Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Samochód Pary Młodej - spór z teściową!
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Czym pojedziecie do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marta0204
początkujący
początkujący


Dołączył: 16 Paź 2016
Posty: 2

PostWysłany: Nie 16 Paź 2016, 14:28    Temat postu: Samochód Pary Młodej - spór z teściową! Odpowiedz z cytatem

Cześć mam problem mam nadzieje że mi pomożecie


Ślub mamy w przyszłym roku w sierpniu więc już powoli zaczynamy go organizować. Wszystko szło po mojej myśli... do czasu. Weszliśmy na temat ślubnego auta: co? kto? kiedy? o której? i wgl. Ceremonię w Kościele mamy w innej miejscowości a w innej miejscowości ja "wychodzę" z domu. Pan młody będzie po mnie jechał 50 km i z powrotem do kościoła również 50 km. Tylko, że moja przyszła teściowa ubzdurała sobie że razem ze świadkową będziemy w 3 z tyłu się gnieść no bo z przodu będzie świadek i kierowca. Jednak ja nie chcę czuć się jak sardynka w puszce. JA chcę z tyłu siedzieć wygodnie i TYLKO z moim przyszłym mężem. To jest kawał drogi więc jest duże ryzyko że suknia ślubna i garnitur się wygniecie co bym chciała jak najbardziej uniknąć bo to by był jakiś koszmar. I tu się zaczyna wielka awantura bo jak nie chcę z tyłu siedzieć ze świadkową to znaczy że świadkowie nie są mi do niczego potrzebni. Tak twierdzi moja przyszła teściowa :/ Oczywiście świadkowie są potrzebni jak najbardziej i no bo jak tak bez nich, wszystko by się posypało. Wszyscy wiemy jaką ważną rolę odgrywają na ślubie.

JAk to u was wyglądało? Albo jak to będzie wyglądać?

Pomocy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WIDEOFILM
moderator
moderator


Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 1066
Skąd: LUBLIN

PostWysłany: Nie 16 Paź 2016, 20:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Masz dwie możliwości:
1/ 2 samochody w miarę jednakowe- ładnie to wygląda, oczywiście mowy nie ma aby świadek kierował.
2/ 1 duży typu limuzyna 6 osobowa- ale to wydatek.

Najgorsze w dniu ślubu jest to , jak trzeba przemieszczać się na duże odległości.
_________________
Jak coś robić to dobrze, a byle jak, to lepiej wcale.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
marcitta
początkujący
początkujący


Dołączył: 17 Paź 2016
Posty: 2

PostWysłany: Pon 17 Paź 2016, 12:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas było tak że jeden ze świadków prowadził samochód ( dla niego to nie jest stresującyń) drugi świadek siedział z przodu a my z mężem z tyłu i uważam że to było spoko roziązanie. Jak masz skąd wziąć dwa auta to ok ale jakbyś miała je wynajmować to trochę szkoda pieniędzy. Dosyć wydasz na wszystko inne.

popr.pisownię/mod/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
marta0204
początkujący
początkujący


Dołączył: 16 Paź 2016
Posty: 2

PostWysłany: Pon 17 Paź 2016, 17:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No trochę mi pomogłyście ale i tak muszę to przemyśleć


Dzięki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jagienka56
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Lip 2016
Posty: 38

PostWysłany: Wto 18 Paź 2016, 11:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może rzeczywiście 2 auta będą lepszym rozwiązaniem. Fajnie by było, gdyby były identyczne. Może skieruj się do VanFleet, pewnie mają coś fajnego w swojej flocie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marcitta
początkujący
początkujący


Dołączył: 17 Paź 2016
Posty: 2

PostWysłany: Sro 19 Paź 2016, 12:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tak jak napisałam. Wszystko zależy od budżetu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
PatrycjaWrocek
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Paź 2016
Posty: 10
Skąd: Władysławowo

PostWysłany: Sob 19 Lis 2016, 21:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem szczerze, że nie bardzo podoba mi się że Twoja przyszła teściowa już wtrąca się w Wasze pomysły na ślub. Według mnie, powinnaś jej grzecznie ale stanowczo wytłumaczyć, że ma być tak jak ty chcesz. Jeżeli tego nie zrobisz, to będziesz miała przechlapane całe życie, bo będzie ci chciała się we wszystko wtrącać.
_________________
Zakochana w hybrydzie Love Me
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
denim106
początkujący
początkujący


Dołączył: 07 Paź 2014
Posty: 9
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: Czw 28 Wrz 2017, 9:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może bez kierowcy? Świadek może poprowadzić - o ile ma prawko i nie jest to dla niego oburzające ;D
Niektóre pary same jadą do ślubu i nie widzę problemu. Niektórzy mężczyźni też bardzo lubią prowadzić auto i wtedy to dla nich bardzo fajne rozwiązanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MayaMa
początkujący
początkujący


Dołączył: 26 Mar 2018
Posty: 3

PostWysłany: Pon 26 Mar 2018, 21:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PatrycjaWrocek napisał:
Powiem szczerze, że nie bardzo podoba mi się że Twoja przyszła teściowa już wtrąca się w Wasze pomysły na ślub. Według mnie, powinnaś jej grzecznie ale stanowczo wytłumaczyć, że ma być tak jak ty chcesz. Jeżeli tego nie zrobisz, to będziesz miała przechlapane całe życie, bo będzie ci chciała się we wszystko wtrącać.


Tak. Łatwo powiedzieć. Mamusia ma tak bez walki oddać synusia. Przecież nie od dziś wiadomo, że zięć z teściową ma szansę żyć w zgodzie, ale synowa z teściową....nie spotkałam takiej szczęściary uśmiech
Zawsze jest opór.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mikonek
kandydat
kandydat


Dołączył: 21 Paź 2018
Posty: 10

PostWysłany: Wto 23 Paź 2018, 6:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To Wasz ślub i Wy wybieracie uśmiech
popr.pisownię/mod/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Czym pojedziecie do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group