Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Jaki prezent dla dziecka?
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Plotki i porady doświadczonych mam
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gabi180
początkujący
początkujący


Dołączył: 29 Wrz 2016
Posty: 2

PostWysłany: Nie 16 Paź 2016, 11:10    Temat postu: Jaki prezent dla dziecka? Odpowiedz z cytatem

Za tydzień idę na chrzest dziecka mojego przyjaciela. Nie będę chrzestną, więc nie mam zamiaru kupować łańcuszka, ani srebrnej łyżeczki. Macie pomysł na jakiś super prezent na chrzciny? Co myślicie o sesji zdjęciowej dla maluszka? To świetna pamiątka! Very Happy

Ostatnio zmieniony przez gabi180 dnia Pon 24 Paź 2016, 18:08, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kinka
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Lip 2016
Posty: 11

PostWysłany: Pon 24 Paź 2016, 10:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może bardziej coś przydatnego, jakieś meble dla dzieci? Tu możesz zoabczyć co tam się mieści w tej kategorii http://www.ceneo.pl/Meble_dzieciece_i_akcesoria Moja siostra marzyła o przewijaku, ale już ich nie było stać, wiec właśnie coś takiego dostała w prezencie od rodziców uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Vudankim
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Kwi 2016
Posty: 69

PostWysłany: Czw 3 Lis 2016, 15:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może coś specjalnie dla dziecka? Teraz wiele osób oferuje piękne, ręcznie robione zabawki, które mogą stanowić oryginalny prezent dla Malucha. Ja teraz robiłam zakupy na https://ida-swieta.art-madam.pl/ i byłam bardzo zadowolona z produktu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Martynna27
bywalec
bywalec


Dołączył: 19 Sty 2016
Posty: 104

PostWysłany: Nie 6 Lis 2016, 16:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takie rękawiczki to na pewno świetny upominek, ale raczej dla starszego dziecka. Sama póki co szukam czegoś dla 3 letniego malucha i zastanawiam się nad taką opcją jak www.listymikolaja.pl . Myślę sobie, że jeżeli dziecko najpierw przygotuje list oczywiście dotyczący tego, co chce otrzymać, a potem otrzyma odpowiedź, na pewno będzie bardzo szczęśliwe, nawet jeżeli nie o trzyma tego, czego sobie życzyło, bowiem i tak poczuje się wyróżnione.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nasturcja
kandydat
kandydat


Dołączył: 28 Wrz 2016
Posty: 38

PostWysłany: Pon 14 Lis 2016, 16:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pomysł ze zdjęciami bardzo fajny, ale to bardziej dla rodziców żeby mieli pamiątkę, niż dla samego dziecka. Dodatkowo warto byłoby coś dokupić dla maluszka, teraz są dla dzieciaczków bardzo fajne klonowe gryzaki, no albo jakieś książeczki kontrastowe. W sklepie Foka Stara jest tego mnóstwo, szczególnie warto pooglądać zabawki dla niemowlaków. Na pierwsze zamówienie jest 5% rabat (kod: START2016), więc tym bardziej warto skorzystać. uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
slodkoslona
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 24 Sty 2016
Posty: 594

PostWysłany: Wto 15 Lis 2016, 10:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chcesz, aby był to prezent "z jajem" to śmiało możesz przejrzeć koszulki dziecięce: https://cupsell.pl/katalog/dziecko. Wydaje mi się, że to prezent praktyczny i na pewno się przyda każdej mamie - w końcu dzieciaki szybko się brudzą więc zapas koszulek musi być oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
porcelanowa
gaduła
gaduła


Dołączył: 09 Lut 2016
Posty: 277

PostWysłany: Czw 24 Lis 2016, 9:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli nie mają być to pieniądze wyrzucone w błoto to koniecznie zajrzyjcie na stronę sklepu Hipolit http://krajowy.biz/firma,hipolitwawpl. Mają oni w ofercie najróżniejsze zabawki edukacyjne dla dzieci w każdym wieku - zarówno dla niemowlaków, jak i dla dzieci w wieku przedszkolnym. Myślę, że będzie to dobra inwestycja.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
koraliczek
kandydat
kandydat


Dołączył: 24 Lip 2013
Posty: 26
Skąd: Katowice

PostWysłany: Wto 13 Gru 2016, 0:11    Temat postu: prezent dla dziecka Odpowiedz z cytatem

Jeżeli zaś chodzi o nadchodzące święta, dla dziecka w wieku 5-9 lat idealnym prezentem będzie gra edukacyjna z serii Akademia Umysłu® JUNIOR (http://www.akademia-umyslu.pl/). Są to programy rozwijające pamięć i koncentrację oraz wspomagające edukację wczesnoszkolną. Moduł językowy umożliwia zmianę języka na język angielski w dowolnej chwili. Dzięki temu, że w angielskiej wersji językowej znajdują się treści znane już dzieciom w języku polskim, mają one możliwość szybko i łatwo nauczyć się ich znaczenia w nowym języku. Gry zawierają wiele elementów edukacyjnych, dostarczających wiedzy o otaczającym świecie, np. poznawanie gatunków zbóż, kwiatów, drzew, zwierząt, tradycji świątecznych, miast Polski, flag państw czy zasad sortowania odpadów. Dzięki temu dziecko poszerzy wiedzę z zakresu przyrody, geografii czy matematyki. Więcej informacji na temat gier można znaleźć tutaj: www.junior-akademia.pl.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ela677
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Lis 2016
Posty: 40

PostWysłany: Wto 20 Gru 2016, 19:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na chrzest dobrym prezentem może być śpiworek do wózka. Zwłaszcza o tej porze roku jest bardzo przydatny. Znajdziesz taki na: https://babysdream.pl/spiworki-do-wozka-dla-dzieci . Mają duży wybór. Rodzice maleństwa na pewno będą zadowoleni z takiego prezentu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Coldi
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Sie 2015
Posty: 290

PostWysłany: Wto 25 Lip 2017, 19:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie na rynku jest tak wiele fajnych rzeczy, że bez problemu znajdziesz coś ciekawego na prezent dla dziecka. Wiem, że teraz jest szał na zabawki z bohaterami z bajek. Więc jeżeli wiesz co lubi Twoja pociecha to szukaj zabawek właśnie z takimi bohaterami. Takie zabaweczki znajdziesz u nich http://mojulubionybohater.pl/promocje w bardzo dobrych cenach. Uważam, że warto sobie tam zajrzeć uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Plotki i porady doświadczonych mam Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 1 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group