Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Naturalna pielęgnacja włosów
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
adriana179
początkujący
początkujący


Dołączył: 26 Wrz 2016
Posty: 3

PostWysłany: Wto 4 Paź 2016, 17:32    Temat postu: Naturalna pielęgnacja włosów Odpowiedz z cytatem

Czy znacie BIO produkty, które będą delikatne dla skóry głowy, są pozbawione SLSów i parabenów? Chciałabym przetestować różne szampony do włosów, które nadają się do tych szybko przetłuszczających.
Muszę zadbać o ich kondycję przed TYM DNIEM i chcę rozpocząć jak najszybciej - mam jeszcze 14 miesięcy uśmiech
Opowiadajcie o swoich przygodach i radźcie czego używać ! uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
menerka
początkujący
początkujący


Dołączył: 03 Sty 2017
Posty: 4

PostWysłany: Wto 10 Sty 2017, 21:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bardzo często robię sobie napar z rumianki i szałwii i tym "myję" włosy. Bardzo pomaga na ich odżywienie. uśmiech Polecam spróbować uśmiech
_________________
KMAX MIKROWŁÓKNA DO WŁOSÓW
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
monika90
bywalec
bywalec


Dołączył: 03 Lip 2017
Posty: 209

PostWysłany: Czw 28 Wrz 2017, 21:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jasne że tak, sporo takich naturalnych kosmetyków do włosów na https://kontigo.com.pl/wlosy/kosmetyki-naturalne.html można znaleźć i są bardzoo fajne uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KasiaS
kandydat
kandydat


Dołączył: 24 Sie 2017
Posty: 22

PostWysłany: Pią 6 Paź 2017, 13:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zależy od tego, jakie masz włosy. Jednym służy przestawienie się na te bez SLS i parabenów, u mnie to się skończyło szopą i sianem na głowie oczko każdemu pasuje co innego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Babcia_Jadzia
bywalec
bywalec


Dołączył: 11 Lut 2017
Posty: 154

PostWysłany: Pon 27 Lis 2017, 17:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do pielęgnacji włosów napewno przyda Ci się odpowiednie urządzenie, które rozważnie powinno być dobrane do potrzeb, coś takiego znalazłem https://www.amfora.pl/wiadomosc/jakie-urzadzenia-do-stylizacji-wlosow-jednofunkcyjne-i-wielofunkcyjne/2658/ Widziałam tam sporo ciekawych informacji na ten temat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
paulinana
początkujący
początkujący


Dołączył: 16 Sty 2018
Posty: 6
Skąd: Zakopane

PostWysłany: Pią 19 Sty 2018, 17:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukasz dobrych kosmetyków, to być może powinnaś zacząć korzystać z profesjonalnych preparatów do włosów używanych przez fryzjerów. Zapewne sama zauważyłaś, że włosy po umyciu przez fryzjera są "inne", niż gdy sama umyjesz je w domu. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby profesjonalne kosmetyki były używane w domu. Ja zaopatruję się tutaj sklepfryz.pl. Owszem - cena jest wyższa, ale kosmetyki profesjonalne są bardziej wydajne i z racji wyższej zawartości składników odżywczych, można je stosować rzadziej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aloes123
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Lut 2018
Posty: 3

PostWysłany: Czw 8 Lut 2018, 12:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Naturalne kosmetyki bez SLS nie oczyszczają dobrze skóry głowy. Można je stosować, ale naprzemiennie ze zwykłym szamponem.
_________________
ekskluzywna odzież damska
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jaska
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Sty 2018
Posty: 14

PostWysłany: Pią 9 Lut 2018, 11:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też myślę, że tylko zamiennie mają szansę zadziałać. Jednak no nie bez powodu te zwykłe drogeryjne szampony mają w składzie jakieś środki, które mają rozpuścić tłuszcz, jakkolwiek to przerażająco brzmi, ale żeby dobrze wymyć włosy i skórę głowy, widać tak trzeba.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
queen09
początkujący
początkujący


Dołączył: 07 Mar 2018
Posty: 3

PostWysłany: Sro 7 Mar 2018, 13:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No niestety, tych z chemią tez trzeba używać
_________________
nóż szefa kuchni
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klarka12
maniak
maniak


Dołączył: 15 Maj 2018
Posty: 1011

PostWysłany: Wto 15 Maj 2018, 18:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zamierzam kupić olejek arganowy na allegro https://allegro.pl/listing?string=olejek%20arganowy%20do%20włosów , ponieważ wychodzi najkorzystniej cenowo. A co do samego olejku arganowego, to ma świetny wpływ na włosy - odżywia je i wygładza. Także jeśli jeszcze nie testowaliście takiego sposobu, to koniecznie go wypróbujcie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group