Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Tort weselny
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 31, 32, 33 ... 73, 74, 75  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Tort weselny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Czw 10 Maj 2012, 13:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JAK TO wykrzyknikwykrzyknik
NOTABENE tak mi w Sowie powiedzieli wykrzyknikwykrzyknik

OOO wykrzyknik!
To teraz rozpoczynam poszukiwania na nowo.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Juliette
guru
guru


Dołączył: 05 Gru 2008
Posty: 2929

PostWysłany: Czw 10 Maj 2012, 13:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Serio, serio Wink
Zdjęcie naszego tortu znajduje się na stronie 15 tego wątku. Naprawdę był śmietankowy, a każde piętro był z innymi owocami - malina, wiśnia, owoce leśne. Tego rodzaju torty też mają stelaż, tylko że wewnętrzny Wink
_________________


Ostatnio zmieniony przez Juliette dnia Czw 10 Maj 2012, 13:43, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Natik
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 24 Sie 2011
Posty: 681
Skąd: Skontowni

PostWysłany: Czw 10 Maj 2012, 13:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Juliette, ale smacznie wyglądał.
Nawet te torty, które są pokryte masą cukrową też są dobre. Tylko ta masa jak dla mnie niejadalna, bo słodka. U mojej koleżanki był śliczny a w środku pyszotka. Jedno piętro miało smak jak snickers
_________________
"Nie ufam nikomu, kocham tylko tych co na to zasłużyli..."

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Justyna***
maniak
maniak


Dołączył: 13 Lis 2011
Posty: 1442

PostWysłany: Czw 10 Maj 2012, 13:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Juliette napisał:
Serio, serio Wink
Zdjęcie naszego tortu znajduje się na stronie 15 tego wątku. Naprawdę był śmietankowy, a każde piętro był z innymi owocami - malina, wiśnia, owoce leśne. Tego rodzaju torty też mają stelaż, tylko że wewnętrzny Wink


Mi też tak mówiła pani z cukierni w której zamawiam tort. Jeśli się jednak naprawdę nie da to to jest moje rozwiązanie kompromisowe:

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tęczówka
maniak
maniak


Dołączył: 12 Sty 2012
Posty: 1822

PostWysłany: Czw 10 Maj 2012, 15:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Juliette, az sie pokusilam i przebrnelam do tej 15 strony - bylo warto! Tort idealny! Cos takiego mi sie wlasnie marzy:). Odnosnie rac (uuee) to poinformuje kazdego kto jest w kuchni, ze sobie ich nie zycze, tak aby nikomu nie wpadlo czasem do glowy wetkniecie takowej!

A co do tych tortow. Ja sie nie znam, ale moze jest roznica miedzy smietanowym, a smietanKowym? I w tym tkwi szczegol?

Justyna, takie rozwiazanie tez mi sie bardzo podoba! Rozumiem, ze konstrukcja ukryta jest w rozach? Ciekawy pomysl...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pralinka
guru
guru


Dołączył: 29 Mar 2011
Posty: 4442
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 10 Maj 2012, 16:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja imienniczko, ten tort bardzo mi się podoba. Już sobie wyobrażam wersję z czerwonymi różami. Może na taki się zdecydujemy?

Odnośnie rac... znajomym raca zafajdała na czarno pół tortu Sad
_________________
Ślub cywilny, to aż cywilny, a nie tylko cywilny.



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Justyna***
maniak
maniak


Dołączył: 13 Lis 2011
Posty: 1442

PostWysłany: Pią 11 Maj 2012, 11:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, te róże zasłaniają te pałąki metalowe. Nawet fajnie to wygląda bo mały tort robi się pokaźniejszy i taki bardziej spektakularny. Tylko nie wiem jakie niebieskie kwiaty by się do tego nadawały. W połowie czerwca to mało co będzie. Chciałabym hortensję ale może jej jeszcze w tym czasie nie być.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tęczówka
maniak
maniak


Dołączył: 12 Sty 2012
Posty: 1822

PostWysłany: Pią 11 Maj 2012, 18:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może głupie pytanie, ale co się robi z tymi kwiatami przy krojeniu tortu? Trzeba by było jakoś je subtelnie odłożyć gdzieś, chyba....
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pralinka
guru
guru


Dołączył: 29 Mar 2011
Posty: 4442
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 11 Maj 2012, 18:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tęczówka napisał:
Może głupie pytanie, ale co się robi z tymi kwiatami przy krojeniu tortu? Trzeba by było jakoś je subtelnie odłożyć gdzieś, chyba....


pokroiłabym razem z różą. Nakładając na talerzyk porcję tortu z kwiatkiem
_________________
Ślub cywilny, to aż cywilny, a nie tylko cywilny.



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Justyna***
maniak
maniak


Dołączył: 13 Lis 2011
Posty: 1442

PostWysłany: Pią 11 Maj 2012, 20:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na filmach weselnych widziałam, że obsługa je zdejmuje i odkłada na bok.

Jestem już po spotkaniu z profesjonalistą od tortów i dowiedziałam się, że każdy tort ma stelaż. Ten z różami ma taki stelaż wewnętrzny plastikowy pod każdym piętrem i trzyma się on na czterech nóżkach. Po skrojeniu każdego piętra taki stelaż trzeba wyjąć i pan powiedział nam, że nie wygląda to jakoś specjalnie fajnie. Torty z widocznym stelażem są łatwiejsze w transporcie i dlatego częściej na nie namawiają. Zasadniczo żaden tort nie wytrzyma bez stelaża bo się zapadnie.
A najabrdziej zaskoczyło mnie to, że ponoć część z tych pięknych tortów na zdjęciach to torty z plastiku i styropianu i nie są prawdziwe lol Dlatego są takie piękne idealne. Heh, czego to ludzie nie wymyślą Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Tort weselny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 31, 32, 33 ... 73, 74, 75  Następny
Strona 32 z 75

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group