Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Jaki prezent dla dziecka?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Plotki i porady doświadczonych mam
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dariusz.nowak
początkujący
początkujący


Dołączył: 21 Lip 2017
Posty: 5
Skąd: Włocławek

PostWysłany: Sro 26 Lip 2017, 11:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sesja super pomysł . jak się rodzice zgodzą, to czemu nie??
_________________
Jutro jest zawsze czyste, nieskalane żadnym błędem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
slodkoslona
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 24 Sty 2016
Posty: 594

PostWysłany: Pią 28 Lip 2017, 12:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej jakiś od serca a nie kolejna zabawka,z której wyrośnie. Zamiast zabawek lepiej urządzić super imprezę z kolejką elektryczną jak taka http://www.lumis.pl/karuzele-i-mechaniczne/149-kolejki-elektryczne.html wtedy to będzie zabawa i uśmiech na twarzach dzieci. Każde dziecko marzy o takim czymś na swoich urodzinach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ludka86
kandydat
kandydat


Dołączył: 01 Wrz 2011
Posty: 31

PostWysłany: Sob 29 Lip 2017, 18:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej żeby prezenty rozwijały dziecka pasje, wyobraźnię. Trzeba obserwować dzieciaka i dopasować prezent do jego potrzeb uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ismena
początkujący
początkujący


Dołączył: 01 Sie 2017
Posty: 2

PostWysłany: Wto 1 Sie 2017, 18:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mysle ze duzo tu zalezy od tego w jakim wieku jest dziecko Very Happy z mezem jak szlismy na chrzciny to mala miala 8 miesiecy wiec dalismy na prezent takiego hipcia ze swiecaca skorupa i melodyjkami i dodatkowo zamowilam tutaj https://godanparty.pl/ kilka balonow ledowych i wstazke do opakowania prezentu... sesja to tez nie zly pomysl uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aga1991
początkujący
początkujący


Dołączył: 22 Sie 2017
Posty: 2

PostWysłany: Wto 22 Sie 2017, 14:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam propozycję prezentu dość nietypowego i stosunkowo drogiego, jednak można w tym zakupie połączyć wydatki przeznaczone na prezent z wydatkami, które i tak często nas czekają jak np zakup nowego mebla do pokoju dziecka. Takim prezentem może być łóżko w kształcie pojazdu, np. samochodu, traktorka czy karocy, oto kilkanaście takich łóżek dla dzieci http://artbo.pl/lozeczka-dzieciece/lozka-auta.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jareczekme
początkujący
początkujący


Dołączył: 23 Sie 2017
Posty: 1

PostWysłany: Sro 23 Sie 2017, 8:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio doszedłem do wniosku, że oprócz samego prezentu równie ważne jest to w jakim opakowaniu go wręczamy. Dlatego też prezenty dla swoich bliskich pakuję w pudełka z customowym nadrukiem, które można zamówić na przykład tutaj https://e-hurtownia-opakowan.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Scarlet543
początkujący
początkujący


Dołączył: 12 Sie 2017
Posty: 5
Skąd: Toruń

PostWysłany: Pią 25 Sie 2017, 18:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może jakiś blog parentingowy będzie miał odpowiedź na to pytanie? Tam gdzie podlinkowałam jest dość ciekawa lista tych blogów uśmiech
_________________
To taka myśl, że cieszymy się z czegoś, to czujemy wyrzuty sumienia z powodu tego, że ci, których już z nami nie ma, nie mogą uczestniczyć w naszej radości, że nasze dobre samopoczucie jest sprzeniewierzeniem się smutnej pamięci o nich.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Joanne
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Kwi 2017
Posty: 566
Skąd: Kraków

PostWysłany: Wto 5 Wrz 2017, 9:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dużo zależy od tego, ile dziecko ma lat. Czasami dobrze jest też zrobić mu prezent tak po prostu, bez jakiejś szczególnej okazji. Dobrym wyjściem mogą być tutaj takie zegarki http://andreahurt.pl/12-zegarki, które idealnie sprawdzą się w przypadku młodszego dziecka. Dla niego to będzie spora atrakcja, a my sami będziemy mieć poczucie, że sprawiliśmy mu radość uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewak6
początkujący
początkujący


Dołączył: 20 Wrz 2017
Posty: 1

PostWysłany: Sro 20 Wrz 2017, 22:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie dobrą opcją są zabawki edukacyjne typu klocki, które rozwijają kreatywnośc dziecka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Babcia_Jadzia
bywalec
bywalec


Dołączył: 11 Lut 2017
Posty: 154

PostWysłany: Sro 27 Wrz 2017, 13:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzieci uwielbiają sprzęt elektroniczny, dlatego coś takiego https://www.morele.net/wiadomosc/hp-elitebook-folio-recenzja-dane-techniczne-czy-warto/4107/ to moim zdaniem bardzo dobry pomysł dla dziecka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Plotki i porady doświadczonych mam Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 2 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group