Posty: 41

PostWysłany: Wto 6 Sie 2019, 12:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przy wyborze zakładu cukierniczego, który zrobi nam tort, trzeba koniecznie sprawdzić ich zaplecze techniczne. podstawa to oblewarka i kilka innnych urządzeń, jesli mają, można im zlecić robirnie tortu
_________________
sklep akwarystyczny online
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karinajaros
kandydat
kandydat


Dołączył: 10 Wrz 2018
Posty: 17

PostWysłany: Wto 6 Sie 2019, 13:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie akurat tort to ważny element wesela i musi on być smaczny, zresztą jak i całe jedzenie. Najlepiej, żeby nie był zbyt słodki i kremowy, bo cały spłynie. No i musi się ładnie prezentować, ale teraz to na szczęście nie problem, żeby torty weselne były pyszne i piękne jednocześnie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Coldi
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Sie 2015
Posty: 290

PostWysłany: Pią 16 Sie 2019, 13:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz co weź sobie poczytaj tu http://www.djmw.pl/kiedy-najlepiej-podawac-tort-na-weselu/
bo oprócz zamówienia tortu trzeba też wiedzieć kiedy go podać.
To takie kwestie niby błahe ale jednak istotne w przebiegu całej imprezy prawda.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Tort weselny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 72, 73, 74, 75  Następny
Strona 73 z 75

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group