Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Najlepszy trycholog w Gdańsku

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
berka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 28 Lut 2016
Posty: 663

PostWysłany: Sro 19 Paź 2016, 9:08    Temat postu: Najlepszy trycholog w Gdańsku Odpowiedz z cytatem

J.w Planuje wybrac sie na badanie : "trichogram" poszukuje jakiegos sprawdzonego DERMATOLOGA trychologa,z duzym doswiadczeniem podejrzewam u siebie lysienie androgenowe,czy ktos mial podobny problem?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jagnam
gaduła
gaduła


Dołączył: 23 Lut 2016
Posty: 461

PostWysłany: Sro 19 Paź 2016, 13:06    Temat postu: Re: Najlepszy trycholog w Gdańsku Odpowiedz z cytatem

berka napisał:
J.w Planuje wybrac sie na badanie : "trichogram" poszukuje jakiegos sprawdzonego DERMATOLOGA trychologa,z duzym doswiadczeniem podejrzewam u siebie lysienie androgenowe,czy ktos mial podobny problem?


Nie polecam stawiać sobie samodzielnie diagnozy Łysienie androgenowe wcale nie jest takie częste. Lekarz powinien zrobić Ci badania, które powinny wykazać czy jest to to. Sugeruję kontakt z tą kliniką w Gdansku:
http://www.trojmiasto.pl/Dr-Trycholog-o70336.html - na dzień dzisiejszy jest to najlepsza klinika trychologiczna w mieście.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
klarka12
maniak
maniak


Dołączył: 15 Maj 2018
Posty: 1011

PostWysłany: Sro 23 Sty 2019, 9:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć! Możecie polecić mi trychologa w Gdańsku bądź w Gdynii? Włosy tak mi wypadają, że nawet bliscy zwrócili na to uwagę..jestem załamana smutny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pitupitu
kandydat
kandydat


Dołączył: 15 Maj 2018
Posty: 86

PostWysłany: Pon 28 Sty 2019, 11:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

klarka12, wiesz co? Moja koleżanka była ostatnio u trychologa bo miała ten sam problem co Ty. Jak tylko dowiem się od niej u jakiego specjalisty byla to na pewno dam ci znać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klarka12
maniak
maniak


Dołączył: 15 Maj 2018
Posty: 1011

PostWysłany: Wto 29 Sty 2019, 15:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Super, w takim razie czekam na wiesci. Możesz napisać tutaj albo ewentualnie na priw w numerem telefonu itd. Będę Ci wdzięczna uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pitupitu
kandydat
kandydat


Dołączył: 15 Maj 2018
Posty: 86

PostWysłany: Sro 30 Sty 2019, 12:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lepiej napisać na forum, możliwe że inne dziewczyny też na tym skorzystają. Także zapytałam i już wszystko wiem - chodzi o Dr Trycholog, tutaj jest adres ich strony www https://drtrycholog.pl/ , znajdziesz tam wszystkie potrzebne informacje. Trycholog faktycznie jest dobry, współpracuje z dermatologiem, badania itd. To jest nr tel do Gdyni tel: 793 997 080 , abyś mogła umówić się na wizytę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
TamiS
początkujący
początkujący


Dołączył: 31 Sty 2019
Posty: 1

PostWysłany: Czw 31 Sty 2019, 15:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam Ci wybrać się do najlepszego specjalisty w Twoim mieście, zaręczam, że nie pożałujesz swojej decyzji. Każdy szanujący się specjalista od włosów posiada dziś swoją stroną internetową, na której często znajdują się również opinie innych klientów - warto się z nimi zaznajomić. Mi trycholog kiedyś bardzo pomógł, dzięki niemu uporałam się z łysieniem plackowatym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Olenka92
początkujący
początkujący


Dołączył: 28 Sty 2020
Posty: 1

PostWysłany: Wto 28 Sty 2020, 8:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli potrzebujesz, mam sprawdzonego trychologa na Śląsku Panią Barbarę Szafarczyk-Mańkowską, wrzucę Ci jej stronę - https://szafarczyk-mankowska.pl/.
Ona jest prawdziwą specjalistką i na pewno Ci pomoże w Twoim problemie uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sania
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 26 Cze 2022
Posty: 680

PostWysłany: Pią 23 Cze 2023, 7:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Peruki są doskonałym rozwiązaniem dla osób, które chcą zmienić swoją fryzurę bez konieczności obcinania czy farbowania włosów. Na pewno u https://perukakrakow.pl/peruki-kielce-sklep/ znajdziesz wiele pięknych propozycji peruk z włosów naturalnych i syntetycznych, które pomogą Ci poczuć się pięknie i wyjątkowo. Dzięki wsparciu profesjonalnej stylistki łatwiej będzie Ci znaleźć idealnie dopasowaną perukę do Twoich potrzeb. Nie musisz się martwić o przesunięcia czy spadki, bo profesjonalnie dobrana peruka będzie na swoim miejscu. Wypróbuj to rozwiązanie i przekonaj się, jak łatwo możesz zmienić swoje wizerunku i poczuć się wyjątkowo oraz komfortowo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
barksi
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Sty 2018
Posty: 739

PostWysłany: Pią 7 Lip 2023, 8:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z trycholog https://trychologsmp.pl/ dla mnie bardzo pomógł. Miałam ogromne problemy z wypadaniem włosów i on jako jedyny był w stanie mi pomóc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group