Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Sala we Wrocławiu

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Marysia_89
początkujący
początkujący


Dołączył: 23 Cze 2019
Posty: 1

PostWysłany: Nie 23 Cze 2019, 0:49    Temat postu: Sala we Wrocławiu Odpowiedz z cytatem

Cześć,

Wraz z narzeczonym planujemy ślub w przyszłe wakacje. Stwierdziliśmy, że dobrym pomysłem będzie już rezerwacja sali i innych atrakcji, ponieważ później może być z tym ciężko ...
Znalazłam w sieci Starą Garbarnię link, która muszę przyznać urzekła mnie bardzo.
Czy ktoś z was wyprawiał tu może wesele?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arvena
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 10 Paź 2016
Posty: 614

PostWysłany: Wto 1 Paź 2019, 8:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, byłam tam na weselu i polecam ale nie wiem czy zapewniliście już sobie atrakcje na wesele, jeśli nie to polecam Speedbar, pokazy organizowane przez Krzysztofa Drabika są niesamowite, jest przecież zdobywcą nagrody publiczności w Mam Talent a to już mówi samo za siebie uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
HalinkaIII
początkujący
początkujący


Dołączył: 01 Paź 2018
Posty: 2

PostWysłany: Pią 4 Paź 2019, 16:10    Temat postu: Brochów Odpowiedz z cytatem

Ja urządzałam przyjęcie w Hotelu Brochów http://restauracjabrochow.pl/wp-content/uploads/2019/08/wes119-copy.pdf Moim zdaniem idealne miejsce na takie imprezy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jjusti18
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Kwi 2017
Posty: 774

PostWysłany: Czw 10 Paź 2019, 16:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy ktoś z was urządzał może wesele na sali w hotelu Jasek Premium http://www.hoteljasek.com.pl ? Właśnie szukam dla siebie sali, bo troszkę już czas nas goni z tym załatwianiem wszystkiego na ten wyjątkowy dzień. No i przeglądałam różne ciekawe oferty i trafiłam na ten hotel. Wizualnie bardzo mi się podoba. Widać, że sala jest bardzo elegancka i przestrzenna. A wiecie może jak tam wygląda kwestia obsługi etc?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kate_87
początkujący
początkujący


Dołączył: 16 Sie 2019
Posty: 4
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro 5 Sie 2020, 19:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W okolicach Wrocławia polecam Willę Diana, położoną u stóp Masywu Śnieżnika w miejscowości Stronie Śląskie. Co prawda jest to ok. 100 km od Wrocławia, ale ceny bardzo konkurencyjne, dlatego polecam sprawdzić. ok W ofercie posiadają kilkadziesiąt miejsc noclegowych. Willa bardzo urokliwa, przepiękne widoki, bardzo duży teren dokoła, pełny kwiatów i zieleni. Mnóstwo atrakcji, pyszne jedzenie - naprawdę warto. oklaski https://diananoclegi.pl/sala-weselna-stronie-slaskie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MarekPec
kandydat
kandydat


Dołączył: 10 Mar 2021
Posty: 20

PostWysłany: Czw 18 Mar 2021, 10:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zachęcam do odwiedzenia https://chrzcinyikomunie.pl/wroclaw naprawde duży wybór sal weselnych, restauracji i hoteli. Gorąco polecam oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marcel21445
początkujący
początkujący


Dołączył: 02 Gru 2021
Posty: 5

PostWysłany: Pią 3 Gru 2021, 14:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W takim mieście jest pełno sal.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
marlena69
początkujący
początkujący


Dołączył: 06 Gru 2021
Posty: 9

PostWysłany: Pon 6 Gru 2021, 16:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie. Znaleźć trudno nie będzie. No chyba że ma się duże wymagania, gdzieś w samym centrum np.
_________________
LikeStudio
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pinkki
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 29 Lip 2018
Posty: 506

PostWysłany: Sob 26 Lut 2022, 16:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znalezienie odpowiedniej sali to zdecydowanie spore wyzwanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
GdzieWesele_Poleca
kandydat
kandydat


Dołączył: 19 Wrz 2017
Posty: 57

PostWysłany: Pią 4 Lis 2022, 14:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poszukaj może na https://www.gdziewesele.pl/wroclaw Jestem pewna, że znajdziesz tam wymarzone miejsce na wesele! <3
_________________
Szukasz idealnej sali na wesele wejdź na www.GdzieWesele.pl znajdziesz tam hotele, restauracje na przyjęcia weselne w Warszawie, Gdańsku, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu w całej Polsce
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group